Ogłoszenie

Szczęśliwego Nowego Roku

#1 2010-09-16 14:48:25

 CeeloGreen!

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 65
Punktów :   
Wrestler: Phenomenal

Moja gala RoH on HdNet#1

To tak chciałbym wam przedstawić moją alternatywną gale RoH którą napisałem dla stronki Finisher.pl . Oceniajcie i komentujcie!



_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________



http://i579.photobucket.com/albums/ss232/MRDJ1PICS/ROH_Logo2.png



Philadelphia 8.09.2010r.

Słychać już oficjalny theme song RoH wybuchają fajerewrki i RoH wchodzi na anteny telewizyjne.



Mateusz Borek: Witamy państwa z siedziby Ring of Honor w nowym składzie...
Dave Prazak: Czyli Dave Prazak.
MB: I Mati Boerk Czeka nas dzisiaj wiele atrakcji w tym dwie walki jeden na jeden w tym jedna w rodzaju Hardcore, a poza tym będą jeszcze dwie walki Fatal 4-way Table i TT match.
DP: No z niecierpliwością czekam na main event czyli starcie Teamu 3D zzz właśnie z kim Dave ?...
MB: Tego niewiemy to będzie niespodzianka, i myślę że się uda. Słyszałeś o tym że mamy nowego właściciela RoH ?
DP: Oczywiście jest nim mój idol były członek nWo, Scott Hall !!
MB: Tak i chyba zaraz przyjdzie się prz...

Słychać jakiś nieznany song...


MB: Tak jest to Scott. Niezła ta piosenka aż chce mi się tańczyć i śpiewać. Not Afraid Yo yo...
DP: Mateusz uspokój się, zobaczymy co Scott chce nam przekazać...


Scott Hall: Nie spodziewaliście się mnie tutaj co? Jednak nie przyszedłem tu żeby walczyć, ja tu jestem do rządzenia. Tak dobrze słyszeliście od rządzenia, to ja Scott Hall zostałem nowym i co za tym idzie najlepszym szefem RoH. Ring of Honor, kto to wymyślił, to najgorsza nazwa jaką słyszałem ale mniejsza z tym, przyszedłem tu wam coś przekazać. Powiem to tylko raz i nie zamierzam się powtarzać, słuchajcie teraz uważnie. JA TU RZĄDZĘ!  zrozumiano? Tylko ja nikt inny, to jest moje Show, moje nikogo więcej! Dobra myślę że zrozumieliście, to teraz karta na najbliższe Show, w którym wyjątko będzie 5 walk w tym 2 TT, pewnie zastanawiacie się czemu, ponieważ to wyłoni najlepszy TT ten który będzie godzień nosić pasy TT. Więc 1 walka półfinałowa to Team 3D vs Cryme Tyme , a druga The Midnight Outlaws vs Japanease Boys  (Okada & Tajiri) vs Dashing TWO (Rhodes & Mercury) .  Dobra niech będzie, szczerze to może będą jeszcze dwie walki ale to nie teraz, to później, jest jeszcze dużo czasu... Tyle na Ten Temat, zapraszam do pierwszej walki w której Chris HERO zmierzy się z Joey'em Ryan'em...


Singles Match
Chris Hero vs Joey Ryan



Obaj zawodnicy nie patrzą na siebie zbyt miły wzrokiem i od razu biegną w swoim kierunku,od razu mamy pierwsze zwarcie,zdecydowana wygrana Chris'a,który szybko odbija od lin przeciwnika i wykonuje po chwili Arm Drag na twardą matę.Na Joey'u najwyraźniej nie robi to wrażanie i bardzo szybko wstaje z uśmiechem na twarzy.Obaj teraz krążą wokół siebie i czekają aż któryś z nich popełni mały błąd.Ryan nie wytrzymuje tej presji biegnie w kierunku Chris'a jednak ten robi w ostatniej chwili unik ten odbija się od lin i wykonuje droopkick na przeciwniku ,który pada na matę.Próba przypięcia,sędzia odlicza z trudem do jednego gdyż Hero od razu wyrywa się jak torpeda.Joey pomaga mu wstać i od razu przechodzą do zwarcia które znowu dominuje wrestler z Dayton.Chris cały czas napiera rywala,są już przy narożniku.Joey ostatnimi siłami próbuje się wyrwać,jednak bohater nie daje za wygraną i wkłada Joey'a na narożnik do wykonania suplexa.Ryan najwidoczniej widzi że jest w krytycznej sytuacji i nie chce do tego dopuścić,jego przeciwnik wydaje się być zamroczmy a Joey wykorzystuje sytuacje i robi z narożnika podwójną Diving Dropkick po czym Chris pada na matę hukiem.Jednak Joey jeszcze nie jest w pełni bezpieczny ponieważ Heros ma nadal bardzo dużo sił, podnosi rywala i odbija o lin,Chris nie świadomie biegnie i gdy już ma się odbić nadziewa się na dropkick od Joey'a po czym wypada za ring.Ryan klaszcze rozgrzewając tym publikę,następnie odbija się od lin i szybko biegnie przed siebie.I wykonuje Through the ropes senton!!Wpadając prosto na Chrisa,obaj padają na twardą podłogę.

MB:Wadziłeś to!!Niesamowite a już myślałem że Joey zaraz wyjdzie jako przegrany z tej hali.
DP:Uważaj Mati bo to jeszcze nie koniec i tak może się stać.

Ryan podnosi ledwo trzymającego się na nogach Chris'a i uderza jego twarzą kilka razy o metalowe barierki a następnie wrzuca go na matę.Sam wchodzi od razu podchodzi do swego rywala podnosi go i wykonuje niesamowite Double underhock powerbomb!!! Publiczność szaleje a pojedynek wydaje się zbliżać końca.Sędzia odlicza 1....2...Trzzz nie Chris ostatnimi siłami się wyrywa.Joey zdaje się być zaszokowany tą sytuacją i próbuje wmówić sędziemu że było definitywnie trzy jednak za nim stoji już Heros który raptownie odzyskał siły,i mocnym ruchem obraca rywala i wykonuje potężny irish wship do narożnika .Następnie podbiega do niego trzyma go za glowe i wychodzi na narożnik nie czeka chwili i wykonuje Cravate Cutter z próba przypięcia 1..2.. nie sędzia zauważa jak Bourne dotyka stopą drugiej liny i mamy rope break.Chris wstaje z ignoranckim uśmiechem na twarzy,szybko wchodzi na narożnik i czeka aż jego rywal wstanie.Nie trwa to zbyt długo,jednak Chris jeszcze szybciej wykonuje Diving DDT. Hero jednak chyba chce wykończyć rywala gdyż idzie z nim w kierunki narożnika na który Chris wchodzi razem z Ryanem.Łapie go i bierze go na plecy rozbiega się i wykonuje potężne Hero's Welcome!!Joey nie umie wytrzymać z bólu.Knockout Kid podchodzi do leżącego "wroga" i zakłada Hangman Clutch!!! Ryan już niema sił i natychmiast odklepuje!

Bobby Cruise:Panie i Panowie.Walkę wygrywa The Knockout Kid Chris Hero!!
MB:Wow a więc jednak Chris wygrał,jednak trochę szkoda mi Joey'a, tak dobrze walczył.
DP:Człowieku to nie balet wygrywa silniejszy,a w tym przypadku jest nim Chris Hero!
MB: Niech ci będzie ale i tak Ryan prawie wygrał.
DP: Dobra człowieku już nie nudz widzów przenosimy się na backstage gdzie nasza piękna reporterka przprowadza wywiad z Cody'm Rhodsem.

Backstage.

Brie Bella: Witam mam przyjemność poprowadzić wywiad z Codym Rhodsem.
Cody Rhodes: Ekemm zapomniałaś o czymś...
BB: Przepraszam bardzo, to tak mam przyjemność poprawdzić wywiad z "Dashing" Codym Rhodesem. Tak lepiej ?
CR: Oczywiście, tylko się streszczaj z tym wywaidem bo zaraz mam walke !
BB: A więc co cię skłoniło żeby podpisać kontrakt z RoH ?
CR: Napewno brak premii w WWE i szmacenie mnie tam, wiesz co ja walczyłem z Drewnem w jednej drużynie! Czy ja na to zasługuje ?
BB: Nie mam pojęcia, ale Drew Intyre też jest w tej federacji... Czy chcesz mu coś udowodnić ? I co jest twoim głównym celem w tej oto federacji ?
CR: Ja mam coś udowadniać coś mu temu pseudo wrestlerowi pfff... A jak narazie moim głównym celem jest pas Telvision muszę go mieć wkońcu jestem Dashing.
BB: Ostatnie pytanie Co myślisz o swoich dzisiejszych przeciwnikach i jak widzisz swoją przyszłośc w RoH ?
CR: To powiem tak AA i Tyler to bardzo dobzi zawodnicy mają talent a Kofi to szmatławiec z pokroju ery 4Kids to tyle. I jak już mówiłem moją przyszłośc widzę z pasę TV i TT ale narazie o tym nie myślę.
BB: Dziękuje ci za wywiad stawiam na ciebie w dzisiejszej walce .
CR: Ja także dziękuje.

DP: No, no no Cody myśli o pasie TV.
MB: Ma małe ja myślę że w przyszłości pas TV będzie posiadał ulubieniec mojego synka Kofi.
DP: A tam bredzisz.
MB: Nie sam bredzisz!
DP: Dobra skończmy tą pogawędke i przenieśmy się do następnej walki a jest nią Fatal4way.



Fatal4Way table match
Cody Rhodes vs Kofi Kingston vs Austin Aries vs Tyler Black



Końcówka walki


Austin wnosi na ring kolejny stół i rozstawia go pomiędzy linami a rozwalonym stołem. Podnosi Rhodesa i kładzie go na stole po czym wchodzi na apron i szykuje się do skoku jednak za nogę spoza ringu ciągnie go Kingston, który wyprowadza go poza ring i uderza jego głową o apron! Aries próbuje Clothesline jednak Kofi blokuje popycha go i wykonuje Dropkick poza ringiem! Łapie AA i wrzuca go pod linami na ring sam także wchodząc, jest już na apronie ale dopada do niego Tyler Black, który clotheslinem pozbywa się Jamajczyka z ringu! Klon zaczyna tauntowac i chodzić po ringu po czym chwyta za krzesełko i powala nim wstającego Rhodesa! Aries także się podnosi i także otrzymuje potężne uderzenie! AA zaczyna lekko krwawić a Black ustawia się w narożniku i zaczyna walić krzesełkiem o matę. Co on wyprawia? udaje Michaelsa? Tauntuje w ten sposób czekając na rywala, wchodzi Kingston i...otrzymuje potężny chair shot w głowę! Tyler podnosi Kofiego i łapie go za głowę po czym trzymając go za nią wchodzi na narożnik czyżby God's Last Gift z narożnika? Nie, Patrz co robi AA ! Wskakuje na liny i enziguri Tylerowi! A po chwili dopada do Blacka i seria uderzeń a po chwili wskakuje za niego i Back suplex! Tak hurraa! Mateusz, spróbuj się opanować! To jeszcze nie koniec. Austin chwyta za krzesełko i zapina nim nogi Kofiego po czym kładzie go na stole. Aries ponownie na narożniku widać że chce to już zakończyć 450 splashem ale dopada do niego Cody Rhodes, który stojąc na linach uderza go serią uderzęń! Rhodes wypad! Mr.it jednak strąca go a Cody uderza głową o kant stołu! AA skacze jednak Jamjczyk wystawia nogi z krzesełkiem do góry na które nabija się ! Stół rozwalony! Co to oznacza? splash od AA ale jednak nie wiadomo kto kim rozwalił stół! A więc to chyba nie koniec. Gadasz głupoty Austin Aries wygrał! Jak widzisz nie! Black chwyta Austina i headlock a po chwili Standing Shooting Star Press! wstaje Cody i ma zamiar zaatakować Tylera! Chwyta go pod Cross Rhodes! Jednak Nie wykonuje akcji! O co tu chodzi? Oni chyba o czymś gadają! Cody puszcza uchwyt i pokazuje Blackowi by przyniósł stół! Tak, masz rację Black podąża po stół. Wyciąga go spod ringu i ustawia. Teraz razem z Codym kładą Kofiego na stole Tyler zaczyna okładać AA a Cody wchodzi na narożnik i chyba będzie moonsault. AA jednak wykonuje overhead kick Blackowi i natychmiast wskakuje do narożnika z Rhodesem i kopnięciem powala rywala na narożniku zrzuca go na stół i mamy 450 SPLASHna Kingstona, Rhodsa i stół! Tak więc to Austin Aries wygrywa tą walke !
Bobby Cruise:Panie i Panowie.Walkę wygrywa The Mr.It Austin Aries!

DP: A więc jednak to Aries wygrał, brawo.
MB: No a czegoś się spodziewał? Przecież to AA który wraca do najwyższej formy.
DP: widzę że masz teraz powody do radości
MB: Tak, piękne zakończenie dnia!
DP: Hej, co się dzieje?

Tyler Black zaczyna krzyczeć na Rhodesa! Odwraca się ale co? ponownie odwraca się do Rhodesa i Paroxysm!
Black tautuje ale pojawia się Joey Mercury wyraźnie zezłoszczony zachowaniem Tylera! Jednak od tyłu odkręca go Austin i powala go poprzez dropkick! Joey obrywa ale chce wstać lecz natychmiast otrzymuje BrainBuster!

DP: Cóz za końcówka proszę państwa!
MB: Austin,Austin,Austin!
DP: Widać radość mojego kolegi ze stołu komentatorskiego, lecz to jeszcze nie koniec show !
MB: AA, AA, AA, AA!
DP: Dobra Matti koniec walka już się skończyła.

Biuro szefa

Scott Hall przegląda miesięcznik RoH lecz nagle ktoś puka do dzwi to Drew McItyre.

DM: Witaj pewnie mnie znasz jestem Drew ndzieja tej federacji.
SH: Witaj czego odmnie chcesz ?
DM: Chce walki o główny pas tej federacji na następnej gali!!
SH:Haha! Dobre masz poczucie humoru. Nawet niewiem czy dobrze walczysz, może po walce debiutanckiej pomyślimy o pasie Television co ty na to  ?
DM: Kiedy ten debiut ?
SH: Wszystko ci powiem lecz dopiero jak te cholerny kamerzysta wyjdzie z tąd.

Kamerzysta został wyrzucony z biura.

MB: Hmm... może Drew wystąpi w dzisiejszym main evencie ?
DP: No może ale ja tego niechce niecierpie gościa.
MB: Teraz walka dla tych co mają mocne nerwy.
DP: Czyli Hardcore Match z udziałem Amazing Reda!
MB: I niesamowitego B..
DP: Cicho to będzie niespodzianka powiem tylko że ten gość jest ze stargego dobrego ECW!


<REKLAMY>



Hadcore match
The Boogeyman vs Amazing Red


GONG!

Klincz. Zwyciesko wychodzi z niego Boogeyman wpychajac Reda w naroznik. Po serii zmagań silowych Boogi wychodzi calo z tej okazji powalajac Amazing poteznym kickiem. Lecz Red od razu sie podniósl. Boogeyman wykonuje Irish whip, Amazing Red odbija sie od lin przeskakuje przeskakuje Boogeymana poczym, unika Clotheslinu i wymierz mu dropkick. 1..kickout! Demon wstaje i wymirza wymierza Redowi dwa slabe chopy po czym Irish whip w naroznik ale Mistero Red wskakuje blyskawicznie na niego, odbija sie i wykonuje Crossbody! Nastepnie zaczyna atakowac seria kicków Demona. Idzie poza ring ale Boogey go zatrzymuje lapiac go za noge poczym z jego ust wlatują dżdzownice. Red wymierza kicka ale Demon go powala i zakłada mu submmision na noge! Red Jednak szybko sie uwalnia i wymierza Boogey'owi szybko neckbreaker na kolano. Opuszcza ring i zmierza po drabine jednak dopada go rywal i atakuje nim o drabine poza ringiem. Demon piekieł chce ja wniesc na ring ale Mistero Red atakuje go od tylu ciskajac w drabine a nastepnie rzuca nim o barierki oddzielajaca ring od kibiców. Obaj w pore wracaja na ring ale Red juz czail sie tu z krzeslem na Demona po czym wymierzyl mu chair shota! 1..2..kickout! Boogeyman jeszcze za swiezy. Red blokuje krzeslo pomiedzy linami po czym wnosi na ring drabine u ustawia ja miedzy pierwsza a druga lina. Lapie rywala i poprzez Irish whip wrzuca go w przygotowany naroznik. Jednak Boogi kontruje kolejny atak i uderza glowa Reda o drabine po czym wymierza mu katapulte spod drabiny glowa na nia. Demon zabiera drabine i ustawia ja na srodku ringu. Jednak zauwaza ze Amazing jest gotowy do dalszej walki wiec rozpedza sie i powala go clotheslinem. Wnosi spod ringu drewniana deske po czym atakuje rywala krzeslem jednak nadzial sie na dropkick. Red wyrzuca go z ringu poprzez Hurracinarie po czym wykonuje Diving Frankersteiner off the Aprow !  Bierze spod ringu jakis woreczek po czym ustawia drabine lezaca poziomo jednym koncem na apronie a drugim na naszym stole komentatorskim! Demon powoli wstaje przy narozniku. W tym momencie Red rozsypuje zawartosc woreczka na mate ringu, sa to szpilki! Odwraca sie do rywala... i w tym momencie otrzymuje ręka Boogeymana znajduje się na jego szyji co ty znaczy? Tak jest chokeslam na drabine! To musi byc koniec! 1..2..Red  odkopuje! Demon piekieł siega po krzeslo i wymierza rywalowi dwa chair shoty. Nastepnie zaczyna tautowac i przygotowuje sie do kolejnego ruchu z naroznika. SuperKick! Ale Red uchyla sie w ostatniej chwili unikajac ataku! Mistero Amazing oglusza przeciwnika i ustawia pod Red Eye! Demon jednak w jakis sposób kontruje to na running powerslam! 1...2..kickout! Red powoli wstaje ale otrzymuje Kick jednak kontruje Irish whip na powerslam. Ustawia rywala pod tornado DDT jednak Demon zrzuca go z naroznika po czym wchodzi na narożnik i skacze. Red jednak unika i kontruje Hurracinarią na lezaca samotnie drabine! Red wchodzi na naroznik i... mamy Infrared! Drabina lamie sie wpól! Wrzuca Demona na ring ale lamie sie na kontre podczas pinu. Boogey wykonuje small package, 1..2..kickout! Red wkurzony ciska Boogeya w naroznik i atakuje wejsciem barkiem jednak Demon lapie sie rekami naroznika i przeskakuje nad biegnacym rywalem. Amazing Red wbija sie w zastawione wczesniej w narozniku krzeslo! Demon piekiel tauntuje i SuperKick! Jednak ponownie Red unika! Ustawia rywala pod Tornado DDT ale widac ze zalezny mu na Finisherze na szpilki. Jednak za dlugo sie zbiera do ataku co wykorzystuje Boogeyman powalajac go. Red jednak kontruje atak, Irish whip w naroznik ale Demon natychmiast odbija sie od lin i wykonuje clothsline z rozpedu powalajac rywala na lezace szpilki nastepnie podnosi go i BoogeyBomb w to samo miejsce, oj to musiało boleć ale co jest on nie pinuje wchodzi na narożnik i Diving Splash prosto na Mistero Red nastepnie Demon wstaje kladzie noge na klatce Reda i kaze sedziemu odliczac 1..2...3! Zwyciesca tego Hardcorowego matchu jest The Boogeyman!!!

DP: A wiec jednak Demonowi udalo sie wygrac, pierwszy jego debiut w tej fedracji. Co ty na to Jim?
MB: Na pewno zaskoczyl nas wszystkich myslalem, ze jest juz za stary na walki na wysokim poziomie jednak po dzisiejszej walce widze ze jednak cos z niego jeszcze bedzie.
DP: No masz racje Hardcore Division wkońcu ożyło w Roh.
MB: Tak ożyło wszyscy pewnie myślą że ta walka już zakończyła dzisiejsze show ale nie jeszcze zobaczymy starcie Tag teamowe.
DP: Tak jest Team 3D zmierzy sie z ??
MB: Tego nikt niewie.
DP: Ale gwartuje ci Mateusz że napewno będzie ciekawie.
MB: No ja myślę. A więc żegnamy się z państwem dobranoc.
DP: Tak dobranoc miłego main eventu...


6 man Tag Team match
Team 3D (Brother Ray, Brother Devon, Spike Dudley) vs ???


Rozbrziewa theme song 3D i na ring zmierzają BRACIA.
DP: Ciekawe kim będą ich przeciwnicy.
Nagle gasną światła i po chwili się zapalają ale co to Brother Devon i Spike leżą nieprzytomni poza ringiem a Ray stoi na środku ringu co to ma być. Nie co tylko kto to Goldberg!! I szykuje się do SPEARA!! Biegnie lecz członek Teamu 3D unika Goldberg się do niego odwraca i pruboje uderzyć go w twarz lecz ten znowu unika i wykonuje Bubba Bomb poczym pomaga wstać swoim przyjaciołom...
MB: A więc wiemy kto się zmierzy z Braćmi będzie to Big Show, Goldberg i Drew Mcintyre! a więc możemy zacząć.

Końcówka walki

Big Show podnosi Spike Dudleya w pozycji Miltary Press Slam, po czym chodzi po całym ringu. Co jakiś czas pokazuje swą siłę zginając i prostując ręce, przez co publika generuje mu heel heat. Show chce podejść do Dudleya, lecz widzi że na ring chce wejść  Brother Devon. Big obraca się w kierunku członka teamu 3D, ale sędzią miedzy nimi, po czym zaczyna upominać Devona, a Show obraca się w kierunku Spike … Springboard SideKick, po czym natychmiast ześlizguje się z ringu. Show spada na matę a Dudley dokłada Splash. Pin … natychmiastowe wybycie. Największy atleta świata już na nogach i patrz na Dudleya za ringiem, po czym obraca się i mamy próbę Springboard Tornado DDT od Dudla. Show obraca się, ale jego rywal nie powala go i znajduje się w nieciekawej sytuacji. Big zaczyna się śmiać, ale dostaje dropkick’a w plecy od Spike, przez co kończy DDT. Pin 1… wybicie. Show wstaje za pomocą lin, a rywale wracają do narożnika … Tag. Devon jest teraz legalnym zawodnikiem. Spike wykonuje dropkick’a w Show’a opartego na linach, ale ten nie wypada z ringu. Devpon robi klęk podparty a Goldberg podbiega i wykonuje Crossbody! wszyscy wypadają z ringu, ale wcześniej Mcintyre klepnął atletę w plecy. Great One obija się od lin i mamy Swinging Neckbreaker przeciwnikowi. Pin 1……….2 Brother Rey przerywa. Drew wstaje i patrzy w oczy Dudleyowi , a ten wykonuje swój firmowy taunt. Drew nie zostaje dłużny i wykonuje swój taunt. W tym samym czasie w przy pomocy lin Spike wstaje, ale Show łapie jego głowę i uderza nią o linę. Spike łapie się z głowę i po czym otrzymuje Future Shock DDT od Drew'a. Chossen One wstaje i od razu zakłada swój submmison leżącemu Spikowi. Devon próbuje pomóc partnerowi, ale otrzymuje low dropkick’a od Goldberga. More chce wykonać kick’a w Ray'a, lecz były TT Champion robi unik, a Gold robi kółko. Ray na nogach, a More jeszcze raz próbuje kopnąć Golda, ale ten łapie jego nogę  i mamy Windmill Kick! Rywal wstaje i chce podejść, ale sędzię go powstrzymuje. W tym samym czasie Spike Dudley łapie się liny, ale pojawia się Big Show i aplikuje mu Headbutt’a. Spiike momentalnie puszcza linę, a Drew przesuwa się trochę bardziej w głąb ringu. Show opiera się o ring, ale otrzymuje dropkick’a w plecy od Raya. Show uderza w o dolną krawędź, po czym Brother Devon  wchodzi na apron i wykonuje Leg Drop. Tym czasie na ringu sędzią dalej się kłoci z Rayem, a Spike powoli wstaje. Devon widzi że ktoś szykuje się do Springboard Bulldog, po czym wykonuje tą akcje na Drewie, który puszcza dźwignie. W tym samym czasie Spike Dudli obraca się w stronę Drewa … Codebreaker! Intyre wypada z ringu przez środkową linę. Spike wstaje i od razu otrzymuje Clothesline od Goldberga i obaj wypadają z ringu. W tym samym czasie wstał Show i szykuję się do swego finsher’a. Brother Ray wstał i mamy próbę chokeslam… kontra na DDT! Ray nie czeka i od razu pomaga wstać bratowi dokłada a Goldowi leg drop po czym szykuje sie razem z TT apartnerem do akcji Whassup! Tak jest mamy to nastepnie Brother Ray wynosi do gory Golda i razem wykonują Dudley death Drop to musiało boleć następnie wstaje Spike Dudley wchodzi na narożnik dokłada splash i pin 1....2.....3 ! Sędzia odklepał trzy przez co Team 3D wygrywają. Bracia cieszą się ze zwycięstwa, i przybija piątkę, ale pojawia się Big Show i wymierza im Double Chokeslam a natępnie z nikąd pojawia się Drew Intyre i Future Shock DDT! Show tauntuje nad oba rywalami a na hali zaczyna grać jego theme.


http://img508.imageshack.us/img508/5259/bigshow02fo8.jpg


Tym samym RoH schodzi z anteny





OCENIAĆ


Nazwa Wrestlera : A.J. Styles
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

http://fc08.deviantart.com/fs33/f/2008/292/2/d/Metallica_userbar_by_GreGfield.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldenaturat wrocław gdzie kupić hong kong Pościel 135x200