Ogłoszenie

Szczęśliwego Nowego Roku

#1 2010-12-10 19:36:09

 Kazek

Webmaster

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 147
Punktów :   
Wrestler: Christian

Ring

Chyba wiecie co się tu robi?


Nazwa Wrestlera : Christian
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-1-0
Typ zawodnika: Heel
Pas: Brak


2 won SotW

Offline

 

#2 2010-12-10 19:58:32

 Oner

http://img403.imageshack.us/img403/3770/vipn.png

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 63
Punktów :   
Wrestler: The Rock

Re: Ring

http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/2328753.jpg

IIIIIFFF YOUUUUUUUU SMEELLLLLLL WHAT THE ROCK ... IS.. COOKIN?




FINALLY, THE ROCK HAS COME BACK TO NHW! Tak jest, Candyassy, The Rock tutaj jest i chce zdominować tą federacje! The Rock wie, że to nie będzie zbyt łatwe zadanie, ale i nie trudne! The Rock wie, że ta federacja dopiero zaczyna odżywać po swoim upadku, ale teraz, dzięki The Rockowi, federacja odżyje w chwilę moment, ponieważ fani będą chcieli ujrzeć swojego ulubionego Brahama Bulla w akcj!  The Rock widzi tu kilku zawodników z potencjałem, ale nie będzie im okazywał litości, co to to nie! The Rock ma za zadanie przejąć władzę nad tą federacją, i mieć w niej główny pas, that's right baby, The Rock startuje o NHW Championship! Wiem, candyassiki że trzepiecie spodniami na widok The Rocka, i na te słowa, ale The Rock nic na to nie poradzi, The Rock jest po prostu najlepszy i wygrywa wszystko! Tak będzie i tutaj, The Rock będzie największym mistrzem w historii tej federacji! Jednak ta federacja miała ogólnie lipnych mistrzów, jedne wielkie Candyassy, jednak jednego z nich The Rock lubi, tak jak on lubi jego! Tak, mowa o Micku Foleyu, przyjacielu The Rocka z Rock'n'Sock Connection, oraz najlepszego hardcore championa tej federacji! Nie jakiś jabroni Sabu, który wygrał z nim walkę jednym wielkim fuksem, tylko Mick Foley! Bang Bang! Jednak spójrzmy, z kim The Rock będzie miał doczynienia w tej federacji. Edge! What? The Rock nie wie co powiedzieć na temat takiego pajaca, może jedynie to że jest on Candyassem! Rated R Superstar niech lepiej trzyma się z daleka od The Rocka, bo konsekwencje mogą być poważne, jabroni! Next is.... CM Punk! Wow, wow, wow, WOW! The Rock śmieje się z tej pseudo czystości tego candyassa! The Rock akurat lubi sobie walnąć porządnego kielicha, bo wtedy dla The Rocka jest lepiej, ale ten głupi jabroni CM Punk nic nie wie o takim szczęściu, pajac! Kto tu jeszcze jest... Christian? Eeeeee, next please! Sabu! To ten jabroni który zabrał dla przyjaciela The Rocka, Micka Foleya, pas Hardcore! Miej się na baczności Sabu, cuz The Rock is watchin you! Wiesz Sabu, The Rock chciałby się odpłacić za to co zrobiłeś dla jego przyjaciela, a to może zaboleć, nie znasz dnia ani godziny, jabroni! Może i miałeś ten głupi pas, ale teraz nadeszła era The Rocka, i musicie się z tym pogodzić! Iffff Youuu Smellll... What the ROCK! is...Cookin?

Ostatnio edytowany przez Oner (2010-12-10 20:00:05)

Offline

 

#3 2010-12-10 20:50:52

ekologgy

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 32
Punktów :   
Wrestler: Chris Jericho

Re: Ring

Break(5).....................Break(4)...........................Break(3).............................Break(2).................................Break(1)...

Break The Walls Down!



Moment? Ktoś śmie twierdzić, że jest ktoś lepszy niż Y2J Chris Jericho? Wyprowadzam takiego z błędu. Ja zostanę mistrzem Hardcore'u, bo to jest wrestling, a nie bajeczki typu "If You Smell, When The Clown Is Sucking". To jest szczyt hipokorystyka. A wy (zwracając się do fanów)? Co myślicie, że ten pajacyk, co jest mocny w gębie tu przyjdzie?! Teraz daję głowę, że siedzi pod łóżkiem i płacze, że to ja Y2J Chris Jericho chcę walczyć o ten pas. Dobra, niech se dominuję NHW, ale niech stanie w kolejce, bo teraz ja tu rozdaję karty. Możecie robić te uuuuu....., ale nie zmieni to faktu, że tylko ja Chris Jericho jestem jedyną odpowiednią osobą, która jest godna pasa NHW! Kolejna sprawa. Jak którykolwiek ma coś do Sabu, ma też coś do mnie! Mick Foley zrobił o jeden krok za dużo i gdyby nie Sabu, ta federacja byłaby nie godna mojej osoby. Teraz CM Punk, właściwie Chlasta Martini Punk. Jak on ma jest czysty, to ja powinienem kąpać się w mleku niczym Kleopatra. Już wolę, żeby ten snobek, Foley zdobył pas NHW, niż on. A co do chłystka tzw. Chrisian'a? brak słów, ale mam jedno powiedzenie i dla ciebie: "Płycej się nie da?". Tak tylko tyle mogę powiedzieć.
<wychodzę z ringu zadowolony z siebie>


Nazwa Wrestlera : Y2J Chris Jericho
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

Offline

 

#4 2010-12-11 11:22:12

The Buffalo

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 62
Punktów :   
Wrestler: Edge

Re: Ring

You think you know me?

Zjawiam się na arenie przy ogromnej owacji publiczności gdyż Edge zawitał na NHW. Wchodzę na ring, przykładam mikrofon do ust i mówię.

Tak jest moi drodzy. Edge teraz pracuje dla NHW. Jestem z tego zadowolony. Nie z powodu że będę musiał was widzieć wy krety tylko dlatego że będę mógł tu wygrywać najlepsze pasy. Publika już nie była tak zachwycona jak na początku i zaczęła buczeć a ja nie przejęty tym mówię. Myśleliście że przyszedłem tu dla was i że będę dla was walczył? To się grubo pomyliliście. Nie obchodzi mnie wasze zdanie. Jesteście dla mnie po prostu nikim. Przyszedłem tu i moim celem jest zdobycie NHW World Heavy Weight Championship. Będę doskonałym mistrzem. Taki Rock czy Y2J są przy mnie nikim. Koleś który mówi o sobie w trzeciej osobie myśli że jest fajny? "Candyass"? Jesteś chory człowieku. To ty się trzymaj ode mnie z daleka bo mój Spear może cię poważnie skontuzjować. Jestem Kanadyjczykiem i Kanadyjczycy od lat zwyciężali w tym sporcie najlepsze tytuły. Oczywiście ja jestem najlepszym Kanadyjczykiem w NHW. A nie co ten cały "Y2J". Uważa się za "najlepszego na świecie w tym co robi". Jak dla mnie to bzdura. Może i jest najlepszy na świecie ale w robieniu z siebie największego durnia. Tak jest prawda Y2J. Mówiłeś także kiedyś że jesteś "twarzą organizacji". Może i jesteś ale twarzą organizacji która robi pastę do zębów. Nie jesteś dobrym wrestlerem nie jesteś nawet przeciętnym. Jesteś po prostu jednym z gorszych wrestlerów NHW. To co było w WWE pozostało w WWE. To jest NHW. To samo do Rocka. Myślisz że skoro tam Vince dawał ci takie szanse to Trish Stratus tutaj też to ci da? Jeśli serio tak pomyślałeś to jesteś głupszy niż sądziłem. Taka jest prawda publiko. Jesteście ze mną? Nie? Mam to gdzieś. Tylko nie klaskajcie mi jak będę odchodził na BS szkoda mi na was czasu. Nie zadzierajcie z Rated R Superstar bo Spear was dosięgnie...

Ponownie rozbrzmiewa mój theme, ja wrzucam mikrofon w publikę. Ktoś właśnie przechodził i dostał tym mikrofonem w głowę. A ja z uśmiechem na ustach schodzę z ringu i odchodzę na BS przy okropnym buczeniu i gwizdach publiki.

Ostatnio edytowany przez The Buffalo (2010-12-11 11:24:13)


http://tinypic.pl/i/00024/8fwklqu66eej.gif
Gif autorstwa mojego kumpla z PBF'a http://www.wweonline.pun.pl/forums.php polecam. Mi bardzo się podoba. Robi je na zamówienie.
Nazwa Wrestlera: Edge
Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas: WHC

Offline

 

#5 2010-12-11 12:00:10

 Kr3cik

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

16012524
Call me!
Skąd: Bydgszcz
Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 5
Punktów :   
Wrestler: John Cena

Re: Ring

My time is now!!!

Na hali rozbrzmiewa znana wszytkim muzyka.
Ku uciesze publicznosci biegnie wesoly John Cena
http://4.bp.blogspot.com/_yC4scOZAqZw/THuVqRSV_5I/AAAAAAAAAMk/hZe5VuckdU4/s400/cna.jpg

Witam..witam(publicznosc cheeruje)Tak to ja John Cena od dziś będe pracował w tej federacji.Widze że są tu juz moi starzy zajomi i starzy wrogowie.Tak czy inaczej Edge znowu robisz to co zawsze..grozisz Spearem którego tak naprawde nikt sie nie boi. Panie oportunisto durniem to mozesz nazwac siebie..Popatrz na siebie nie ogolona twarz..okulary przeciwsloneczne na zamkniętej hali. Naprawde przykro mi to stwierdzic ale wyglądasz jak idiota i ci wszyscy ludzie mogą to potwierdzic.PRAWDA!!!?? Publicznośc odpowiada:TAK!!!. No więc własnie nie chce miec z tobą na pieńku Edge ale popatrz na siebie a potem osądzaj innych. A jeżeli sie na to nie zgadzasz....To proponuje starcie między nami na najbliższej tygodniówce.Nie ważne czy będzie o jakis pas czy nie. I wtedy nie spotka mnie SPEAR to ciebie spotka Attitude Adjustment. Tylko ważne pytanie czy się zgadzasz..Jeżeli nie to rozumiem że się boisz. Następna sprawa jest taka że naprawde mogłem dojsc to takiej federacji jak tak.Ale mam do was duzą prośbe kibicujcie mi to naprawde bardzo pomaga. Kolejna sprawa.....Wiem że myślicie ze jestem mało hardcorowy ale przynajmiej będe się starał jak najlepiej wykonywac swoje zadanie. Moim celem jest NhW Championship. I pamiętajcie nic mnie nie powstrzyma przed zdobyciem tego pasa.Pokonam każdego z kim przyjdzie mi się zmierzyc. Dobrze to chyba na tyle pamiętajcie przychodzcie na gale kibicowac nam.


My time is now!!!

John Cena idzie na backstage

Ostatnio edytowany przez Kr3cik (2010-12-11 12:15:20)


Nazwa Wrestlera : John Cena
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika: Face
Pas: Brak

Offline

 

#6 2010-12-11 12:23:13

 Kazek

Webmaster

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 147
Punktów :   
Wrestler: Christian

Re: Ring

Just Close Your Eyes
http://userserve-ak.last.fm/serve/252/615306.jpg

Christian wita się ze swoimi fanami i podpisuje im autografy i wchodzi na ring:
-Witam was wszystkich ,jestem Christian i pewnie mnie znacie z WWE i TNA. Widzę ,że wśród was jest wielu Peepsów. Więc znaczy że mnie znacie i nie muszę się wam przedstawiać. Przybyłem tu ,byści już nie musieli słuchać ,takich ludzi jak mój dawny przyjaciel czyli Edge. Jest on wpatrzonym w sobie człowiekiem ,kiedyś dużo czasu z nim przebywałem ,nawet robiłem za jego brata ,ale na szczęści to się skończyło i ja jestem w przeciwieństwie do niego normalnym człowiekiem. Edge radzę ci dobry terapeuta ci może pomoże ,ale w twoim stanie nic ci nie zaszkodzi ,gorzej nie będzie. Edge może w przyszłości i ty dołączysz i będziesz jednym z Peepsów ,jeśli nie to dam sobie radę z tobą w ringu i zapamiętasz to na długie czasy. Wiem ,że będziesz się za niedługo chwalił ,co ty nie osiągnąłeś w WWE/F ,ale wiesz ,że tam Vince lubił nie normalnych ludzi ,takich jak ciebie czy tego całego Czystego CM Punk'a. Ale tu nie będzie wam tak łatwo ,bo na NHW króluje Hardcore ,a ja przez jakiś czas byłem w ECW ,a śmiem twierdzić że NHW jest potomkiem ECW. Byle jak to stypulacja ,to zawsze wygram i nie przeszkodzą mi w tym nie normalni ludzie jak Edge. Edge ,módl się by GM nie dał ci walki ze mną na pierwszej tygoniówce. Bo zapamiętasz to na wsze czasy i twoi fani staną się moimi zwolenikami. Twoja porażka będzie zapamiętana jak początek twojego końca i ja zostanę za to zapamiętany. Nie będę ogłaszał o jaki pas chcę walczyć ,bo o tym to zadecyduje nasz piękna pani GM ,właśnie co do niej to jestem ciekaw co taka piękna kobieta ,będzie wiedzieć o Hardcore ,ale może się mylę i będzie najlepszą GM na świecie? Na pewno na pierwszej gali wystąpię ,nie mogę się już doczekać mojego debiutu w NHW ,a Peepsi ,też tam będą i będą mnie wspierać w debiucie dla najbardziej Hardcoreowej Federacji Wrestlingowej w histori. Byle kto będzie moim przeciwnikiem to zapamięta tę walkę na długie lata i cały świat wrestlingowy będzie określał tę walkę mianem Najlepszej w historii. Dziś to tyle ,żegnam was Peepsi.
Christian schodzi z ringu i żegna się z fanami.


Nazwa Wrestlera : Christian
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-1-0
Typ zawodnika: Heel
Pas: Brak


2 won SotW

Offline

 

#7 2010-12-11 12:42:17

 Darman

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 31
Punktów :   
Wrestler: CM Punk

Re: Ring

http://dmzsports.files.wordpress.com/2010/03/cm-punk.jpg

Zaczyna grać theme CM Punka „This Fire Burns”. Słychać także jęk zawody na trybunach. Punk pojawia się w koszulce i idzie do ringu. Tam bierze mikrofon i zaczyna mówić

Kiedy usłyszałem waszą reakcję na moje pojawienie się, od razu do mnie dotarło, że jesteście taką samą bandą oszołomów jak w mojej poprzedniej federacji. Zapewne ogromna większość z was znajduje się teraz pod wpływem alkoholu, lub innych nie odpowiednich środków. Ale nie martwcie się! Po to właśnie tu jestem! Żeby powyciągać was z nałogów i sprawić, żeby wasze życie stało się lepsze i zgodne z zasadami Straight Edge! (Publiczność okazuje swoje niezadowolenie) Pewnie zastanawiacie się dlaczego wasz Zbawiciel opuścił pewną dobrze płatną federację i zagościł w New Hardcore Wrestling. Zostawiłem ich, ponieważ uznałem, że nic już im nie pomoże, że nie zależnie od tego co zrobię, są skazani na zagładę. Nawet eliminując ich idola, który promował taki styl życia, nie udało mi się zapobiec katastrofie. Dla mnie i dla was zaczyna się teraz nowy rozdział w życiu. Ja już nie długo zostanę mistrzem, a zarazem i wzorem. (Publiczność okazuje swoje niezadowolenie) Tak! Czy tego chcecie, czy nie, CM Punk pojawi się tutaj już niebawem dźwigając pas mistrzowski. Nikt mnie nie powstrzyma, a wiecie dlaczego? Ponieważ w przeciwieństwie do was, jak i do moich potencjalnych rywali, ja jestem czysty i zawsze trzeźwy. Nigdy mój umysł nie był oszukiwany przez różne używki, alkohol, czy nikotynę! Nawet nie wiecie jak głupio postępujecie! Jak nie zdajecie sobie konsekwencji z tego co robicie. Ale to się zmieni! Już niebawem wszyscy fani NHW staną się dumnie z tego, że należą do Czystego społeczeństwa!  (Publiczność bardzo głośno okazuje swoje niezadowolenie) Po pierwsze musicie pozbyć się tego ślepego uwielbienia do niektórych równie słabych gwiazd. Weźmy na przykład The Rocka. Rock powiedział nie dawno, że nie wiem co to dobra zabawa, że nie ma zabawy bez, jak to on powiedział, walnięcia porządnego kielicha. Hahaha! Żałosne. Naprawde nie ma to jak upicie się w podejrzanym towarzystwie, po to aby zwrócić to co się wcześniej jadło, a rankiem obudzić się skacowanym. Nie! Wbrew temu co myślicie to wcale nie jest dobra zabawa! Ale dla was, gwiazd NHW, które znajdują się w szatni i tych, którzy dopiero do nas dołączą, istnieje rozwiązanie. Możecie dołączyć do mnie! Przyjąć zasady Straight Edge i jednorazowo ogolić głowę na znak porzucenia dawnej drobi życia i zaczęcia nowego, lepszego życia. CM Punk nie jest tu po to, aby was zniszczyć, ale po to ,aby wam pomóc

Punk schodzi z ringu przy swoim theme i gwizdach publiki. Zadowolony z siebie z nika na BS.


CM Punk
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwyklych galach:2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas:Brak

Offline

 

#8 2010-12-11 13:56:12

ekologgy

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 32
Punktów :   
Wrestler: Chris Jericho

Re: Ring

Break The Walls Down!
http://www.listze.com/uploads/item-2381.jpg


Stop! Już więcej nie mówcie! Jak słyszę wasze wypowiedzi śmiać mi się chcę! Jedyna osoba, która z osób, które na razie się wypowiedziały to Edge. Tylko on w swojej beznadziejnej wypowiedzi zasiał malutkie, nie widoczne gołym okiem fakt. Kanadyjczycy są najlepsi w tym co robią, zgodzę się z tym, ale to ja pracowałem na ten wizerunek! Ja Y2J Chris Jericho. Co to wypowiedzi Chlasta Martini Punka, to ci mogę z całym szacunkiem powiedzieć, że jeśli byłbym pod wpływem alkoholu to powiedziałbym, że jesteś dobrym wrestler'em. A co do kapitana choroby Christian'a, to jak szukasz federacji do pochwał typu "byłem w ECW, byłem w ECW", to pomyliłeś adresy. Nie ma lepszej federacji niż NHW, a i w niej nie ma lepszego zawodnika niż ja Chris Jericho. Tylko ja mogę was ocalić hipokryci! Nie ten "cadnyass" The Rock, nie CM Punk, nie Edge, nie nikt inny tylko ja. A co do Jaśka Ceny to bardzo śmieszne. Co ta ofiara losu robi w hardcore'owej federacji (buczenie fanów). Możecie se robić te uuuu.. Na mnie one nie działają. Gdy wykonam Codebreaker Cenie to z niego zostanie plama na moich nogach.
wychodzę z hali


Nazwa Wrestlera : Y2J Chris Jericho
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

Offline

 

#9 2010-12-11 15:28:55

Levy

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ring

Witajcie fani NHW !
Jestem RVD, Rob Van Dam, i przyszedłem tu, by zrobic to co robiłem w innych organizacjach...pokażę że jestem najlepszy i do kogo należy przywilej bycia jedynym, niepowtarzalnym i najlepszym mistrzem . Nie obchodzą mnie midcarderzy typu Y2J albo Christian, dla mnie liczą się tylko 3 litery... R V D ! Chcę zaprowadzić porządek w waszych kłótniach i pokazać, że i tak są niepotrzebne, iż najlepszy jest tylko jeden, czyli Rob Van Dam !

Offline

 

#10 2010-12-11 16:15:02

The Buffalo

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 62
Punktów :   
Wrestler: Edge

Re: Ring

You think you know me?

Zjawiam się na arenie na której tuż po usłyszeniu pierwszych słów piosenki fani zaczynają buczeć. Wchodzę na ring gdzie nadal stoi RVD (nie napisał że schodzi na BS) przechodzę obok niego i mówię.

Myślicie że kim jesteście że możecie buczeć na najlepszego zawodnika który zaczął pracować w NHW? Tak to prawda. Jestem lepszy od każdego z was. Zostawię was i zacznę wam mówić o reszcie tych niedorzecznych wrestlerów. Zacznę od waszego ulubieńca Johna Ceny. Mówiłeś że nie chcesz mieć ze mną na pieńku...a jednak. Ja przyjmuję twoją wypowiedź jako obrazę i właśnie rozpocząłeś feud jakiego nie zapomnisz do końca swojej kariery. To twoje Attitude Adjustment mnie nie przeraża. TO tylko twoje głupie gadanie doprowadza cię do kompletnej ruiny. I mam nadzieję że wycofasz swoje wyzwanie...nie chcę cię skontuzjować. Następny wrestler prowadzący PeeP Show. Tak mowa o Christianie moim byłym "bracie i przyjacielu". Teraz nie obchodzi mnie jego los. Chcesz to sobie bądź następnym ulubieńcem publiki. A co do tego przechwalania się nie będę się przechwalał na przełomie lat kariery w WWE/F gdyż jak juz mówiłem. To co było w WWE pozostało w WWE. To jest NHW nowe możliwości, nowe doświadczenia i nowe pasy do zdobycia. Kariera w NHW jest przed nami...nie wchodź mi teraz w drogę. To samo Y2J ty niczym sobie nie zasłużyłeś na ten twój "sukces". Jesteś zerem...po prostu nic nie potrafisz. Głupi, idiotyczny, nieznośny kretyn. Nie pokazuj się tu...nie chcę abyś przerwał karierę tak szybko. A teraz pokażę wam co zrobię gdy mi wejdziecie w drogę.

Podchodzę do RVD z uśmiechem na ustach podrzucam mikrofon wysoko ponad nasze głowy aby odwrócić jego uwagę. Gdy patrzy w górę odchodzę parę kroków do tyłu i z lekkiego rozbiegu wykonuję Big Boot na zapatrzonym RVD. Podnoszę go, kopnięcie w brzuch i wykonuję Edgecution. Po tym wstaję, staję przy narożniku, patrzę na RVD tym moim przenikliwym wzrokiem i czekam aż wstanie. Gdy wstanie i obróci się do mnie twarzą wykonuję na nim Spear. I po tym odchodzę na BS.

Ostatnio edytowany przez The Buffalo (2010-12-11 16:17:43)


http://tinypic.pl/i/00024/8fwklqu66eej.gif
Gif autorstwa mojego kumpla z PBF'a http://www.wweonline.pun.pl/forums.php polecam. Mi bardzo się podoba. Robi je na zamówienie.
Nazwa Wrestlera: Edge
Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas: WHC

Offline

 

#11 2010-12-11 16:16:10

 Dave Batista

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 83
Punktów :   
Wrestler: Dave Batista

Re: Ring

Tommy Chanel: Panie i Panowie przywitajcie bylego mistrza tag teamu Dave Batiste
slychac piosenke I WALK ALONE i na ring wchodzi The Animal Batista
http://4.bp.blogspot.com/_74DOUg2qS3k/S9RKHjInljI/AAAAAAAAC08/gOO28l6UpI0/s1600/Dave+Batista+(wwestalker.blogspot.com).jpg
To dla mnie wielka przyjemnosc powrocic do NWH,jestem tu poniewaz chce zostac NWH world heavyweight championem.Wszyscy fani NWH wiedza ze zapisalem sie w histori tej federacji,poniewaz zostalem pierwszym mistrzem Tag Teamu w tej federacji,Jako former tag team champion zadam walki o N1# Contendera,mam nadzieje ze GM Trish Stratus wezmie mnie pod uwage.
Wszystkie gwiazdy NHW wiedza ze to ja jestem najlepszym wrestlerem na calym swiecie,nawet moi fani wiedza ze jestem najbardziej dominujaca gwiazda!!! i wszyscy wiecie tez ze jak ktos wejdzie ze mna do ringu to caly z niego nie wyjdzie.Teraz 2 sprawa pewnie zadajecie sobie pytanie co ja robie w NWH,prawda jest taka ze w WWE zdobylem juz wszystko co bylo do zdobycia i dlatego jestem w NHW,tutaj tylko zdobylem  pas tag teamu NWH a moim  celem w tej federacji jest zdobyc wszystko,tak jak to zrobilem w WWE.Ta federacja potrzebuje nowego szeryfa i tym szeryfem bede ja
The Animal Batista!!!! YOU WANT SOME,COME GET SOME!!!

Batista schodzi z ringu i idzie do backstegu
FANS:BATISTA,BATISTA,BATISTA,BATISTA


P.S sorry ale na wloskiej klawiaturze nie ma:a_,e_,z'


http://i.somethingawful.com/u/ctstalker/2008_03/2008_03_29_batista.jpg

Nazwa Wrestlera:Batista
Bilans walk na PPV:WIN-0 LOSE-0 DRAW-0
Bilans walk na zwykłych galami:WIN-2 LOSE-1 DRAW-0
Typ zawodnika:Face/hell
Pas:
Przedmioty:Metalowa Rurka/Benyna i palnik(do podpalania stołu)stół/Worek ze szkłem/Kawałek drutu kolczastego

1x NHW Tag Team Champion

Offline

 

#12 2010-12-11 21:28:13

Sabu

http://img403.imageshack.us/img403/3770/vipn.png

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 63
Punktów :   
Wrestler: Sabu

Re: Ring

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:t5SaTKLC6cJn2M:http://wwehungarian.lapunk.hu/tarhely/wwehungarian/kepek/sabu_1.jpg&t=1


Do NHW powraca największa legenda tej federacji-Sabu! Federacja została zamknięta ponad dwa miesiące temu. Ja zostałem jedynym ze starej ekipy. Nie ma żadnego z zawodników, którzy wtedy walczyli, mowa oczywiście o Foleyu, Michaelsie i kilku innych zawodników. Zaraz, przecież został jeden...Vampiro! Mój najlepszy kolega ze starszych czasów. Razem stworzyliśmy najbardziej dominujący Tag Team! Jeśli myślicie, że teraz będziemy walczyć osobno, to grubo się mylicie. Będziemy razem walczyć do ostatnich dni naszej kariery. Rozumiecie?! Nigdy! W następny piątek podczas pierwszej gali NHW po powrocie Apocaliptica zmierzy się z Robem Van Damem i Batistą. Jestem pewny, że to wygramy. Powiem tak, przeciwnicy mają umiejętności, ale nie są jacyś wygórowani. Miałem styczność z Robem...Pamiętasz ECW? Walczyliśmy tam kilka razy, a nawet przez jakiś czas byliśmy drużyną. Nie mam nic do ciebie, ale walka to co innego, podczas niej staje się inny. Walczę do ostatniej kropli krwi, nigdy się nie poddam, więc możesz być pewny, że ze mną nie wygrasz. Co do Batisty, pamiętasz może nasz pojedynek z przed kilku miesięcy? Z tego co pamiętam to walczyłeś...a tak, z Ceną. Wygraliśmy z palcem w dupie, a wy straciliście pasy, a tydzień potem Vampiro zakończył karierę twojego partnera...Skoro jesteśmy w temacie, to może przedstawię nasze plany. Na początek powalczymy o pasy singlowe. Nie wiem jaki wybierze Vampiro, ale ja wybiorę...Hardcore Championship. Może nie jest to najważniejszy pas, ale ja wiążę do niego ogromny sentyment. Pierwszy pas, który zdobyłem w NHW. Pamiętam, tak, jakby to było wczoraj. Od chwili debiutu przesuwałem się coraz bardziej do Title Shotu. Na początku pokonałem Batistę, potem CM Punka, a następnie Triple H i Batistę, był też Undertaker, ale nie do tego zmierzam. Aż nadszedł pamiętny dzień, czyli gala Welcome to Hell...Właśnie dostałem Title Shot na Hardcore Championship. Miałem walczyć z Mickiem Foleyem w Hell in a Cell meczu. Zapowiadał się jeden z najlepszych, a zarazem najbrutalniejszych meczy w historii NHW. Tak się stało. Obydwaj walczyliśmy do ostatniej kropli krwi, daliśmy z siebie wszystko, ale mógł wygrać tylko jeden i byłem to ja. Mick został wywieziony na noszach, a ja świętowałem zwycięstwo. Chwilę potem, właściwie to tylko tydzień od tego zdarzenia wraz z Vampirem zdobyliśmy Tag Team Championship...Byłem pierwszym zawodnikiem w historii federacji, który miał dwa pasy jednocześnie. Mało tego w całej swojej historii w NHW nie przegrałem żadnego meczu. Wygrałem sześć walk i nie przegrałem ani jednej...Nie przegram żadnej walki! Obiecuję wam! Wiem, teraz będzie trudniej niż przedtem...Widzę, że zawitało tu kilka nowych gwiazd. The Rock, Christian itd, itp...Wiem, umiecie się bić, ale po co od razu szukać sobie wrogów? Mówię tu w szczególności o The Rocku...Czy warto?! Zamiast szukać sobie sojuszników na początek, to ty tylko wrogów. Co w tym dziwnego? W wrestlingu to jest normalne, że ktoś traci pasy na rzecz innego zawodnika...Ty i Mick jesteście dobrymi kolegami, ale różnicie się pod każdym względem...Mick przegrał, ale on umie przegrywać i nie wypominał mi tego tak jak niektórzy, że wygrałem fartem itd. On po prostu umie przegrywać. Mam nadzieję, że ty w końcu do tego dorośniesz...Ja jestem Sabu i jestem legendą NHW! Będę walczył do ostatnich kropli krwi i potu! Przekonacie się o tym już w piątek...Wy pewnie też nie możecie się doczekać, tak samo jak ja...Nie walczyłem już spory odcinek czasu i muszę wyrzucić to coś, co prawda występowałem przez chwilę w TNA, ale to nie to samo co NHW. Batista i Vad Dam! W piątek wraz z Vampirem damy wam lekcję pokory! Nie wyjdziecie z niego na własnych nogach! Słyszycie?! W piątek zakończymy karierę jednego z was, a kogo, to zobaczycie podczas walki!

Ostatnio edytowany przez Sabu (2010-12-12 10:06:45)


http://img828.imageshack.us/img828/2383/beznazwy1wt.gif



Sabu
Streak:
7-0-1
Pasy:
NHW Tag Team Championship/with Vampiro
NHW Hardcore Championship

Offline

 

#13 2010-12-12 09:56:53

 CeeloGreen!

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 65
Punktów :   
Wrestler: Phenomenal

Re: Ring

http://www.officialpsds.com/images/thumbs/AJ-Styles-psd35233.png



Witam NHW. Nie każdy z was musi mnie znać. Nie zależy mi na tym , żeby mieć tłumy kibiców, dzieciaków jakich ma John Cena. Banda idiotów , która nie wie co to wrestling. I tak się przedstawię, chociaż widzę, że tam o tym sektorze siedzą ludzie , którzy wiedzą co to wrestling(krzyczą AJ Styles) Przejdźmy do rzeczy I am "The Phenomenal One" AJ Styles.(publiczność buczy) Tłuści kretyni jak mówię to macie mnie słuchać, a teraz patrzcie i podziwiajcie (na titantronie pokazują się urywki z najbardziej efektownymi fragmentami walk AJ’a) Co to taka cisza ? Zatkało? Pewnie część z was , którzy wiedzą co to wrestling zastanawia się czemu odszedłem z TNA skoro byłem tam gwiazdą i zdobyłem tam wszystko co było do zdobycia. Właśnie to jest przyczyną, dlaczego TNA jest już przeszłością. Zdobyłem tak wszystko co można było zdobyć pas X-division, Legends title znany teraz jako Television Title , pas WHC, nawet pasy Tag team . Jestem jedynym Grand Slam championem w historii tamtej federacji. Potrzebowałem nowej motywacji, nowych celów w życiu. TNA to zamknięty rozdział w moim życiu. Musiałem poszukać innego miejsca, żeby udowadniać niedowiarkom ile jestem warty. Niestety jedyne miejsce, w którym mogę się sprawdzić to NHW. Tak mówię niestety bo po to , żeby walczyć z najlepszymi muszę siedzieć w takim gównianym kraju jak wasz. Teraz kiedy tu jestem zarząd NHW może świętować i reklamować swoje gale. Najlepszy wrestler 2010 roku czyli ja AJ Styles zaszczyciłem swoją obecnością tą federację i mam złą wiadomość dla całego rosteru NHW. Nie przyszedłem tu po to, żeby walczyć o pietruszkę z jakimiś miernotami pokroju Johna Ceny, Justina Gabriela ,Rey’a Mysterio przebierańcem Pope’em D'Angelo Dinero czy innymi , którzy uciekli z TNA wiedząc , że mnie nigdy nie pokonają . Chociaż jeśli będę musiał to skopię wam wszystkim tyłki. Po to tu przyszedłem . Zdobyć wszystkie pasy jakie można zdobyć. Zrobić coś czego jeszcze żaden wrestler nie zrobił. Chociaż to mnie nie dziwi bo nikt nie był, nie jest i nie będzie tak dobry jak ja. Po to tu przyszedłem po mistrzowskie tytuły i kasę. Tylko to się liczy Mam zamiar zdobyć wszystkie tytuły. Zostać niekwestionowanym mistrzem NHW. Nie dbam o to kiedy zdobędę pierwszy pas. Tydzień , miesiąc . Nie ma znaczenia i tak wiem , że jestem najlepszy. Wszystko jest tylko kwestią czasu, ale uprzedzam cel uświęca środki i nie zawaham się przed niczym byle tylko osiągnąć cel . Oczywiście nie będę trzymał wszystkich pasów na raz . Nudno by było gdybym mistrzem był tylko ja. Zdobędę pasy NHW Championship, Hardcore Championship i całą resztę wliczając w to pasy Tag Team. Jak w pojedynkę można wygrać pasy Tag Team? No cóż raczej nie można. Nie wiem kiedy będę miał ochotę o nie powalczyć, ale to nie problem w odpowiednim czasie i miejscu zdecyduję kto dostąpi zaszczytu bycia moim Tag Team partnerem. Wracając do mojej najbliższej przyszłości. Jestem poprostu najlepszy i mówiąc o przyszłości, przekonacie się mojego przeważania już we Środę na pierwszej rewolucyjnej gali Come Back, założe jednemu z moich przeciwników Figure4Leg! Tak jest ponieważ jestem The Phenomenal A.J. Styles!

Get ready to fly!


Nazwa Wrestlera : A.J. Styles
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

http://fc08.deviantart.com/fs33/f/2008/292/2/d/Metallica_userbar_by_GreGfield.png

Offline

 

#14 2010-12-12 11:22:28

ekologgy

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 32
Punktów :   
Wrestler: Chris Jericho

Re: Ring

Break The Walls Down!
AJ, AJ, AJ...Gdy usłyszałem, że szukasz dla siebie TT partnera...Pomyślałem, że mogę podzielić się sławą i chwałą z tobą. Masz jako jedyny (oczywiście po za mną) talent i spełniasz wymagania, żebyś miał przyszłość, jednak....Jakoś tak ostatnio mam z kimś na pieńku (niestety tutaj nie walczą same gwiazdy wysokiego kalibru). Wiem, że na pierwszej gali mamy stanąć w ringu na przeciw sobie, ale nikt nie wspomniał, że nie możemy potem połączyć siły. Ty zdobędziesz jeszcze jakiś pas, dajmy na to pas NHW, a ja mogę zdobić pas wagi ciężkiej, a jeśli ci się znudzi ten pas, to możemy się zamienić, bo nie ma tutaj takiej osoby, co by nam podskoczyła. (fani nagle obdarzają owacjami). Mówię to w szczególności do Edge'a. Jeśli ty krzyczysz Spear!, Spear!, Spear!, to ja krzyczę Codebreaker, Codebreaker, Codebreaker.


Nazwa Wrestlera : Y2J Chris Jericho
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

Offline

 

#15 2010-12-12 11:44:03

 Kr3cik

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

16012524
Call me!
Skąd: Bydgszcz
Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 5
Punktów :   
Wrestler: John Cena

Re: Ring

My time is now!!!



http://www.todaysfast.com/wp-content/uploads/2009/12/john-cena-in-new-orange-color-t-shirt.jpg



Na ring biegnie zadowolony John Cena z mikrofonem



Witam Witam.. ( publicznosc cheeruje ) Zgadnijcie dlaczego jestem taki zadowolony..Tak nareszcie stoczy pierwszą walke w tej federacji i to z kim z panem oportunistą Edgem. No widzisz Edge jak miło wreszcie zobaczymy który z nas jest lepszy i to na dotadek stoczymy tą walke na zasadach No DQ. Tak mysle ze nie jedno krzesło jak i nie jeden stół bedzie połamany..Nikt z nas tego nie wie..Ale jedno jest pewne że to ja wygram nasze starcie. Dobra przejdzmy do następnej sprawy. Nasza federacja się rozrasta i to w bardzo szybkim tępie. Miło wkońcu współpracowac z gwiazdami TNA zawsze byłem ciekawy i sposobów walki rozmów itd itp. Christian mam dla ciebie pewną propozycje zrozumiem jeżeli się nie zgodzisz ale co ty na to aby założyc między nami Tag Team. Wiesz dużo nas łaczy obaj jestesmy z WWE. Obaj nie lubimy tego idioty Edga. Oczywiscie zrozumiem jeżeli nie będziesz chciał. Chociaż byłaby to wielka strata. Hmm o czym wam tutaj jeszcze powiedziec. A tak mało bym zapomniał . Więc tak zblizają się święta Bożego narodzenia. I troszke przed świętami przebiore się a grubego czerwonego pana o nazwie Mikołaj!! Dobrze to na tyle. Pamiętajcie ja nigdy się nie poddaje i te słowa kieruje w większosci do Edga



John Cena odkłada mikrofon i odchodzi na backstage



My time is now!!!

Ostatnio edytowany przez Kr3cik (2010-12-12 12:38:29)


Nazwa Wrestlera : John Cena
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika: Face
Pas: Brak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldenaturat wrocław gdzie kupić hong kong Pościel 135x200