Ogłoszenie

Szczęśliwego Nowego Roku

#1 2010-12-15 10:12:04

 CeeloGreen!

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 65
Punktów :   
Wrestler: Phenomenal

Newsy po Come Back!

Newsy po gali Come Back!

http://img600.imageshack.us/img600/2594/nhw.png

-
Ostatnia gala odbywająca się w poniedziałek zadowoliła większość widzów, byli jednak niektórzy, których opinia również jest ważna, zarząd zapewne wyciągnie wnioski z tej krytyki i poprawi nieco coś co i tak jest w opinii większości dobre…Liczy się przede wszystkim efekt widza.



- Wracając do pierwszej gali to chodzą plotki że przywódca NHW Orginals, ma feudować z Vince'm o przywódctwo nad NHW…W najbliższym czasie podobno zostaną wybrani wszyscy członkowie drużyn mających występ na All or Nothing.





- Poprzednia gala odbyła się w Ottawie, motyw kanadyjski przyświecał jej na każdym kroku, podobno postać Christiana ma być jednak bardziej rozbudowaną niż myślą wszyscy, w grę wchodzi heel turn czy nawet rola psychopaty…



- Jeżeli mowa o ostatniej gali to wyjście Stylesa nie spodobało się zarządowi…Według władz A.J. nie stara się i jest jednym z pierwszych na liście do likwidacji…



- The Rock po raz kolejny wraca do Hollywood! Zawodnik potrzebuję 4 dni na nakręcenie zdjęć do nowego filmu, sam jednak mówi, że nie podoba mu się jego praca w NHW i być może porzuci ją na dłużej dla branży filmowej… Ale chodzą też plotki że zostanie jeszcze do głównej gali NHW


- Następne PPV All or Nothing odbędzie się 2 stycznia….To oficjalna data, zarząd więc spina się jak może i chcę aby gala wyszła najlepiej jak się da….



- W planach federacji jest także gala gwiazdkowa, miałaby ona nie mieć wymiaru świątecznego tylko odbyć się w okolicy świąt, na niej odbyłyby się 3 pojedynki o 3 różne prezenty, niespodziankę (tajemnicę), pusty prezent i titleshot…Wszystko na razie jest w fazie budowy.



- Na All Or Nothing może nie dojść do turnieju pasa WHC, podobno wszystko rozstrzygnie się w najbliższym czasie, czekamy niecierpliwie na rozwinięcie tej kwesti…



- Zarząd dostrzega powoli dojście nowych storyline’ów, wszystko zmierza w dobrym kierunku i niedługo zacznie się akcja właściwa. Mówi się o czymś większym przy pasie Hardcore…Poza tym dalej mają w stanie vacant zostać pasy Tag teamowe…Federacja ciągle nie ma pomysłów lub te, które są są zbyt niedopracowane bądź zniszczone przez samych pracowników…



- Ostatnio co raz więcej mówi się o zakończeniu kariery Vampiro, podobno zawodnik nie ma czasu dla rodziny i czuję się nieswojo w federacji, gdyż jak twierdzi spędza tam większą część swojego życia…



- Powracając do historii federacji, zarząd jest zadowolony z pracy nowych nabytków, Batisty i Edga…Są oni w opinii większości przyszłością tej federacji i świeżą krwią…



- Następne Hardcore Night ma odbyć się w Detroit… Ponownie, czekają na nas niespodzianki.



- Feud na linii Chris'a Jericho, CM Punk rozkita na dobre…Ten pierwszy nie ma zamiaru ustępować, ten drugi ma zaległe sprawy do załatwienia z tym pierwszym, co z tego wyjdzie? Tego nie wiadomo…Na razie jednak mówi się o bardzo pozytywnej pracy obu stron i zarząd nie widzi co do nich zastrzeżeń


- Ostatni atak Stylesa na szatnię Sabu nie był podobno planowany, jest to jednak pomysł na zajęcie tych zawodników i być może ich angle zostanie na dłuższy okres…


Przypominamy kalendarz, który prawdopodobnie będzie kalendarzem gal:



2.01.2011 r. All or Nothing-Dallas, USA
27.12.2010 r./30.12.2010 r. Christmas Chance Madison Square Garden, New York
16.02.2011 Stairway to Heaven-Los Angeles





Oto wypowiedzi kilku wrestlerów po gali Come Back:





Sabu:Ostatnimi czasy zadziwiła mnie gościnność co niektórych, co jak co ale ja nie godzę się na takie traktowanie…Niedługo prócz Azjatyckiej życzliwości poznacie moc człowieka, którym gardzą…Czekam i licze tylko na zwycięstwa.



Christian:Peeps’i! Wróciłem, mam dosyć stania i patrzenia na te ofiary losu, które chcą wam wmówić, że są kimś…Niestety dla nich czas na zmiany! Niedługo Captain Charisma znowu zawojuję tą federację, oczywiście razem z wami…



Vampiro:
Przed nami ciężki tydzień, w piątek czeka mnie wyzwanie życia…Muszę pokonać mojego mistrza, ale wiecie co…Nic nie jest niemożliwe, czy jest napisane, że diabła nie da się oszukać? Przekonamy się…



The Miz:Po raz kolejny czuję się pomijany…Nie mam zamiaru tak zostawić sprawy, ale nie martwcie się…Wracam od zarządu i przynoszę dobre wieści…Let’s play this game ! Niedługo poczujecie to co ja i dowiecie się o co mi chodzi…



Jeff Hardy:
Nigdy nie składałem broni, moja wędrówka przywiodła mnie tu i gwarantuję wam, że się tu nie skończy…Hardy nie powiedział pierwszego ani ostatniego słowa…Więc czas powiedzieć, że to ja niedługo będę tutaj rządził! Nie wierzycie? Wali mnie to….


Nazwa Wrestlera : A.J. Styles
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

http://fc08.deviantart.com/fs33/f/2008/292/2/d/Metallica_userbar_by_GreGfield.png

Offline

 

#2 2010-12-15 18:31:04

 Vampiro

http://img10.imageshack.us/img10/8049/moddv.png

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 75
Punktów :   
Wrestler: Vampiro

Re: Newsy po Come Back!

to tak:

Newsy długie, nie które przeczytałęm z grubsza, w sumie nieźle zrobione ale brakuje jakiś wywiadów np. z Userem albo z Postacią usera, newsy bardzo dobrze zrobione


Vampiro

Streak: 2-0-0

Carrer Highlights:

Former TagTeam Champion/with Sabu

1x Hardcore Champion - Current

Offline

 

#3 2010-12-15 18:41:16

 Dave Batista

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 83
Punktów :   
Wrestler: Dave Batista

Re: Newsy po Come Back!

dobrze zrobione newsy sa fajne i ciekawe


http://i.somethingawful.com/u/ctstalker/2008_03/2008_03_29_batista.jpg

Nazwa Wrestlera:Batista
Bilans walk na PPV:WIN-0 LOSE-0 DRAW-0
Bilans walk na zwykłych galami:WIN-2 LOSE-1 DRAW-0
Typ zawodnika:Face/hell
Pas:
Przedmioty:Metalowa Rurka/Benyna i palnik(do podpalania stołu)stół/Worek ze szkłem/Kawałek drutu kolczastego

1x NHW Tag Team Champion

Offline

 

#4 2010-12-15 18:51:51

 Kazek

Webmaster

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 147
Punktów :   
Wrestler: Christian

Re: Newsy po Come Back!

Więc tak do newsów to jakiś Turn Christiana może okazać się ciekawy ,nawet nie chodzi o to żę to moja postać. Wypowiedzi ciekawe ,a najfajniejsza The Miz'a i Jeff'a ,choć ich na Ringu ze świecą szukać. Pierwsze PPV ,będzie ciekawe ,a szczególnie ME bo myślę że walka Originals z Teamem Vinca będzie czymś nie często spotykanym ,a nasi bookerzy się postarają. Y2J z CM mogą zrobić dobry Feud i jestem ciekaw co z tego wyniknie. Thx za Newsy


Nazwa Wrestlera : Christian
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-1-0
Typ zawodnika: Heel
Pas: Brak


2 won SotW

Offline

 

#5 2010-12-15 20:24:28

ekologgy

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 32
Punktów :   
Wrestler: Chris Jericho

Re: Newsy po Come Back!

Super news pack. Ciekawa będzie rola psychopaty w wersji Christian'a. Dobrze się zapowiada feud mój i CM Punk'a. Czekam na walkę oryginalnych z "armią Vince'a". Oby jednak Vampiro i Rock'iem zostali w NHW. Federacja z nimi kwitnie. Czekam na 2 news pack.


Nazwa Wrestlera : Y2J Chris Jericho
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plskup złomu Piła Wiedza savo