Ogłoszenie

Szczęśliwego Nowego Roku

#1 2010-12-29 22:30:32

 Vampiro

http://img10.imageshack.us/img10/8049/moddv.png

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 75
Punktów :   
Wrestler: Vampiro

Wednesday Hardcore Revolution 29-12-2010

Widać już halę od góry, w środu i na górze zaczynają wybuchać fajerwerski, i zaczyna grać theme, aż w końcu kamera robi ujęcie na komentatorów

Mike Tenay: Witajcie znów! Dzisiaj czeka równie dobre show co w tamtym tygodniu!
Tazz: Tak to prawda, ale zaczynamy od walki Batisty z Jeffem Hardy!
MT: Ich zawiłość do siebie zaczeła się w tamtym tygodniu.
T: Przypomnijmy sobie jak to było

Ujęcie na Titantron gdzie ukazane są urywki z poprzedniej walki.

Jeff Hardy przerywa mu jego dzieło zniszczenia dropkickiem w plecy po którym zwierzak wpada w RVD...Hardy natychmiastowo atakuje Batistę...Jeff nadziewa się na SPEAR od Batisty po którym wyturlał się z ringu...Jeff wykorzystał element pinu Batisty na RVD wykonując Leg Drop...Batista atakuje Jeffa...

MT: To wszystko działo się w tamtym tygodniu, dzisiaj walka odbędzie się wyłącznie pomiędzy Hardym i Batistą
T: Będą mogli załatwić to po męsku, jeden na jednego!
MT: Myślę, że obydwoje już czekają aby dopaść jeden drugiego.
T: Masz rację więc odrazu zaczynajmy!

Batista vs Jeff Hardy + Chairs Match



----
Krzesła już rozstawione wzdłuż rampy jak i wokół ringu,Batista jak i Jeff rozstawieniu już w osobnych narożnikach i sędzia może zacząć.GONG Batista jak i Jeff walczą ze sobą nie po raz pierwszy dlatego nie doskakują od razu do siebie tylko obmyślają taktykę jak by się zabrać do siebie,do ofensywy pierwszy przechodzi Batista kopiąc Jeffa w brzuch na tyle mocno żeby zwalić go na kolana co Batista natychmiastowo wykorzystuje i częstuje słaniającego się Hardego na kolanach serią kopnięć w plecy po których Hardy rozkłada się na łopatki,po czym próba zakończenia walki przez Batistę 1...dw jednak nie kończy się na jeden i sędzia nakazuje Animalowi kontynuować walkę.Batista podnosi Jeffa i z mocnym impetem wrzuca go w narożnik po którym Hardy jak szmaciana lalka upada na matę,zaraz po tym Batista opuścił ring i zabrał jedno z krzeseł po za ringiem,chwilę nieuwagi Batisty wykorzystał Jeff wykonując Crossbody wyskakując z ringu...jednak nic z tego Batista przechwytuje Jeffa w locie i rzuca nim w rozstawione krzesła wokół ringu.Po czym Batista częstuje go mocnym uderzeniem w plecy z krzesła po którym Hardy nie pierwszy już raz w tym pojedynku wylądował na podłodze po za ringowej po którym Batista jeszcze raz uderza Jeffa krzesłem,i gdy Batista szykował się już do trzeciego uderzenia na hali rozlega się głośne "AWESOME" po którym rozlega się Thema Song I Came To Play,jednakże samego The Miza nie ma i Batista lekko już zdezorientowany wraca do walki z Hardym... jednak nic z tego gdyż Hardy wykorzystał nie uwagę Batisty i uderzył go krzesłem w kolano po którym Animal upadł na kolano co Hardy także wykorzystał i poczęstował Animala tym samym co on jego silnym uderzeniem w plecy z krzesła po którym także dodał jeszcze jedno uderzenie i gdy już zapowiadało się na trzecie uderzenie na hali po raz koleiny rozległo się   znów "AWESOME" i Theme Song I Came To Play i gdy sędzia odwrócił sił w stronę rampy z trybun wyłonił się The Miz uderzający Hardego krzesłem w głowę po którym natychmiastowo odrzucił krzesło i udał się na wyższy sektor.Sędzia niewiedzący co się stało zaczął pytać się Batisty jak i Jeffa czy są zdolni kontynuować walkę na co byli jedno głośni że tak więc sędzia nie plącząc się im pod nogami pozwolił kontynuować walkę i zaraz po tym wypoczęty już Batista wrzucił Hardego do ringu i z całą siłą jak i wściekłością zaczął punchować bezradnego Hardego co w końcu przerwać musiał sędzia,po czym Batista do ringu wniósł trzy krzesła po czym ułożył jedno na drugie... rzucił Jeffa na liny i.....tak.....mamy spinebuster na trzy złożone na siebie krzesła,po którym w żyłach Batisty popłynęła adrenalina wykonał swój tunt przygotował sobie Enigme pod Batista Bomb.....i.... jednak nic z tego Hardy wydostaję się i natychmiastowo wykonuje Twist of Hate on a Chair  i przykłada Batiste ...sędzia odlicza 1...2...trz.. nie ma,sędzia kończy liczenie na dwóch klepnięciach o matę i walka nadal musi być kontynuowana,Jeff niemogący w to uwierzyć wchodzi na narożnik wykonuje tunt i...Swanton Bomb.... jednak nieee kontra Batisty i Hardy nadziewa się na kolana.W żyłach Batisty znów popłynęła Adrenalina i .... SPEAR,SPEAR,SPEAR i ...1...2...3...Tak Zwierzak odnosi kolejne to już zwycięstwo,ale co się dzieje od tyłu Animala atakuje .... The Miz ,uderzenie krzesłem po czym dodaje jeszcze Skull-Crushing Finale na krzesło.
----

Po wszystkim mamy ujęcie na komentatorów, którzy widocznie nie spodziwali się tych wydarzeń.

MT: No cóż, widać że Batista łatwo znajduje sobie przeciwników.
T: I łatwo sobie z nimi radzi, jednak ja bardziej zastanawiam się kto będzie partnerem CM Punka.
MT: A wiesz że ja też? No ale o tym przekonamy się potem.
T: Jednak teraz czas na jakieś reklamy!

Pojawiają się reklamy sponsora najbliższego PPV czyli The Beggining a mianowicie Burger King'a...

MT: No Tazz po twojej postórze pewnie zjadł byś sobie trochę tego...
T: Nie przesadzaj, po prostu lubie czasami fajnie sobie zjeść...
MT: Dobra może kończmy gadać, przenieśmy się na Backstage.

Kamera ujęła nam wściekłego Batistę rozmawiającego z Kelly Kelly.

Batista:Czy ty to widziałaś? Widziałaś jak potraktował mnie Miz ?
Kelly:No cóż Bat...
Batista:Jak on mógł właściwie sobie na to pozwolić,za kogo ten dzieciak się ma ?
Kelly:No więc ...
Batista:Nie,Nie już ci mówie za kogo on się ma za cwaniaka atakującego mnie od tyłu.I Bojącego stanąć ze mną w ringu jeden na jednego.
Kelly:....

Jednak w tej chwili The Miz atakuje Batistę krzesłem w plecy i dokłada zaraz po tym jeszcze jedno

The Miz:Kelly gdy się tylko pozbiera powiedz mu że zobaczymy się za tydzień.

Miz Odchodzi a teraz przenosimy się w inne miejsce

Kamera dotarła na miejsce, było widać idącego... Dolpha Zigglera! Szedł bardzo pewnie i ma towarzystowo, a jest nim...Vickie Guerrero! Obydwaj uśmiechaja się do siebie, kiedy to zaczepia ich Edge...

Edge: Hej, słuchaj Dolph przypominasz mi mnie kiedy byłem na początku kariery, zachowujesz się podobnie, a nawet popełniasz te same błędy[Edge dyskretnie

patrzy na Vickie]

Dolph: Nie rozumiem o co ci chodzi.
Edge: Myślę że gdybyśmy złączyli siły, no wiesz...wygrywalibyśmy wszystko.
Dolph: Tak sądzisz? Ciekawa propozycja, możę pomyślę...
Edge: To dobrze, nie zapominaj o tych wszystkich dziewczyna... zresztą nie ważne, ale pamiętaj o tych wszystkich pieniądzach, o tych laurach i pasach które zdobędziemy!

Dolp i Vickie dyskutują pomiędzy sobą, a Edge odchodzi w inną drogę, w końcu para robi to samo dalej ze sobą dyskutując. Zaraz mamy ujęcie na parę
komentatorów.

MT: No ciekawa sytuacja, zobaczymy co dalej z tego wyniknie!
T: Masz rację, ale teraz przejdźmy do następnego pojedynku!

CM Punk & ??? vs The Rock & Chris Jericho



----
Walke rozpoczynają CM Punk i Chris Jericho. Początkowy klincz w którym Jericho przeszedł do Headlocka, ale CM Punk odbił Chris’a od lin i High Kick. Chris leży a CM Punk złapał nogami głowe Jericho.  Jericho cierpi, ale po chwili jeden punch dla CM Punk’a, drugi, trzeci i Straght Edge puścił.  I CM Punk przeturlał się i zrobił zmianę, wchodzi Edge. Wymiana punchy była, ale zdominował Edge, więc kopie w brzuch Jericho i Edge-Cution.  Teraz Edge pinuje 1…2 kick out. Rated R Superstar wstaje mocny Irish whip w narożnik i zmiana. Edge robi znowu irish whip w narożnik ale Jericho się oparł i Shining Wizard od CM Punk’a.  Jericho pada a Punk tauntuje, potem lekceważąco podnosi i przygotowuje Chrisa do GTS, ale 1 elbow, 2 elbow i Straight Edge puszcza. Enzuigiri od Jericho i właśnie on robi zmianę z The Rockiem.  I The Great One Biegnie na CM Punka ale on unika Clotheline’a i gdy Rock się odwraca on go podcina. Punk robi zmianę z Edge’m. I od razu szarża na The Rocka i Clotheline, potem znowu i jeszcze raz.  Edge tauntuje I..I   I..I  i przygotowuje się do Spear’a. The Rock wstaje unika Szarży i Roll up 1... 2.. CM Punk przeszkodził, ale na ring wbiega Jericho i Codebreaker dla Straight Edge’a i wypada z ringu. Szybki Spear z nikąd od Edge’a dla Chris’a, i Rock jest przygotowany i Rock Bottom. NIE!!! Edge uderzył The Great One’a kilka razy łokciem i Rock puszcza. Irish Whip i Edge-o-Matic 1…2.. Rope Break The Rock podstawił noge na linie. Edge nie może uwierzyć, odsuwa Rock’a od lin I znowu pin 1…2.. Shoulder Up. Edge się bardzo wkurzył i robi serie punchy . Co się dzieje poza ringiem CM Punk robi GTS Chrisowi i wraca na swój narożnik.   A w ringu Edge zdejmuje ochronke z narożnika. I gdy The Rock wstał, Edge zrobił Headlock’a i zmiana. Oboje unoszą
The Great One’a i puszczają a on nadziewa się na metalową końcówke narożnika. Co The Rock krwawi!!! Wpadł w furie wszyscy to zauważyli i uciekli poza ring. Sędzia odlicza 1…2…3…4…5…6…7…8…9 CM Punk wchodzi, a Rock po napływie adrenaliny biegnie na niego, ale kontra od Punk’a na podcięcie na liny. Teraz mesjasz staje na plecach Rocka i przydusza go linami. 1…2…3…4 puszcza. No i Punk podnosi  Rock’a lecz 1 punch, 2 punch, 3 punch CM Punk opiera się o liny i Clotheline wyrzucający. A Rock idzie za nim i przygotowuje Punk’a do Rock Bottom. Uniesienie kontra na DDT. Straight Edge wykorzystał szanse i Anaconda Vise a sędzia nadal odlicza 3…4…5…6…7…8 CM Punk puszcza…9… Wraca na ring 10. Zdążył wrócić ale The Great One został wyliczony. CM Punk i Edge cieszą się ze zwycięstwa, ale widzą że Jericho odchodzi do szatni, więc biegną za nim. A Jericho zauważył wszystko z Titantronu i wykonał już drugi raz Codebreaker dla CM Punka, ale zapomniał o Edge’u i Spear! Edge podnosi Punk’a i obaj wracają do szatni!
----

[theme Alberto Del Rio]


Tazz : To Del Rio!!! Wchodzi na ring bardzo pewny siebie. Chyba ma nam coś do powiedzenia.
Tenay : Pewnie znowu kilo przechwałek...
Alberto : Nazywam się Alberto Del Rio ! Ale to już wiecie. Przyszedłem tutaj, żeby ponownie uświadomić was że jestem w tej federacji najbogatszy,
najprzystojnieszy oraz najlepszy w ringu. Żaden z Was, nędzni Amerykanie, nie jest godzien przebywać ze mną w jednym pomieszczeniu ! Tak samo jak żaden z tych słabych wrestlerów, którzy nie są godni, by być ze mną w jednym ringu, nie mówiąc już o walce z kimś tak wspaniałym jak Ja...


[theme Dolph'a Ziggler'a]


Tazz : Ziggler chyba poczuł się urażony słowami Meksykanina.
Tenay : W końcu to Mr. Perfection !


Dolph : Że co ? Ja niby jestem słabszy od Ciebie ?! Człowieku, z choinki się urwałeś ? Jestem Dolph Ziggler, Mr. Perfection, nie ma lepszego człowieka w tej federacji ode mnie. Jak jesteś taki pewny siebie, to co powiesz na pojedynek już za tydzień ? Wtedy udowodniłbym Ci, że jesteś cienki jak świąteczny barszcz. Gdy spotkamy się w ringu, nie pomogą Ci nawet Twoje śmieszne, trąbiące graty, ani zielone papierki na koncie...

Tazz : Uwaga ! Na titantronie pojawiła się wiadomość od Anonimowego Managera !
Tenay : Oto jej treść : " Skoro obaj tak palicie się do walki, to za tydzień obejżymy pojedynek Dolph Ziggler vs Alberto Del Rio. Ale to nie koniec. Największą atrakcją jest to, że stypulacja to Submission Match ! "
Tazz : A więc Sleeper Hold vs Rolling Cross Armbar !


Ziggler i Del Rio patrzą się na siebie wściekle po czym atakują się nawzajem seriami ciosów, lecz w porę interweniuję ochrona. I mamy ujęcie na komenatorów.

MT: No ciekawie robi się nam w tej federacji!
T: Dobrze zrobiłem że tu przyszedłem! Hehe.
MT: Ja też, no ale skończmy takie głupie pogaduszki.

Jack Swagger vs Undertaker



----
Undertaker przechodzi do ofensywy wyginając Swaggerowi reke na różne sposoby, wyprowadza kopnięcie w brzuch, posyła Swaggera Irish Whip'em, i momentalnie wykonuje Big Boot, All-American w narożniku, Undertaker bierze rozbieg i atakuje go Clotheslinem! Próbuje pinu, ale Swagger odkopuje! Undertaker podnosi go, ale Swagger momentalnie wykonuje  Low Blow, sędzia nie wiedział! Swagger patrzy się zły na Undertakera, podnosi go wykonuje Irish Whip, ale Undertaker odwraca i mamy Sidewalk Slam! Undertaker nie czeka odbija się od lin i mamy Leg Drop! Próba pinu ale Swagger przerywa! Undertaker odrazu podnosi go, chce wykonać Body Slam ale Swagger kontruje, wykonuje coś w stylu Sunset Flip, ale Undertaker przerywa pin! Obydwaj leżą Swagger podnosi się, chwilę później popycha Undertaker w narożnik i wykonuje Body Avalanche! Wchodzi na narożnik i mamy Vader Bomb! Próba pinu ale kick-out! Swagger, nie może w to uwierzyć, jest zły, ale gdy się odwraca Undertaker wstaje! Patrzy mu się w oczy, i chwyta za gardło! Wstaje razem z nim i chce wykonać Chokeslam, ale Swagger uderza go łokciem, i teraz on chce wykonać Gutwrench Powerbomb, ale ie udaje się mu! Undertaker kontruje na Back Body Drop, zaraz potem Undertaker podnosi przeciwnika i wyrzuca po za ring, ustawia go na apronie, wchodzi po schodkach, i mamy Gillotine Leg Drop! Wchodzi do ringu, próbuje pinu, ale Swagger przerywa na 2count! Undertaker nie zwleka, podnosi Swaggera, ale Swagger podcina za nogi Undertaker i zakłada Sleeper Hold! Undertaker leży, Swagger mocno zaciska, sędzia sprawdza czy Undertaker jest w stanie kontynuować, po chwili Undertaker zaczyna wstawać, mamy uderzenia łokciem, Swagger puszcza Undertaker odbija się od lin i mamy Big Boot! Deadman momentalnie podnosi Swaggera, mamy wyniesienie na bark i mamy Snake Eyes! Potem odbija się od lin i Big Boot! Zaraz potym wykonuje Leg Drop! Wstaje pokazuje swój gest! Szykuje się do Chokeslamu! Chwyta Swaggera do Chokeslamu! I tak mamy Chokeslam! Zaraz potem pokazuje swój drugi gest i wynosi Swaggera do Tombstone Piledriver! Mamy pin! Ale sędzia przerywa! Tylko czemu?! Okazuje się że Swagger miał nogę pod linami! Undertaker zły patrzy się na sędziego, dyskutuje z nim, a Swagger bardzo powoli wstaje opierając się o liny, podchodzi p owoli do Undertakera i wykonuje School Boya! Ale tylko 2 count! To była rozpaczliwa próba Jacka! Momentalnie Undertaker wstaje w swoim stylu i atakuje Swaggera, ale Swagger przerwaca go i zakłada Ankle Lock! Co zrobi teraz Undertaker! Próbuje dosięgnąć lin, i tak dosięgnął! Lecz Jack nie puszcza, rzyma dalej aż w końcu sędzia doliczył do czterech i Swagger puszcza Ankle Lock, Phenom troszkę kuleje na nogę, może mieć teraz problemy z All-American, Swagger od tyłu uderza Deadmana w kolano przewraca go i chce uzyskać pinfall, ale Undertaker odkopuje, tylko 2 count! Swagger podnosi rywala, chce wykonać Body Slam, ale Undertaker kontruje, odpycha go od lin i mamy Scoop Powerslam! Jednak Undertaker nie kończy na tym, podnosi Swaggera wykręca mu ręke i kieruje się w strone narożnika, wchodzi na niego i idzie po linie, i wykonuje Old School! Od razu szykuje się do Chokeslamu! Mamy Chokeslam! Ale co to? Undertaker podnosi rękę i chyba chce wykonać Last Ride! Podnosi Swaggera i trzyma go w pozycji do Last Ride! I tak mamy Last Ride! Swagger pada na matę z impetem! Pin i mamy PINFALL! Wygrywa Undertaker!
-----

MT: Wspaniała walka. Zawodnicy trzymali poziom i bardzo się cieszę, że mój faworyt wygrał.
T: Tak walka była bardzo dobra. A teraz zobaczymy walkę Sheamus vs Kane
MT: Nie mogę się jej doczekać!
T: Swoją drogą ciekawe czemu to twój faworyt wygrywa?
MT: Kiedyś Ci powiem...A tym czasem przenosimy się na Backstage!


-Kamera przenosi się na Backstage. Członkowie personelu leżą nieprzytomni cali we krwi. O co chodzi? kto to zrobił? Kamera ponownie wraca na ring, gdzie pokazuje Undertakera, który świętuje zwycięstwo na Swaggerem. Ale co to?! W stronę ringu zmierza NHW Originals! Swagger powoli się podniósł i uciekł w stronę publiczności, ale Grabarz nie da się tak łatwo. Originalsi okrążyli go, a ten rzucił się na Dreamera! Jednak ich było kilku, a on tylko sam. Tommy uderzył go w krocze i wykonał DDT!. Foley wyszedł poza ring, podszedł do Taza, chwycił go za gardło i powiedział "Jesteśmy waszym najgorszym koszmarem", po czym uderzył go w twarz.
W między czasie Michaels i Benoit wrzucili na ring krzesło, stół, benzynę i zapałki. Foley podniósł Takera, a Benoit uderzył go krzesłem.
Undertaker cały w krwi, ale to nie zrobiło na nich wrażenia. rozłożyli stół, polali benzyną i podpalili. Taker w narożniku i Superplex na palący się stół! Grabarz leży nieprzytomny, a Dreamer bierze mikrofon i mówi:

-Tak to my-NHW Originals! Każdy kto wejdzie nam w drogę źle skończy! My jesteśmy legendami NHW, nie te żałosne gwiazdki, które teraz tu występują! Ale to się wkrótce zmieni. Przejmiemy władzę nad federacją i wykurzymy stąd zbędnych zawodników! Kiedy my tutaj byliśmy to ta federacja była najlepsza! A teraz co się dzieje?! Nie ma tu nikogo godnego kto mógłby walczyć w ringu NHW! Chcemy to zmienić, przejąć kontrolę nad tą federacją, aby przywrócić jej dawną świetność! Jedyni ludzie którzy pozostali z dawnego świetnego NHW to Sabu i Vampiro, ale co się stalo?! Vampiro zakończył karierę Sabu! Nie mogę tego tak zostawić! Chce, a raczej chcemy, aby ta federacja znów była najlepsza jak kiedyś!


-Wszyscy schodzą z ringu, i później jest ujęcie na backstage jak odjeżdzają swoimi samochodami. Na titantronie pojawia się informacja że Main Event się odbędzie,

więc niech zawodnicy wychodzą.

Kane vs Sheamus + No Holds Barred Match



-----
Rozpoczęli od klinczu, lecz żaden z nich nie zdołał przepchnąć rywala. Po chwili ponownie się klinczują, lecz ty razem Sheamus kopie rywala w brzuch i mamy Irish Weap w narożnik, po czym rozbieg i Clothesline. Irlandczyk szybko schodzi z ringu i bierze spod niego Krzesło. " The Celtic Warrior " wskakuję spowrotem do kwadratowego pierścienia, lecz tam czeka już Kane i częstuję on przeciwnika Big Bootem w krzesło, które uderza w głowę rywala. Pin 1..Kickout ! Kane podnosi rywala, wykonuję Scoop Slam, a następnie Running Low Angle Dropkick. " The Big Red Monster " zabiera wcześniej wrzucone krzesło i kilka razy uderza przeciwnika w plecy, po czym kładzie je w narożniku. Kane wykonuję Sheamusowi Irish Weap na krzesło...Lecz Irlandczyk kontruję, i to Kane z impetem wpada głową w krzesło. Pin 1..Kickout ! Sheamus znów idzie wyjąć coś spod ringu, tym razem jest to Stalowa Rurka. Irlandczyk kładzie ją jednak na narożniku ringu, i wchodzi spowrotem. Kane jednak częstuję go Uppercutem a następnie dokłada jeszcze Backbreaker, po czym szybko podnosi rywala, Irish Weap na liny i mamy Back Body Drop. " The Big Red Monster " korzysta z okazji, i schodzi z ringu by sięgnąć Metalowy Kosz na Śmieci. Kane prędko wchodzi do środka, i zakłada Sheamus'owi kosz na głowę, a następnie wykonuję Falling Powerbomb. Pin 1..2..Kickout ! Sheamus zdejmuję kosz z głowy, lecz jest mocno zamroczony, za to Kane już jest na narożniku, po czym wykonuję Diving Clothesline...Nietrafione ! " The Celtic Warrior " odsuwa się, po czym szybko bierze Stalową Rurkę i mamy potężne uderzenie w głowę. Kane zaczął krwawić. Irlandczyk dodatkowo wykonuję całą serię punchy w krwawiące miejsce, po czym dokłada jeszcze War Sword. Irlandczyk znów
schodzi z kwadratowego pierścienia tylko po to, by wyjąć spod niego stół. " The Celtic Warrior " wchodzi z nim do ringu, lecz Kane zabrał Krzesło i mamy mocny Chairshot w głowę Sheamus'a, który także zaczął krwawić. " The Big Red Monster " rozstawia włożony przed chwilą stół, po czym kładzie na nim Sheamus'a, a sam wchodzi na narożnik i mamy...SPLASH NA SHEAMUS'a KTÓRY ŁAMIE STÓŁ ! Pin 1..2..Kickout ! Kane jest wściekły, zabrał spod ringu Kij do Kendo, po czym wbiegł spowrotem, lecz nadział się na Clothesline od Sheamus'a. Irlandczyk podnosi przeciwnika, i mamy Vertical Suplex Powerslam Pin 1..2..Kickout ! Sheamus bierze Kij do Kendo, odbija się od lin i mocne uderzenie w brzuch wstającego przeciwnika. Sheamus podnosi rywala, bierze rozbieg i BICYCLE KICK...Jednak Kane robi unik, po czym wymierza rywalowi Millitary Press Drop. Kane wychodzi z ringu oraz sięga spod niego Drabinę. " The Big Red Monster " wchodzi z nią do kwadratowego pierścienia, a następnie rozkłada ją. Sheamus wstaję, lecz Kane robi mu Irish Weap po czym Sidewalk Slam. Kane rozstawia drabinę, a potem wchodzi na sam szczyt i...DIVING CLOTHESLINE NA SHEAMUSA ! Pin 1..2..Kickout ! Kane jest bardzo wściekły, podnosi rywala, Irish Weap w narożnik i potężny Clothesline, następnie znów Irish Weap w narożnik i znowu Clothesline...Lecz teraz Sheamus uniknął ciosu, i sam wykonał Swinging Neckbreaker. Następnie wziął drabinę, i położył ją na macie, lecz tak, że jest ona rozłożona, po czym włożył tam Kane'a i...NASKOCZYŁ NA DRABINĘ, KTÓRA PRZYGNIOTŁA KANE'a. Pin 1..2..Kickout ! Sheamus podnosi
rywala, po czym wykonuję Celtic Slam. " The Celtic Warrior " bierze Kij do Kendo, i mamy kilka uderzeń w plecy rywala, a po jednym z ciosów Kij pęką. Obaj co raz mocniej zalewają się krwią. Irlandczyk schodzi, i idzie w stronę miejsca, gdzie siedzi Ring Announcer, po czym zabiera od niego zapalniczkę, a następnie sięga spod ringu Grubą Deskę. Kładzie to wszystko w ringu, po czym wchodzi do niego, lecz Kane już wykonuje Clothesline...Jednak Sheamus unika, odbija się od lin i robi BICYCLE KICK. Lecz to nie koniec, " The Celtic Warrior " podnosi rywala, który ledwo stoi na nogach, po czym ZAPALA DESKĘ I UDERZA NIĄ W GŁOWĘ KANE'A, KTÓRA ZACZĘŁA PŁONĄĆ ! Sheamus szybko przypina 1..2..3 ! Pracownicy NHW szybko ugasili głowę Kane'a, lecz jest od nieprzytomny !

NHW Schodzi z anteny!


Vampiro

Streak: 2-0-0

Carrer Highlights:

Former TagTeam Champion/with Sabu

1x Hardcore Champion - Current

Offline

 

#2 2010-12-29 22:54:17

Jankes

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-12-17
Posty: 9
Punktów :   
Wrestler: Sheamus

Re: Wednesday Hardcore Revolution 29-12-2010

Gala lepsza od poprzedniej ( moze dlatego, że mam w niej duzy udział ). Bardzo ciekawa sytuacja z NHW Originals, czyżby nowe Nexus? Walki na podobnym poziomie, tylko w walce Jeff vs Batista za mało ciosów . Ogólnie spoko, ale moze być lepiej. Fajnie, że wygrałem.


Nazwa Wrestlera Sheamus
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach:1-0-0
Typ zawodnika: Heel

No.1 Contender do pasa Hardcore

Offline

 

#3 2010-12-29 22:54:32

Poker_Face

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wednesday Hardcore Revolution 29-12-2010

Zajebista gala oceniam więc tak :
Walki:8,5
Segmenty:9 bardzo mi się podobało
Komentatorzy: 7-8 nie lubie ich oceniać ;D

W końcu mam walke i będę mógł kogoś pokonać ;d hehe Gala pierwsza po moim powrocie i naprawde się pozytywnie zdziwiłem ;D


http://img600.imageshack.us/img600/2594/nhw.png

Nazwa Wrestlera: Dolph Ziggler                   
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika: Heel

Offline

 

#4 2010-12-29 22:58:39

 Manama

http://img810.imageshack.us/img810/7113/pomocnik.png

Pisz na PW a dostaniesz
Call me!
Zarejestrowany: 2010-12-17
Posty: 23
Punktów :   
Wrestler: Jack Swagger

Re: Wednesday Hardcore Revolution 29-12-2010

No tak przyznam że gala lepsza od poprzedniej ale jeszcze jej dość sporo brakuje więc zacznę:BS bardzo dobrze podskoczyło od ostatniej gali ale jeszcze brakuje,walki nie wiem bo nie czytałem gdyż nie chce mi się a komentatorzy słabiutcy i na tym powinieneś skupić uwagę gdyż trzeba to poprawić. Więc ogólna ocena gali to 7/10.


http://i52.tinypic.com/ad115d.jpg
Streak:
0/0/0/
Ostatnia ofiara:
-

Offline

 

#5 2010-12-30 10:50:13

 Kazek

Webmaster

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 147
Punktów :   
Wrestler: Christian

Re: Wednesday Hardcore Revolution 29-12-2010

Gala lepsza niż w tamtym tygodniu. Sam jestem bardzo ciekaw kto jest tajemniczym GM i tak jest prawda że nawet ja tego nie wiem tylko sam Vampiro. Walki stoją na podobny dobrym poziomie , ale bardzo podskoczył. NHW Originals powróciło musieliśmy trochę czekać , ale wrócili i tak czuję że oni mocno zamieszają na Beggining. Ocena za galę 8/10. Jest dobrze i będzie na pewno lepiej.


Nazwa Wrestlera : Christian
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-1-0
Typ zawodnika: Heel
Pas: Brak


2 won SotW

Offline

 

#6 2010-12-30 14:27:51

 Vampiro

http://img10.imageshack.us/img10/8049/moddv.png

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 75
Punktów :   
Wrestler: Vampiro

Re: Wednesday Hardcore Revolution 29-12-2010

haha a GM to nie powiem kto ale uważajcie na galach, to może się sami skapniecie kto


Vampiro

Streak: 2-0-0

Carrer Highlights:

Former TagTeam Champion/with Sabu

1x Hardcore Champion - Current

Offline

 

#7 2010-12-31 02:34:12

The Buffalo

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 62
Punktów :   
Wrestler: Edge

Re: Wednesday Hardcore Revolution 29-12-2010

Bardzo dobra gala która była jedna z lepszych. Przepraszam Kazeka, Vampiro i wszystkich że nie dałem rady napisać walki jaką miałem napisać. Nie wiem jak mogę się wam zrehabilitować za to. Mogę wziąć nawet 2 albo 3 walki do napisania. Jeszcze raz przepraszam i chwalę za galę.


http://tinypic.pl/i/00024/8fwklqu66eej.gif
Gif autorstwa mojego kumpla z PBF'a http://www.wweonline.pun.pl/forums.php polecam. Mi bardzo się podoba. Robi je na zamówienie.
Nazwa Wrestlera: Edge
Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas: WHC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet krzeszów Skup tabletów ursus wczasy z dziećmi nad morzem