Ogłoszenie

Szczęśliwego Nowego Roku

#1 2010-09-13 19:05:20

 Kazek

Webmaster

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 147
Punktów :   
Wrestler: Christian

Monday Hardcore Revolution - 13.09.10

Gale rozpoczęły fajerwerki i theme federacji czyli Smeels Like teen Spirit. Komentatorzy przypomnieli nam żę dzisiejszą walką wieczoru jest pojedynek o pasy NHW Tag-Team Championship między ChainGang ,a nieznanymi przeciwnikiami.


Single Match
Mr.Kennedy vs Chris Benoit


(Po trzech minutach walki...)



Po chwili jednak Ken trzyma Chris'a w headlock'u, lecz Chris odbił się od lin i pchnął na przeciwległe Ken'a ale gdy ten zbliżył się do Benoit'a powalił go shoulder blockem. Ken odbija się od lin a Chris tak się kładzie na macie aby Ken sie o niego przewrócił, lecz ten zauważył leżącego Chris'a przeskakuje nad nim odbija się od drugich Chris wstaje a Ken biegnąc do niego wykonuje mu Big Boot z rozbiegu! Po czym pinuje 1....2... nie shoulder up. Ken podnosi Chris'a a ten niespodziewanie wyprowadza punche w głowę Ken'a po czym kopie go w brzuch i wykonuje Snap Suplex! I sam pinuje 1....2... nie shoulder up. Chris wstaje podnosi Ken'a i wykonuje irish wheep w nrożnik po czym podchodzi i wyprowadza 3 chopy, lecz Ken złapał Chris'a pchnął go w narożnik i sam wyprowadził 3 punche w głowę a Benoit zrobił to samo co Ken przed chwilą pchnął go w narożnik ale wyprowadził w tym momencie 5 chopów. Po atakach Chris wykonał Irish wheep w przeciwległy narożnik podbiegł do Ken'a i wykonał clothesline wbijający w narożnik po którym Ken upadł bezwładnie na ziemie. Chris próbuje pinu 1....2.... nie shoulder up! Benoit już trochę zły podnosi Ken'a który znienacka kopie w brzuch Chris'a i wykonuje DDT! Ken po chwili zobaczył że Chris, leży obolały. Wstał podniósł go i próbuje wykonać Senton Bomb, lecz Chris wyprowadza serie łokci w głowę Ken'a który puszcza Chris'a i soi oszołomiony. Chris wykożystując okazne że jest za Ken'em wykonuje Triple German Suplex. Wykonał jeden, wykonał drugi lecz gdy Chris wyniósł już Ken'a pot trzeci suplex ten wykonał niespodziewanie Roll Up! 1...2..., lecz Chris się nie daje i wyrywa z pinu. ken szybko wstaje czeka aż Chris się podniesie. Gdy Chris już się podniósł Ken szybko do niego podszedł i wykonał Facewash po czym pinuje. 1...2... pin up! Ken nie dowierza wstaje stompuje ciało Chris'a ponosi go irish wheep na liny i wykonuje Side slam backbreaker po, którym pinuje. 1...2...tr nie! Ken jest zaskoczony lecz nie czeka podnosi Chris'a i chce wykonać Leg hook reverse STO, lecz gdy Ken złapał Chris'a za głowę ten wyprowadził serie łokci w głowę Ken'a, który go puścił. Chris znów korzystając z okazji że Ken jest oszołomiony wykonuje suplex i punuje. 1...2...tr nie! Chris wstaje i kłóci się z sędzią a tym razem Ken korzystając z okazji wykonuje School boy pin! 1...2..trz i jednak Chris nie daje się zaskoczyć. Ken wstaje czeka aż Chris wstanie biegnie na niego, lecz Chris wie co się dzieje, i gdy Ken już do niego podbiega Chris szybko wykonuje clothesline Ken'owi. Chris widzi nieprzytomnego Ken'a wykonuje swój gest do publiki wchodzi na narożnik i wykonuje Driving Headbutt! Po którym Chris zaciąga Ken'a na środek ringu i zapina Cripler Crossface. Ken próbuje się wydostać z uchwytu, lecz nie wytrzymuje bólu i odklepuje! Chris Benoit wygrał przez Submisson!

http://cm1.theinsider.com/media/0/22/31/chris_benoit.0.0.0x0.432x325.jpeg





Batista idzie korytarzami backstage i spotyka Johna Cenę

Batista :John wiesz ze mamy przewagę nad naszymi rywalami których poznamy na Monday Hardcore Revolution

John: Jaką?

Batista:Taką ze my jesteśmy tag teamem, a nasi rywale będą z przypadków

John:To znaczy ze mogą ze sobą nie współpracować!

Batista:No właśnie John,więc jak by dochodziło po między nimi do sprzeczek,my musimy to wykorzystać

John:Masz to jak w banku Dave

Dave:Do zobaczenia na ringu John

John:No nara Dave



Triple Theat Match
Jeff Hardy vs Chris Jericho vs Edge



(Po trzech minutach walki...)



Zawodnicy patrzą na siebie po czym Edge podaje ręke Chrisowi.Kiedy ten ją uściska Edge przyciąga go do siebie i mamy Edgecution.Y2J leży na macie i wyturluje się z ringu a na nim pozostali Hardy i Rated R Superstar.I mamy zwarcie z którego lepiej wychodzi Edg wykonując irish whip na przeciwległe liny od których Hardy się odbija i mamy Big Boot.Edge czeka aż Jeff wstanie i mamy Electric Chair Facebuster.Hardy bardzo to odczuł ale powoli odczołguje się do narożnika.Gdy już w nim jest biegnie na niego Edg jednak ten wystawia noge na którą Ultimate Opportunist nadziewa się.Hardy wskoczył już na 3 line i mamy Diving Legdrop.Jeff od razu pinuje.1….2 jednak kickout.Podnosi teraz Rated R Superstara i uderza jego głową o poduszke w narożniku.Seria ciosów po czym mamy Sitout inverted suplex slam.Edge leży na macie a Hardy widzi podnoszącego się Jericho.Podchodzi do lin i mamy Slingshot Plancha jednak Y2J się odsuwa i Hardy udeża potężnie o mate za ringiem.Chris wraca na ring i od razu sprzedaje clothesline podnoszącemu się Edgeowi.Chris chwile patrzy na leżacego po czym podnosi go i mamy Suplex.Ultimate Opportunist leży zamroczony a Chris tylko czeka aż wstanie.Gdy ten to robi mamy irish whip na liny , a kiedy Edge wraca Flashback.Y2J uśmiecha się do publiczności a ta wiwatuje.Edge się podnosi a Jericho odbija od lin i mamy One Arme Buldog.Ale na ringu pojawia się Hardy który zaczyna puncować Y2J po czym mamy irish whip w narożnik , a tam dalsza seria puchów i kopnięć.Teraz Chris siedzi w narożniku a Hardy wykonuje Hardyac Arrest.Y2J po tym ataku wyturlał się za ring.A Jeff dalej atakuje tylko że teraz podchodzi on do Edgea , uderza jego głową o narożnik po czym mamy Whisper in the Wind.Odrazu za tym idzie pin.1…2… jednak nie ma.Jeff nie może w to uwierzyć i rzuca się z pięściami na Edgea po czym wykonuje mu Sitout Jawbreaker.Jednak Jeff nie zaóważył że na 3 linie jest Y2J i gdy Hardy się odwraca mamy Missile Dropkick.Jeff leży na plecach a Chris odbija się od 2 liny i mamy Lionsault.Po czym Jericho pinuje.1…2.. jednak Edg przerywa pin.Obaj wstają i mame wymiane ciosów z której lepiej wyszedł Chris próba clotheslineu jednak Edg schyla się i jest już za plecami rywala po czym mamy Edge–O–Matic.A za tym idzie pin.1…2… jednak Chris podnosi ramie.Rated R Superstar jest bardzo zdenerwowany podchodzi on do Hardego i wyrzuca go z ringu.Następnie rusza po Chrisa jednak dostaje Enzuigiri.Edge leży na środku ringu a Y2J odbija się od 2 liny i mamy już dzisiaj drugi Lionsault tylko że teraz na Edgeu.Jericho pokazuje że chce wykończyć już przeciwnika i czeka aż on wstanie.Gdy ten to robi Y2J Codebreakera jednak Edge łapie go po czym wyrzuca na mate.Kiedy Chris już wstaje mamy Edgecution. Rated R patrzy na Hardego i widzi że ten już powoli wchodzi na ring.Gdy jest na kancie wejścia Edg wykonuje mu Big Boota.Jeff upada a Edg się odwraca jednak dostaje Codebreakera po którym od razu Chris pinuje.1…2….3. Break The Walls Down rozbrzmiewa na sali  i Chris Jericho i schodzi z ringu wygrany!

http://www.topnews.in/files/images/Chris-Jericho6.preview.jpg





Hell in a Cell Match
Mick Foley vs Big Show


(Po trzech minutach walki...)



Patrzą na siebie obaj i widać że mają do siebie szacunek.Zaczęli Big Show potężny Headbutt Big Show podnosi go i jeszcze jeden Headbutt Odbicie od lin i shordeblock i jeszcze big boot od Showa.Mick wstaje Irish whip od Big Showa ale kontra i Clothseline.Two-handed bulldog od Foley'a, Big sie podnosi i Running swinging neckbreaker dorzuca Mick.Stump-Puller Piledriver,przypina 1,2 i big show odkopuje, Mick przerażony wstaje i wykonujeDouble Arm DDT ale poszła kontra i prawy sierpowy od Big Show'a i lewy.Abdominal stretch kontra. Mick oklepuje Show'a prawy lewy i jeszcze prawy sierpowy Big Show podpiera sie lin, Mick rozpędzony ale Elbow Drop.Mick za ringiem , Mick sie podnosi i wchodzi na ring ale Spear.Mick nie zdążył wejść na ring i już dostał i jest za ringiem, show idzie po Mick'a jednak on chce wygrać przez Pinfall.Show wciąga Foleya na ring i Chokeslam Big show przypina 1,2, Mick odkopuje.Wściekły Big Show podnosi Mick'a i ze złością atakuje Mick'a a ten cofa się w narożnik sędzia musi ich rozdzielać.Big Show irish whip z narożnika ale kontra Foley biegnie na niego i Cactus clothseline.i Sunset flip i szykuje się Double Arm DDT i tak trafia Mick podnosi big showa i dla pewności chce wykonać.Mandible Claw,ale kontra.Big show sprzedaje mu Bearhug i Headbutt i jeszcze dorzuca Military press slam.Camel Clutch w wykonaniu Big Show'a i przypina.1 , 2 ale Mick odkopuje i big show podnosi Mick'a ,Irish Whip w wykonaniu Big Show'a i back body drop.Mick za ringiem.Mick wchodzi na ring i prawy sierpowy dla big showa odbicie od lin i Two-handed bulldog, i jeszcze Sunset flip ,cała nawałnica chwytów od Foleya i jeszcze Running swinging neckbreaker, Stump-Puller Piledrive, szykuje sie  Double Arm DDT i trafia Foley podnosi Big Showa i dożuca Mandible Claw to koniec, przypięcie...1, 2, 3. Mick Foley pokonuje olbrzyma!

http://img300.imageshack.us/img300/7559/foley1wc8.jpg





http://static.playdo.com/1018/wwe_fan_101/tabimages/Tommy_Dreamer_ECW.jpg


Słychać "Man in the Box" pojawia się Tommy Dreamer. Tommy nie podaje ręki fanom i patrzy na nich dziwnym wzrokiem i wychodzi na ring i pokazuje pas NHW Championship ,a następnie bierze mikrofon :
-Witam was ,ale ja sam nie wiem co tu robie?? Jak wiecie napewno na gali Monday Hardcore Revolution zdobyłem to cudeńko - pokazuje na swój pas.
-Walka najlepsza ,ale ci dwaj chodzi mi tu o Orton'a i Hardy'ego to oni mi i HBK'owi tylko asystowali i chciałbym wam powiedzieć że mój przyjaciel HBK złożył mi propozycje i ją przyjąłem ,ale tego to dowiecie się dopiero z przyszłości i po co wam będę mówił ,jak i tak nie zrozumiecie bo jesteście za głupi. - (Fani wygwizdują Dreamer'a.)
-Prawda boli ,niestety. Ogólnie nie jesteście godni mnie słuchać ,jak i mojego przyjaciela HBK'a ,więc robie wam zaszczyt tym że do was mówię i nie gwizdać bo zaraz zrobię z wami porządek. - (Jeszcze głośniejsze gwizdy z publiczności.)
-Co jakiś cwaniak ? Bo jak tacy jesteście to zapraszam na ring  ,ludzi co mają coś do mnie!


(Z publiczności wychodzi mężczyzna)
Tommy -Co ty masz coś do mnie?
John(tak się nazywał) -No weź se daj spokój i zwolnij się z NHW.
Tommy -Jakiś powód czy tak tylko sobie marzysz?
John -Ja uważam że nic nie umiesz i nic nie umiałeś.
Tommy -Jeszcze jeden argument i może cię posłucham!
John -Jesteś za stary!?
Tommy -Tak to zobacz co umię!

Tommy uderza fana ,dwoma Punch'ami i pcha nim z narożnik i powala potężnym Corner Clothseline'm.

Tommy -A teraz patrzcie ,pokażę co stary człowiek umie!

Tommy podnosi przeciwnika i wykonuje Dreamer Driver! I nie żegnając się wychodzi z ringu i znika na BackStage!




Flaming Tables Match
Sabu vs CM Punk

 
(Po pięciu minutach walki…)


 
Walka jak narazie była bardzo wyrównana, jednak w dotychczas nie został użyty żaden stół, nawet nie płonący. W tym momencie przewagę ma CM Punk, który wcisnął do narożnika Sabu, i tam zaczął go katować. Jeden punch, drugi, i trzeci, dochodzą kolejne, w końcu Punk przestał, wziął rozbieg, i wbiegł do narożnika wykonując Shining Wizard, do tego chciał wykonać Bulldoga, lecz Sabu skontrował, odbił Punka od lin, jednak ten szybko oprzytomniał i wykonał Clotheslina.  Sabu szybko wstał, Punk spróbował kolejnego Clotheslina lecz Sabu uniknął i Neckbreakera. Sabu wziął rozbieg, chciał wykonać Leg Dropa, lecz Punk w ostatniej chwili uniknął i Sabu upadł na podłogę. Punk uśmiechnął się, podniósł Sabu i wykonał Suplexa, następnie Elbow Dropa. Wyszedł za ring, i zaczął czegoś szukać, pewnie stołu, a jednak nie, wyjął kosz! Wrzucił go na ring, i zaczął ponownie grzebać pod nim. Znalazł stół, więc wrzucił go na ring, lecz nie skończył poszukiwań. Zaczął dalej czegoś szukać, lecz w tym czasie Sabu obudził się i wyszedł za ring. Tam zaatakował CM Punka potężnym low Kickiem. Ten głośno krzyknąl z bólu, natomiast Sabu odszedł trochę, wziął schody i przestawił ję, następnie wziął rozbieg, odbił się od schodów i skoczył na Punka! Po chwili odpoczynku Sabu poszedł do stołu komentatorskiego, i wyczyścił go z różnych rzeczy typu ekrany czy papiery, wziął z pod niego krzesło, złożył je, i poszedł w strone Punka.  Punk dalej był lekko zamroczony, więc nie uniknął od uderzenia krzesłem od Sabu. Punk zwija się z bólu, a Sabu wrzucił krzesło na ring, i zaczął prowadzić Punka pod stół komentatorski. Kiedy byli przy tym stole CM ocknął się i natychmiastowo wykonał Samoan Dropa na ten stół! Stół oczywiście się połamał, jednak nie był podpalony! Tak więc walka trwa dalej. Punk zaczął tauntować, publika oczywiście buczy,  jednak ten się tym nie przejmuje, poszedł na ring, rozłożył stół, znów wyszedł, wyjął z pod ringu….. kanister z benzyną! I ponownie wszedł na ring i zaczął polewać benzyną stół! Jednak zapomniał o Sabu, który zaczął się budzić, wstał, podszedł do kibica który dał mu….. paralizator! Punk jednak o niczym nie wie, tak więc spokojnie podszedł do klęczącego Sabu, który użył na nim paralizatora z zaskoczenia! Punk zaczął cały drżeć, upadł, i leży wyprostowany! Sabu wszedł na ring, odbił się od liny i wyskoczył na Punka, który ponownie zaczął drżeć! Sabu zaczął znów czegoś szukać pod ringiem, znalazł…. Kij bejsbolowy!  Jednak co on robi! Bierze krzesło, rozkłada je i siada! Czeka jakieś 20 sekund, i kiedy widzi że CM Punk już wstaje wyrzucił krzesło w trybuny, wziął kij i chciał nim uderzyć Punka w twarz, jednak ten zrobił unik, i kiedy Sabu się odwrócił otrzymał High-Kicka od Punka! Punk wsunął byłą gwiazde ECW na ring, sam też tam wszedł, wziął jakąś torbe która leżała na schodach, o mój boże, to jest palnik!!!  TAK ON PODPALA STÓŁ!! Wziął szybko Sabu, chce wykonać na nim Powebomba, już go ma, ale Sabu kontruje w Hurricanrane! Niesamowite, płonący stól został połamany, gong zabrzmiał, a dla CM Punka zapaliły się włosy! Sabu zaczął się cieszyć, a w tym czasie sędzia użył gaśnicy na włosach Punka. Tak więc Sabu jest zwycięzcą.

http://www.devastationwrestling.com/images/Sabu_03.jpg






Rozbrzmiewa Theme song The Miza ,,I came to play” i to właśnie on zmierza powoli do ringu z mikrofonem.i w swojej niebieskiej koszulce (Fani buczą).
Miz wchodzi na ring ze swoim uśmiechem i zaczyna swoją przemowę:

http://tvmedia.ign.com/tv/image/article/110/1107768/the-miz-20100723063246670.jpg


- Od niedawna pojawiłem się w tej organizacji, a wy już mnie nienawidzicie…
Dobrze… Nie interesuje mnie WASZE zdanie, lecz moje i mojego pracodawcy…
Jestem tu, ponieważ w WWE nikt nie znalazł miejsca, dla wspaniałego, niepowtarzalnego The Miza…, który wkrótce będzie tu twarzą…. Nie! Sercem i Twarzą… Wszyscy będą mówić o mnie jako o mistrzu, będziecie czuć do mnie respekt, a niektórzy będą się mnie bać… Widzę, że jest tu masa nieinteligentnych ludzi, którzy nie wiedzą, że to JA zasługuje na mistrzostwo, ale wydaje im się, że np. John Cena, Batista czy np Tommy Dreamer są ode mnie lepsi…
Nie okłamujcie się.. (Miz się uśmiecha, a fani coraz bardziej buczą) zdobędę mistrzostwo… nieważne jakie i tak je zdobędę.. i będę dominować w tej organizacji.. New Hardcore Wrestling! Miz bierze mikrofon i wykrzykuje:
BECAUSE I AM THE MIZ! AND I’M…AWESOME!!!
Ponownie gra theme the Miza, a on z uśmiechem przy buczeniu fanów NHW opuszcza Rin I kieruje się w stronę BackStage’u




Main Event
TLC Tornado Tag-Team Match for NHW Tag-Team Championship
ChainGang vs ??? & ???




Pojawili się na ringu ChainGang i czekali na swoich przeciwników i zdziwili się ja na ringu zjawili się Tommy Dreamer i HBK.

(po 5 minutach walki)



Cena obrywa potężnym Chaishotem w głowę i zaczyna krzyczeć, zakrwiawiony Batista wbiega do ringu i mamy Speara na HBK'u! próba pinu ale Dreamer w ostatniej chwili kopie w głowę Batiste! Batista wstaje powoli a Dreamer wykonuje Scoopslam odbija się od lin i mamy Elbow Drop a w między czasie HBK atakuje Cene, który jest bez bronny, HBK zakłada Figure 4 Leg Lock! Cena chce odklepać ale Batista wywraca Dreamera i odciąga HBK'a od Ceny! Batista odbija się od lin i mamy potężny Big Boot! próba pinu ale tylko 2 Count! Dreamer w tym momencie wskakuje do ringu ze stołem oblewa go benzyną i rozkłada! Ale gdy chce go podpalić obrywa od Ceny, który wykonuje Irish Whip i Shoulder Tackle! ale HBK wykonuje za drugim razem Sweet Chin Music i to tyle jeśli chodzi o Cene! Dreamer podpala stół! po paru chwilach walki z Batista na ring wtacza się Cena Dreamer nie czeka, wykonuje mu Irish Whip i Back Body Drop na płąnoący stół! Cena stacza się z ringu i Dreamer podąża za nim, w między czasie Batista wykonuje Thrusty HBK'owi w narożniku rozpędza się i mamy Corner Clothesline! HBK robi trzy kroki w przód i mamy Sidewalk Slam! A w między czasie jest ukazane jak Dreamer i Cena leżą nie przytomni ale jednak widać że Cena oberwał dużo bardziej jest cały zakrwawiony a w Ringu...Batista szykuje się do Speara! ale jednak nie! HBK przeskakuje nad nim i chce wykonać Sweet Chin Music ale tym razem dostaje potężnego Speara próba pinu ale Kick Out! walczymy dalej! ale co to na ring wbiega Sabu! HBK patrz się na niego a nagle podbiega do niego Batista odwraca go kopie w brzuch i mamy Batista Bomb! Pin i mamy Pinfall! Rozbrzmiewa Hero i Batista z Ceną świętują zdobycie pasów ,a Sabu pokazuje kciukiem dobrze i znika z ringu.

http://api.ning.com/files/f8oIbT29dT*3oluv-ibXSnkylfdzAnoo9xY5zCWVB8sbwxT9iERXurjLXlZxIzPimdKTXIWWgis6swWLXigbTrzn7FkIQwuv/cena_batista_wwe.jpg



W ten sposób NHW schodzi z anten!



Kasa :
-Batista -150$
-John Cena -150$
-Chris Benoit -75$
-Mick Foley -75$
-Chris Jericho -75$
-Sabu -75$
-HBK -50$
-Jeff Hardy -50$
-Tommy Dreamer -50$
-Mr.Kennedy -50$
-Edge -50$
-Big Show -50$
-CM Punk -50$

Dziękuje wszystkim piszącym walki!


Nazwa Wrestlera : Christian
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-1-0
Typ zawodnika: Heel
Pas: Brak


2 won SotW

Offline

 

#2 2010-09-13 19:21:02

 Oner

http://img403.imageshack.us/img403/3770/vipn.png

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 63
Punktów :   
Wrestler: The Rock

Re: Monday Hardcore Revolution - 13.09.10

Gratulacje dla nowych championow! Gala bardzo dobra

Offline

 

#3 2010-09-13 19:22:13

The Buffalo

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 62
Punktów :   
Wrestler: Edge

Re: Monday Hardcore Revolution - 13.09.10

Jak zawsze gala świetna. Doskonałe walki i te przemowy "z ringu wzięte" xD. No i w końcu wygrałem .


http://tinypic.pl/i/00024/8fwklqu66eej.gif
Gif autorstwa mojego kumpla z PBF'a http://www.wweonline.pun.pl/forums.php polecam. Mi bardzo się podoba. Robi je na zamówienie.
Nazwa Wrestlera: Edge
Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas: WHC

Offline

 

#4 2010-09-13 19:51:56

Sabu

http://img403.imageshack.us/img403/3770/vipn.png

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 63
Punktów :   
Wrestler: Sabu

Re: Monday Hardcore Revolution - 13.09.10

Gala bardzo fajna, kolejne zwycięstwo Postaraj się robić jakieś segmenty, wywiady itp, na zapleczu


http://img828.imageshack.us/img828/2383/beznazwy1wt.gif



Sabu
Streak:
7-0-1
Pasy:
NHW Tag Team Championship/with Vampiro
NHW Hardcore Championship

Offline

 

#5 2010-09-13 20:54:26

 Darman

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 31
Punktów :   
Wrestler: CM Punk

Re: Monday Hardcore Revolution - 13.09.10

świetna gala, z resztą jak zwykle


CM Punk
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwyklych galach:2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas:Brak

Offline

 

#6 2010-09-13 22:27:09

The Miz

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 7
Punktów :   
Wrestler: The Miz

Re: Monday Hardcore Revolution - 13.09.10

Super! Oby tak dalej


Nazwa Wrestlera : The Miz
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika:Heel
Pas:Brak
Przedmioty Hardcore:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plskup złomu Piła Wiedza savo