Ogłoszenie

Szczęśliwego Nowego Roku

#46 2010-12-18 17:29:38

Jankes

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-12-17
Posty: 9
Punktów :   
Wrestler: Sheamus

Re: Ring

Theme Sheamus'a

Nie musicie przecierać oczu ze zdumienia...Tak to Ja, człowiek, który dominował i rządził w WWE, przybył tu, by robić dokładnie to samo ! Jestem tutaj, żeby wygrywać najważniejsze tytuły, zdobywać pasy, pokonywać wszystkich ludzi, którzy będą na tyle głupi, żeby mi się przeciwstawić. Wszyscy wiecie, na co mnie stać. Nikt w New Hardcore Wrestling nie jest przynajmniej w połowie tak dobry w ringu jak ja. Dlatego też żądam, żebym znalazł się w jakiejkolwiek walce kwalifikacyjnej do dowolnego pasa. Na początek wszystko mi jedno jaki. Przeciwnicy również są mi obojętni, tak i tak pokonam każdego wystawionego mi rywala. Mam nadzieję, że szefowie NHF podejmą jedyną słuszną decyzję. Mam zamiar zdominować tą federację i rządzić w niej niepodzielnie przez całe lata ! Nie obawiam się tych ciamajd, typu Jeff Hardy, Orton czy The Undertaker i całej reszty. To, że jestem tu nowy, to nie oznacza, że podkulę ogon i będę siedział cicho. Mówcie sobie co chcecie, wierzcie mi albo nie, ale zobaczycie, że " The Celtic Warrior " nie rzuca słów na wiatr. Jak mówie, tak będzie. Nikt i nic nie przeszkodzi mi w osiągnięciu mojego celu, jakim jest dojście na sam szczyt tej federacji. Jestem tu najbardziej utalentowany, mam największe umiejętności ringowe. Musicie przyznać mi rację, bo mówię całą prawdę. Dobrze Wam wszystkim niedojdy radzę, nie lekceważcie mnie, ponieważ w innym razie fatalnie na tym wyjdziecie. Jestem potomkiem Celtyckich Wojowników, i to sprawia, że mam prawo czuć się lepszy od Was wszystkich ! Pewnie już trzęsiecie portkami co ? To dobrze, bo to znak, że macie do mnie ogromny szacunek, i obawiacie się, że dopadnie Was mój gniew oraz moja siła i agresja. Musicie zacząć się mnie obawiać, bo jestem w stanie zrobić każdemu ogromną, niewyobrażalną wręcz krzywdę, o jakiej nikomu się nie śniło. Nie mam żadnych zahamowań przed brutalnymi akcjami. Nie mdleję, tak jak niektórzy tutaj, na widok krwi, nieważne czy mojej czy rywala. Jestem tutaj największą gwiazdą i twarzą tejże organizacji. Powinniście się mnie obawiać, bo jestem nieobliczalny, utalentowany a przy tym silny i brutalny. Umiem walczyć o swoje i nie idzie mnie zniszczyć. Jestem jak duża skała, której nikt nie może rozdzielić na kawałki. Muszę wprowadzić tutaj trochę świeżości, ponieważ trochę wieje nudą, ciągle widać tych samych ludzi. Startuję z czystym kontem, i to daję mi przewagę nad wszystkimi w tym brandzie. Już niebawem ujżycie mnie z pasem na ramieniu, zapewniam Was o tym, frajerzy !

Theme Sheamus'a


Nazwa Wrestlera Sheamus
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galach:1-0-0
Typ zawodnika: Heel

No.1 Contender do pasa Hardcore

Offline

 

#47 2010-12-18 19:05:01

 Łycha

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

9018274
Skąd: Sieroszewice
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 15
Punktów :   -2 
Wrestler: Jeff Hardy ;]
WWW

Re: Ring

http://slamzilla.ca/wp-content/uploads/2010/10/jeff-hardy.jpg

Batista,ja przynajmniej nie jestem analfabetą jak ty.Myślisz, że mnie pokonasz i jesteś w grubym błędzie.Zobaczysz że pas, który jest stawką tej walki zawiśnie na moim ramieniu !

Witam nowego zawodnika NHW, Sheamusa.I nie nazywaj mnie ciamajdą, bo ja przynajmniej osiągnąłem coś w życiu i moge się opalać(publiczność się śmieje).Wracając do Batisty, zacytuje jego słowa : "bede sie nad toba znecal!az  dostaniesz kontuzji hehehehe! ".I to jest śmieszne ? Śmieją się wszyscy z ciebie, bo przegrywasz walkę za walką.Napewno myślałeś,że twój Tag-Team z Robem wytrzyma długo ? Już po pierwszej gali koniec drużyny.RVD postąpił dobrze, zostawiając cię samego.Bo on myśli przynajmniej, w przeciwieństwie do ciebie niedojdo...


http://www.artifice.pl/index.php?PHPSESSID=c947c9e8816d7b93bc8ef03b5ef601bb&action=mgallery;sa=media;id=1519

Offline

 

#48 2010-12-18 19:22:35

 Kazek

Webmaster

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 147
Punktów :   
Wrestler: Christian

Re: Ring

Just Close Your Eyes
http://img189.imageshack.us/img189/8148/christiancage.png
Christian wita się ze swoimi fanami i podpisuje im autografy i wchodzi na ring:

-Słyszę ,że znów Peepsów przybyło. Ta wiadomość mnie cieszy ,kilka dni po tej świetnej gali NHW Come Back i normalnie ostatnio wielu nie znanych mi ludzi zaczęło mi gratulować ,a nawet tacy ,których nie znam. Peepsów jest coraz więcej i dzięki temu mam więcej fanów ,już nie tylko Kanadyjczycy czy Amerykanie ,ale nawet ludzie z odległej Afryki dołączają do Peepsów. Wielu zawodnikom NHW pewnie przydało by się wpoić tryb Peepsa ,ale to oni sami muszą tego chcieć ja nie mogę zmuszać. Zbliża się pierwsza tygodniówka po powrocie NHW. Już nie mogę się doczekać ,jednak na pewno nie będę miał łato ,ale muszę wygrać z moim rodakiem Chris'em Jericho. Wiadomo cała Kanada podzieli się na ten jeden wieczór. Nie będę oznajmiał ,że wygram bo to nie w moim stylu po prostu chce z Y2J stworzyć dobre Show i tyle ,a kto wygra to się okaże w czasie. Jeśli nawet przegram to będę pierwszym ,który pogratuluje Chris'owi. Na pewno będzie to niesamowite Show ,bo nie często dwóch tak dobrze wyszkolonych zawodników spotyka się w ringu. Przecież obaj jesteśmy wyszkoleni przez słynną szkołę Hartów i tam jest najlepsza szkoła wrestlingu na świecie ,niech te całe badziewne Amerykańskie szkoły zakładane przez słabych wrestlerów jak JBL czy innych. Dla mnie liczy się tylko kanada ,Y2J mówi że też wszystko by zrobił dla kanady ,a jakoś gdy Big Zeke obrażał cały naród to się nie pojawił. Tacy ludzie są śmieszni ,ale z drugiej stroni to zakłamane świnie i ty Y2J do nich należysz niestety. Niestety czasem wstyd mi że ty i Edge pochodzicie z tego samego kraju co ja. Pewnie ludzie z kraju liścia klonowego ,jak widzą wasze pojedynki to przełączają na NHL. Niestety to prawda ,to ci dwaj panowie obniżają nam ratingi i niech GM coś z nimi zrobi. Właśnie co do GM to myślałem ,że Trish dłużej pozostanie na NHW ,ale może dobrze się stało że została zwolniona bo męską federacją nie powinna rządzić kobieta. Choć jej rządy mi się podobał ,ale mając takich zawodników to chyba nawet młody chłopak bez znajomości wrestlingu ,dałby sobie radę. Też komentatorzy zostali zwolnieni to dobrze bo aż na ringu było czuć tego Flair'a ,prysznic by mu nie zaszkodził ,a ta córeczka Vince McMahon'a ,Stephanie niech lepiej zajmie się prowadzeniem Spa czy czegoś innego ,bo nie zna się na wrestlingu ,a udaje nie wiadomo jaką znawczynie. Następny przykład zakłamania ludzkiego niestety tylko Peepsi żyją zgodnie z własnym sumieniem i zawsze widzą co zrobić i potrafią się cieszyć. Jeśli mi się uda pokonać Y2J ,to jestem pewien że z drugiej pary wygra The Rock i znów stworzymy nie zapomniane i teraz nikt nam nie przeszkodzi w zakończeniu tej walki. Nawet niech to całe NHW Originals się nie odważy wmieszać w walki na najbliższej tygodniówce ,choć pewnie ci starzy tetrycy wpadną i rozwalą to piękne Show. W walce Sabu vs Vampiro pojawię się w narożniku Sabu i będę go wspierał ,a nawet w razie potrzeby pomogę mu wygrać i niech ten cały Diabeł zejdzie pod ziemie ,a nie miesza na ringach. Vampiro ty pasujesz do tych dziadków z NHW Originals pewnie podpisaliście jakiś pakt ,ale ja was ostrzegam nie tylko ja pomogę Sabu w tej walce. Sabu nie zasługuje na zakończenie pięknej kariery przez kogoś takiego pokroju jak ty. Vampiro ostrzegam cię ,ja tam będę i nie zawaham się wkroczyć ,a potem po walce będę się cieszy razem z Sabu z twojego odejścia i zdobycia przez niego pasa Hardcore. Capitan Charisma nie pozwoli by pomalowane wariaty panoszyły się po tej federacji.

Christian schodzi z ringu i żegna się z fanami.


Nazwa Wrestlera : Christian
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-1-0
Typ zawodnika: Heel
Pas: Brak


2 won SotW

Offline

 

#49 2010-12-18 19:29:10

ekologgy

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 32
Punktów :   
Wrestler: Chris Jericho

Re: Ring

Break The Walls Down!
http://www.listze.com/uploads/item-2381.jpg

Witam! Walnę z dyńki, co chcę powiedzieć. Edge, widać ćwiczyłeś. Twoje postępy są godne twojego i również mojego kraju, jakim jest Kanada. Nie oszukujmy się na każdej linij frontu we wrestlingu Kanada, przerasta inne kraje. Zacznijmy od Ameryki. To, że Hogan, jest ikoną wrestlingu, wcale nie oznacza, że każdy Amerykanin jest taki dobry. Wszyscy tylko mówią, a Ameryka to, a Ameryka tamto. W większości to stek bzdur. Dużo znanych Kanadyjczyków szkoliło Amerykanów. Pozwolę wymienić tylko jedno nazwisko: Stu Hart. Gdyby nie on, dużo osób z Ameryki nie umiałoby wykonać closeline'u. Od Kanady dużo krajów dowiedziało się o tym sporcie, w tym Polska. Najbardziej utalentowany Polak pochodził z Kanady. Pewnie, już niektórzy wiedzą, że chodzi o Kilera Kowalskiego. Tak, Kiler uczył takie gwiazdy jak Triple H, czy inni. Widzicie, nie ma bardziej dominującego kraju niż Kanada. Ja, Edge, Christian - tak wygląda trójka na razie najlepszych w tym co robimy. To, że staję w oko w oko z moim rodakiem - Christian'em, to dla was bardzo dobra wiadomość. Zobaczycie prawdziwe show, takie jakie Kanadyjczycy mogą zrobić, a nie tam tacy jak Swagger, czy Szajbus. Gdy słyszę, o nich, robi mi się nie dobrze. Powinny prowadzić talk show, a nie brać się za wrestling. Ta rozrywka sportowa, jest po za ich zasięgiem. Nie zdobędą żadnych pasów, chyba, że żaden Kanadyjczyk, nie będzie w tej federacji, to może, podkreślam może będą mieli jakiś pas. Jednak, jeśli chodzi o przyszłość i fanów NHW, to dla mnie kraj, to tylko grupa społeczna, do której mogą należeć. Możecie być z jakiegokolwiek pochodzenia - i tak Jericho chcę być z wami, W tym momencie, rzucam propozycję Edge'owi i Christian'owi. Może nadszedł ten czas, żebyśmy się połączyli i dominowali z jednego rękawa. Bo kto mógłby nam podskoczyć? Pewnie, że nikt. Połączmy się i pokażmy, że Kanadyjczycy są najlepsi w tym co robią i Jericho może ocalić wszystkich! CM Punk'u. Będziesz pierwszą osobą, która poczuję moc Kanadyjczyków! Masz moje słowo! Na gali PPV, zobaczysz, jak ja będę rozbijać SES raz na zawszę!
---fani różnie reagują, a ja daję im piątki i wychodzę z hali---


Nazwa Wrestlera : Y2J Chris Jericho
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:1-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

Offline

 

#50 2010-12-18 23:03:05

 Clarkus

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Ring

Wchodzi Masked Kane na Ring z mikrofonem:
NHW Universe, sądze że ta Federacja sprosta moim wymaganiom i nie będzie taka jak WWE for Kids. Potrzebowałem czegoś takiego jak Hardcore'owa Federacja, nic nie sprosta czemuś takiemu, tylko jeszcze nazwa nie znaczy wszystko, jeszcze są przeciwnicy a to dla Kane'a nie będzie wyzwaniem. Dołączyłem do NHW aby pokazać że nadaje się na Championa wszędzie. Ja nie toleruje sprzeciwu ani tu ani igdzie indziej. Jestem jednym ze sławnych Braci Zniszczenia, ale ja jestem młodszy i lepszy od mego Brata. On w porównaniu do mnie jest tylko zdechłym psem, natomiast ja jestem gwiazdą teraz tej Federacj i pokaże co znaczy furia Kane'a. Nieznam narazie wszystkich wrestlerów ale i tak za niedługi czas zostaną obróceni w pył i będą tylko mogli oglądać jak wnosze najlepszy pas. Spodziewam się w mojej walce debiutanckiej jakieś przeciwnika który przetrzyma z potworem w klatce dłużej niż pięć minut. Bo jeśli trafie na gorszego zrobie z tej federacji Jesień Średniowiecza przez Ulubionego demona diabła. Ostatnio dużo wrestlerów odeszło z WWE i doszło tutaj. Lecz nie spodziewali się mnie!!! więc NHW niech spodziewa się drastycznej zmiany w rosterze ponieważ Kane nadszedł i wszyscy inni przeciwnicy wrócą do byłej Federacji. Nie długo po moim nadejściu, jakby mój omen nadszedł też słynny The Undertaker, osoba mi najbliższa ma podobny styl walki ale nie ma on jeszcze jednej umiejętnoci która pokazuje że jestem lepszym... Błogosławienie samego DIABŁA. Ty może jesteś grabarzem ale to nic w porównaniu ze mną. Jestem szanowany w piekle a to mi wystarczy żeby wygrywać na galach i w różnych innych Federacjach. Nie jeden jest tutaj tak potężny jak Undertaker nawet kilka śmiertelników go przewyższa doświadczniem ale nikt nie dorónuje mi. Chociaż najpierw chce się zmieżyć z osobą która ma czystą krew która nie była widziana w trumnie ani pod nogami Wielkiej Czerwonej Maszyny, albo też chciałbym zawalczyć z osobą która jest większym tchórzem niż The Miz, czyli Chris Jericho. Pewnie już płaczesz kiedy wymieniłem cię jako jeden z moich celów. Chociaż nie będziesz jako pierwszy. Ja sam nie wiem kogo wybiore jako pierwszą ofiare, więc specialnie zwróciłem się do GM'a, ale nie dostałem żadnej informacji. Poszedłem więc tu żeby pokazać zapchlonym śmiertlenikom że żyje i że Federacja jeszcze zostanie zawładnięta przez The Big Red Monster'a. Powiadam wam że Kane doszedł do NHW i żaden wrestler nie powstrzyma go do
Kane tauntuje i ognie zapalają się w narożnikach, The Big Red Monster schodzi z ringu i kieruje się na backstage nie zwarzając na buczenie kibiców

Ostatnio edytowany przez Clarkus (2010-12-18 23:03:43)


Nazwa Wrestlera-Masked Kane (Kane)
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak

Offline

 

#51 2010-12-19 18:34:02

 Łycha

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

9018274
Skąd: Sieroszewice
Zarejestrowany: 2010-12-13
Posty: 15
Punktów :   -2 
Wrestler: Jeff Hardy ;]
WWW

Re: Ring

http://slamzilla.ca/wp-content/uploads/2010/10/jeff-hardy.jpg


Jutro mój debiut w NHW.Mam trochę tremę , czy przegram, czy wygram. Nawet jeżeli przegram to nic się nie stanie. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby w tym Triple Threat Matchu Batista został zmieciony z ringu ! Tacy ludzie jak on są tu niepotrzebni. Jest on drewnem i napewno nie jest Main Eventerem. Batista w TNA, mojej byłej federacji, nie pokonałby nawet Robbiego E ! W NHW jak i w TNA jest utrzymywany wysoki poziom, a tacy ludzie jak Batista go obniżają ! Nie osiągnąłeś nic w WWE i tu także nic nie osiągniesz, bo ja nie pozwole na to ! Jutro zobaczysz, że będziesz przegrany. Znając ciebie będziesz szukał usprawiedliwienia na swoją porażkę. Nie będe cię bił na Backstage'u. Cwaniakujesz się w ryju a na ringu nic nie pokazujesz. Na NHW Come Back właśnie ciebie spinował Sabu i Rob musiał przełknąć gorycz porażki przez ciebie ! I tak jest z tobą . Najpierw zakładasz Tag-Team, a potem RVD robi wszystko za ciebie. Ty tylko się uśmiechasz przy narożniku i udajesz twardziela. A jak wchodzisz do ringu to od razu cię obkładają. I taka z ciebie gwiazda NHW...

Hardy rzuca mikrofon i schodzi z ringu,przybijając piątki fanom.


http://www.artifice.pl/index.php?PHPSESSID=c947c9e8816d7b93bc8ef03b5ef601bb&action=mgallery;sa=media;id=1519

Offline

 

#52 2010-12-20 18:24:14

Deadman

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ring

GONG ! Halę wypełnia ciemność, następnie słyszymy orginalną Graveyard Symphony oznacza to jedno - do ringu zmierza Phenom The Undertaker. Wychodzi on z mgły na rampie i pewnym krokiem pod osłoną ciemności idzie do kwadratowego pierścienia. staje na apronie wykonując swój taunt. Stopniowo zapala się światło. Potem Phenom w charakterystyczny sposób zdejmuje swój kapelusz zza którego wyłaniają się szatańskie oczy Deadmana. Ma on już mikrofon w rękach

The Phenom is back ! Jestem tu spowrotem. Nie bez powodu. Skierowała mnie tu zemsta. Zemsta na moim bracie, drugim podkreślam drugim bracie destrukcji. Razem tworzyliśmy duchową harmonie. Pamiętasz Brothers of Destruction ? na pewno. Znasz też powód dla którego planuje zemstę na tobie mniejszy bracie. Za sytuację z WWE. Twój atak był aktem tchórzostwa. W głębi duszy boisz się Demona z doliny śmierci. Bałeś się tego że dowiem się o twoim ataku i zniszcze cię. Powiem ci tyle dobrze to rozegrałeś, ale nie przemyślałeś jednej rzeczy. To ja jestem większym bratem. To ja jestem Grabarzem. To ja jestem Deadmanem. Nie da się mnie zniszczyć, zakopałeś mnie żywcem, co z tego ja wstałem. Czuje się dobrze a ty jesteś moim pierwszym celem. W tym nie jestem sam. Jest jeden człowiek dobrze go znasz.
Nagle ciemności znów ogarnęły halę na rampie pojawiają się druidzi z trumną dociągają ją do ringi i znikają wraz z ciemnością.
Za chwilę podejdę tam i otworzę wieko niech nie zdziwi was kto znajdzie się w środku.
Undertaker otwiera trumnę w środku jest PAUL BEARER z tajemniczą urną!
Tak ten człowiek był ze mną zawsze. Będzie też teraz tak Kane mniejszy bracie teraz nadszedł twój koniec. Koniec panowania mniejszego brata. Godzina zemsty wybiła. I ty i reszta zbłąkanych dusz spocznie w pokoju za sprawą Undertakera.
Mikrofon przejął Paul
Kane widzisz to urna z prochami waszych krewnych, nieprawdopodobna siła spoczywa teraz w moich rękach Kane. Taaak, Taaak.
Undertaker: Ta moc zawarta w tej urnie pozwoli mi sprowadzić cię tam gdzie twoje miejsce. Władam mocami ciemności. Jestem najpotężniejszy ze wszystkich. Jestem Undertaker a ty spoczywaj w pokoju !
Paul unosi w górę urnę Undertaker klęka i światło przygasa. Phenom wykonuje swój taunt i znika z ringu

Offline

 

#53 2010-12-20 21:29:15

The Buffalo

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 62
Punktów :   
Wrestler: Edge

Re: Ring

You think you know me?

Zjawiam się na arenie z pasem mistrza świata wagi ciężkiej. Wchodzę na ring z uśmiechem na ustach i mówię.

Tak dokonałem tego! Zostałem mistrzem świata wagi ciężkiej. Teraz reszta wrestlerów może mi się kłaniać w szatni. Nikogo nie powinno zaskakiwać moje zwycięstwo. Będę najlepszym mistrzem jakiego możecie sobie wymarzyć. Cena, pan Asshole i reszta tych oszołomów nie dała mi rady! Panie i panowie Edge jest mistrzem i teraz będzie ewolucja. Jednak zastanawia mnie udział Swaggera po walce. Myślisz że przestraszyłeś mnie tym swoim Angle Lockiem? Jak dla mnie Swagger w ogóle nie powinien wykonywać tej akcji gdyż została ona wymyślona przez Kurta Angle. Złodziej nie potrafi nawet swojego ataku wymyślić. Zapraszam do normalnej walki. Zobaczymy kto jest lepszy. Choć nie polecam ci stawać w jednym ringu z mistrzem. Na następnej tygodniówce będziesz walczył o miano pretendenta. Powiem tyle...życzę ci jak najgorzej. The Undertaker. Ostatnio mało o nim słychać. Jakby zapadł się pod ziemie...a to nawet do niego pasuje. Pan "zmarły" jeśli będzie walczył ze mną to też nie wygra pasa. To ja będę rządził na tym show. I tyle mam wam do powiedzenia. Żegnajcie...

Po tych słowach rzucam mikrofon na ziemię, wznoszę pas do góry i z uśmiechem na ustach odchodzę na BS.


http://tinypic.pl/i/00024/8fwklqu66eej.gif
Gif autorstwa mojego kumpla z PBF'a http://www.wweonline.pun.pl/forums.php polecam. Mi bardzo się podoba. Robi je na zamówienie.
Nazwa Wrestlera: Edge
Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas: WHC

Offline

 

#54 2010-12-21 21:40:13

 Kazek

Webmaster

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 147
Punktów :   
Wrestler: Christian

Re: Ring

Just Close Your Eyes
http://img189.imageshack.us/img189/8148/christiancage.png
Christian wchodzi na ring lekceważąc fanów ,a ci zaczynają go wygwizdywać
-Może sobie gwizdać. Tak czy tak to wam nic nie ma. Podczas ostatniej gali wielu z was było w szoku przez to co zrobiłem ,ale miałem dość swojego stylu ,jedna osoba mi uświadomiła że włażę wam wszystkim do du.. i postanowiłem to zmienić. Z tego miejsca ogłaszam zakończenie społeczeństwa Peeps ,nie będę was wszystkich przekonywał do tego i postanowiłem że nie będę się już nikim obchodzić bo teraz czas na mnie Capitan'a Charismę. Możecie sobie gwizdać ,ale podjąłem decyzje i nic nie pomogą te wasze żałosne prośby bym się opamiętał. Teraz już nie będę solidaryzował się z tymi otyłymi ludźmi z widowni ,bo nie zasługujecie na to ,by ktoś taki jak ja był na równi z wami. Niestety prawda boli. Zdobędę główny pas NHW ,bo teraz na mojej drodze stanie niby ten jedyny czysty CM Punk ,ale Punk po walce to mnie bardziej nie będę nienawidzić bo CM już nie będzie czysty po gdy będzie już prawie nie przytomny to na siłę wleje mu cała butelkę Whisky. Niby miał to zrobić Jericho ,ale musiałby na ostatniej tygodniówce mnie pokonać ,ale taki ktoś jak on nie miał szans z Capitan'em Charismą ,bo po prostu nie posiada odpowiedniej Charyzmy by rywalizować z kimś od kogo ona bije z daleka. Y2J może i teraz ciebie będę bardziej lubić Kanadyjczycy ,ale to będzie tylko za że nie posiadasz osobowości ,którą byłbyś w stanie zaistnieć. Jednak nie martw się wielu znanych mi zawodników nie jest w stanie niczym nowatorskim zaistnieć ,ale ja do nich nie należę. Wszystkich pewnie was zdziwił mój atak na Sabu podczas jego walki o karierę ,przecież wcześniej mówiłem że pomogę Sabu ,ale na gali jak usłyszałem to co powiedział przez swoją walką Vampiro ,dało mi do myślenia ,bo to on posiada Charyzmę ,choć nie taką jak ja ,ale spokojnie jest drugim po mnie zawodnikiem w NHW po tym względem. Po jego wypowiedź postanowiłem coś zmienić i stało się wybiłem sponad tłumu i wygrałem dla Vampiro pojedynek ,który był dla niego już prawie przegrany. Widziałem miny tych małych fanów kiedy położyłem Vampiro na Sabu. Wiele z tych małych rozwydrzonych bachorów miało łzy w oczach. Dzięki temu oni zapamiętają mnie na lata. Po walce wpadła Kane ,nie wiem co on sobie myśli że ludzie nazywają go Wielką Czerwoną Maszyną to może atakować mnie Capitana Charismę ,jest po prostu śmieszny i jeszcze kiedyś przekona się o mojej wyższości. Big Red Machine ,ale on to już wielka kupa złomu. NHW będzie żałować zatrudnienia takiego pajaca ,ale jak trzeba to sam go zmuszę do odejścia i nie obniżania poziomu naszej federacji. Choć jakbym chciał z tej federacji usunąć wszystkich słabych zawodników to zostało by w niej mało wrestlerów i nie miałbym się z kogo wyśmiewać ,a tak to jest ten szaleniec Edge za niedługo jedną z jego walk panowie wyprowadzą go w kaftanie bo widać że z nim jest coś nie tak ,a wygraną w Six Pack Challengu ,uważam za przypadkową w walkach z taką ilości nic nie jest pewne ,chyba że ja tam walczę ,bo ja nawet dałbym sobie radę. W najbliższym czasie zawalczę o pas NHW i gwarantuje że stanie się on moją własnością i będę najdłużej panującym mistrzem w historii ProWrestlingu.
Christian rzuca mikrofon i przy buczeniu publiczności znika na BS


Nazwa Wrestlera : Christian
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-1-0
Typ zawodnika: Heel
Pas: Brak


2 won SotW

Offline

 

#55 2010-12-22 12:50:24

 Clarkus

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Ring

Na ring zmierza The Big Red Machine przy swoim theme i przy cheerze fanów

Jestem maszyną, ale to nie znaczy że ludzie... że śmiertelnicy mogą zapominać o mnie. Nie podoba mi się ani Christian który jest oszustem i Vampiro który przyjaźni się z takimi ludźmi. Pokaże wam ból który zadaliście Sabu. Zemszczę się bo pewnie Sabu też tego chce, a w dodatku wasz ból sprawi mi przyjemność. Piekło to już nie to samo miejsce, kontrole nad nim władną kto inny jest on głupcem i pewnie śmiertelnikiem, więc będę chciał powrócić tam i ogarnąć wszystko. Pokazałem siłe swoją na ostatniej gali, ale to nie wszystko co potrafię bo jestem demonem i drzemie we mnie siła nadludzka którą ofiarował mi sam władca piekieł. I ludzie którzy popełnili bardzo duży błąd poczują tą siłe na własnej, brudnej skórze. Możecie mówić że jesteście najlepsi na świecie, może nawet mówicie prwde ale nikt nie ma prawa się porównać do Wielkiej Czerwonej Maszyny Kane'a. Ponieważ on dostał zlecenie, które wypełni i uzyska potęgę o której nawet cała Federacja razem wzięta będzie słabsza. Na świecie jestem nie spełna od kilkudziestu lat ale wcześniej tylko robiłem demolki i tworzyłem zniszczenie ale w poniedziałek zrozumiałem że nie robie żadnego postępu. Moje starania były niczym. I właśnie 1% zadania było skończone na poniedziałkowej gali, pokonałem zdrajców i kłamców ale tylko dwóch z milionów. Vampiro i Christian może zrozumieli że źle postąpili, a jeśli nie to udowodnię to ale w swoim czasie. A o was będe pamiętał i nie pozwól żebyście zepsuli mój plan który mój mistrz mi powierzył. W dodatku ja Kane jestem śmieszny, nie wiesz jak śmieszna będzie twoja twarz gdy znowu cię pokonam, a nawet nie będzie ona śmieszna ale straszna bo będziesz cały krwawił! Mojego Pana szanuje tak bardzo że nawet mógłbym zejść do piekieł i się podpalić tylko na jego prośbę, chociaż on sam wie że straciłby bardzo ważną osobe. Moim poniedziałkowym zadaniem w walce wieczoru jest Sheamus, Celtycki Wojownik. Człowiek który ujawnił się jako słabeusz w World Wrestling Entertaiment, miał już kilka razy pas, a nie mógł wygrać go jakoś czyściej, tylko naprzykład na Wrestlermani zaatakował Triple H'a i prawie go nie zabił. Lepiej słuchaj tego bardzo uważnie Sheamus. Zostaniesz ukarany za twoje wszystkie postępowania i jeszcze dodam swoją siłe do tego.Main Event jest dla ciebie już koszmarem i końcem kariery. W twoim kraju widać jak ludzie się zachowują, nie mają za grosz inteligencji tylko albo tłuszcz albo mięśnie. Tylko Sheamus jest już małą sprawą bo zauważyłem że mój brat odpowiedział na moją wcześniejszą przemowe. Tak… pamiętam dobrze Brothers of Destruction, ale też pamiętam jak leżałeś nie przytomny, a ja stałem nad tobą, lecz były też czasy w których było na odwrót i właśnie za nie mam zamiar się zemścić, bo teraz ja rosnę w siłę i pokazuje moc. Natomiast teraz twoja urna nadaję się tylko na złomowisko, a ty jako staruszek w roli grabarza który już w wrestlingu nic nie zdziała. Twoje czasy już dawno minęły a Paul Bearer  twój jak i mój ojciec będzie klęczał przy mnie i błagał o litość. Moc The Undertakera zostały w WWE a potęga Big Red Monster’a przez długi czas będzie pokazywana i będzie rosła.  Teraz możesz mnie nazywać młodszym bratem bo ja cię przerastam i siłą, wielkością i wzrostem.    .
Masked Kane tauntuje i z narożników wybuchają płomienie i The Big Red Machine wychodzi z ringu i idzie do szatni


Nazwa Wrestlera-Masked Kane (Kane)
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika:Face
Pas:Brak

Offline

 

#56 2010-12-22 14:18:13

 Darman

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 31
Punktów :   
Wrestler: CM Punk

Re: Ring

http://dmzsports.files.wordpress.com/2010/03/cm-punk.jpg

Zaczyna grać theme CM Punka „This Fire Burns”. Słychać także jęk zawody na trybunach. Punk pojawia się w koszulce i idzie do ringu. Tam bierze mikrofon i zaczyna mówić

Witam! Jak wszyscy widzieliście odniosłem swoje pierwsze i jakże ważne zwycięstwo w NHW. Jako, że po tym dniu pewnie niewiele pamiętacie, pozwólcie, że wam przypomnę. Otóż na ostatnim Hardcore Night zmierzyłem się i pokonałem The Rocka, w walce z drabinami, w której stawką było miano pretendenta do pasa NHW. Nie pierwszy raz się dzieje, że CM Punk wchodzi na drabinę i ściąga kontrakt! Ale tym razem pokonałem The Rocka. Jestem z tego bardzo dumny, ponieważ udowodniłem, że ten „kielich”, którego Rock na pewno sobie łyknął, w niczym nie pomógł. Zwyciężyłem ponieważ ja do walki podszedłem na trzeźwo, a po walce nie zażyłem żadnych środków, które znieczuliły by bul jaki odczuwałem po walce. Tak! To jest tajemnica moich sukcesów. Czysty tryb życia i brak jakichkolwiek używek i wspomagaczy! Niestety nie wszystko poszło po mojej myśli. Chris Jericho uległ Christianowi… Szkoda. Wolałbym właśnie Jego pokonać w walce o pas. Ale cóż… tego już nie zmienię, ale ostrzegałem go ,aby się przygotował. Teraz będzie się już tylko biernie przyglądał jak pokonuję Capitana Charyzmę. Ale dość już o tym co było. Skupmy się na mojej świetlanej przyszłości. ( Publika buczy ) Zostałem pretendentem i zawalczę o pas NHW przeciwko innemu pretendentowi, właśnie pogromcy Chrisa Jericho, Christianowi. Christian zagroził mi, że jeśli mnie pokona to wleje mi na siłe całą butelkę Whisky. Hmm… Muszę przyznać, że nie codzienna, ale wyszukana groźba. Jednak nie boję się, gdyż jestem absolutnie pewny tego, że kiedy dojdzie do tej walki to Cię pokonam. A wiesz dlaczego? Bo w przeciwieństwie do Ciebie, czy innych, JA jestem z stu procentach CZYSTY! (Publika buczy) Będę to powtarzał dopóki tego nie zrozumiecie! Czysty tryb życia to jedyna droga do sukcesu! Byłbym zapomniał… Na następnej Hardcore Night zawalczę w starciu Tag Teamowym. Dwa na dwa. Przeciwko The Rockowi, którego już raz pokonałem i Chrisowi Jericho. Do tego zostałem możliwość samemu wybrania sobie Tag Team partnera i tak się składa, że dokonałem już wyboru. Ten ktoś zapewni mi kolejne zwycięstwo. A tą osobą jest nie kto inny jak tylko… Jednak wolę potrzymać was w nie pewności do samej gali, na której będziecie świadkami mojego kolejnego zwycięstwa!

Punk schodzi z ringu przy swoim theme i gwizdach publiki. Zadowolony z siebie znika na BS.


CM Punk
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwyklych galach:2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas:Brak

Offline

 

#57 2010-12-22 14:47:25

The Buffalo

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 62
Punktów :   
Wrestler: Edge

Re: Ring

You think you know me?

Wchodzę na ring z pasem WHC i mówię.

Tak proszę państwa oto ja we własnej osobie. Wasz profesor i wybawca od głupoty. Oportunista który nie boi się walczyć w walkach Hardcorowych. Buczycie? Buczcie dalej tylko sobie gardło zdzieracie. Ja znam swoją wartość jako mistrz jestem świetnym zawodnikiem. Bez pasa również jestem doskonały. Jak sądzicie Swagger czy Taker...z kom będę walczył. Wiecie co? Po pierwsze nie obchodzi mnie wasze zdanie a po drugie pokonam obu i pozostanę mistrzem. Taker? Co to za zagrożenie. Proszę boicie się kolesia który udaje zmarłego? Jak dla mnie to idiotyzm. Człowiek niby takie straszydło udaje a Vampiro jest od niego lepszy. A Swagger? Potrafi tylko atakować zmęczonego walką zawodnika. W pojedynkę przegrywa walki. Może i wcześniej odniósł jakiś bezsensowny sukces w WWE ale ja byłem dłużej i odniosłem dużo więcej. Lecz nie będę tutaj tego wymieniał ponieważ jestem dla was wzorem i wy to wiecie najlepiej. Nie wiecie jakie sukcesy odniósł największy manipulator w WWE? Nie chcecie to żyjcie w tej niewiedzy i idiotyzmie do końca życia. Wracając do Swaggera pewnie będzie się przechwalał że jest z USA. USA przy Kanadzie to nikt. To z Kanady pochodzi największy nauczyciel wrestlingu Stu Hart. Tak panie Swagger Stu Hart to prawdziwa legenda. Taka jest prawda. I nie będzie mi jakiś Swagger gadał że jest inaczej. Wraz ze mną w tej organizacji jest jeszcze dwóch Kanadyjczyków. Chris Jericho i Christian. Pomówmy o Christianie. Mówisz że zostaniesz mistrzem. Najpierw musisz wygrać z CM Punkiem a później ze mną. Ciężkie pojedynki przed tobą. Czasem wstydzę się że jesteś z Kanady. Ale przynajmniej przejrzałeś na oczy i już nie włazisz w dupę tym kretynom na widowni. Tak myślicie że walczymy dla was? Walczymy tylko dla samych siebie aby zdobywać tytuły. CM Punk mówisz że jesteś czysty i że to jedyna droga do zwycięstwa. No skoro serio tak myślisz to jesteś głupszy niż sądziłem. To idiotyzm z tym byciem czystym. To że nigdy nie piłeś, nie paliłeś i nie brałeś nie oznacza że jesteś lepszy od reszty społeczeństwa i dzięki temu wygrywasz. Zawsze zasłaniasz się tą swoją czystością twierdząc że jesteś jakiś święty. Kompletny kretynizm. Aż szkoda mi na ciebie słów. Tak jak na was wy tępacy na widowni. Żal mi się was robi jak na was patrzę na te głupie mordy i otłuszczone ciała. Po prostu porażka. Idę stąd o nie mogę na was patrzeć.

I po tych słowach wchodzę jeszcze na narożnik i wznoszę pas do góry w geście zwycięstwa. Schodzę z ringu i odchodzę na BS z pasem na ramieniu.


http://tinypic.pl/i/00024/8fwklqu66eej.gif
Gif autorstwa mojego kumpla z PBF'a http://www.wweonline.pun.pl/forums.php polecam. Mi bardzo się podoba. Robi je na zamówienie.
Nazwa Wrestlera: Edge
Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas: WHC

Offline

 

#58 2010-12-22 22:13:16

Poker_Face

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ring

I am perfection!
Perfection
I am perfection!
So take your best shot,give it all you got,I'll show it all!

http://www.blogdewrestling.com/wp-content/uploads/2009/10/dolph-ziggler-2.jpg

Hahahha wasza perfekcja powróciła. Tak to ja możecie już podziwiać mnie ze wszystkich stron, nie zasiedziałem się tu kiedyś na długo ale teraz powróciłem by wam pokazać kim tak naprawdę jest Perfekcja Dolph Ziggler. Wiem, wiem myślicie sobie jaki on jest doskonały ale większość z was mnie nienawidzą a cześć uwielbia. Ale ja wiem dlaczego mnie nie lubi cie, po prostu nikt z was nigdy nie będzie tak doskonały jak ja. Proste widzicie te mięśnie, tą twarz, tak wygląda perfekcja, ale nie urojona jaką sobie marzycie że taką będziecie, ale nie wy będziecie jesteście czy byliście tak niesamowici jak ja. Przybyłem do tej federacji z kilku względów, dużo znanych wrestlerów przybywa do tej nieznanej federacji, jak przybyłem tu kiedyś myślałem że to nie ujdzie na dłuższą mete, no cóż stało się odwrotnie dlatego pomyślałem, czemu nie ? Takiej federacji przyda się największa gwiazda wrestlingu!  [buuu] Cisza !! Myślicie że swoim protestem coś zdziałacie, nie wy nic nie możecie. Wiedziałem że takie gwiazdy jak Vampiro w ogóle kto to jest? Bo ja nie wiem !
Podobno dobrze mu tu idzie no cóż może to fuks, szczęście a może umiejętności no nie wiem. Ale wiem że federacja w tej chwili pozyskała swoją droge do doskonałości, wiecie kogo ? Wiadomo że perfekcje którą jestem ja DOLPH ZIGGLER !!

Niektórzy  mnie nie znają, no cóż ta nie wiedza mogła być dla was bardzo znacząca gdyż podniecaniem się jakimś Ceną lub Mysterio co wy ludzie oszaleliście. Ci wykreowani bohaterzy są cienkimi bolkami przy mnie, przy chodzącej perfekcji. Tak! Tak ! Wiem że powtarzam to słowo w kółko no ale takie są fakty, taka jest prawda że to ja jestem najlepszym wrestlerem na świecie! I udowodnię wam to w tej federacji, w World Wrestling Entertaiment pokazałem tylko namiastkę moich umiejętności zdobywając pas Intercontynentalny a tutaj pokaże na co mnie tak naprawde stać i moim celem będzie zdobycie pasa World Championship. I nie zatrzymają mnie tacy ignoranci jak CM Punk czy jakiś Jeff Hardy który chce być bohaterem malując sobie twarz. Jedyną osobą którą darze podziwem to Y2J Chris Jericho, jest to świetny zawodnik lecz nie tak doskonały jak ja lecz chciałbym walczyć przeciwko jemu albo stworzyć z nim Tag Team który by opanował całą federacje. To na tyle nie będę was więcej męczył, wiem że teraz cierpicie patrzą na chodzącą perfekcje i przyjde tu znów gdy dowiem się kto będzie moim pierwszym kozłem ofiarnym.

I am perfection!
Perfection
I am perfection!
So take your best shot,give it all you got,I'll show it all!


http://img600.imageshack.us/img600/2594/nhw.png

Nazwa Wrestlera: Dolph Ziggler                   
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika: Heel

Offline

 

#59 2010-12-23 11:40:12

 Dave Batista

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 83
Punktów :   
Wrestler: Dave Batista

Re: Ring

http://2.bp.blogspot.com/_lBuicMVMHt0/TLnxoILe5MI/AAAAAAAAA6w/6IQSBj-ZFdM/s1600/Batista+2010.jpg
slychac piosenke I WALK ALONE i na ring wchodzi The Animal Batista dzieci bucza a dorosli aplauduja.

Tydzien temu wygralem tiplr thret match,pokonujac RVD I JEFFA HERDEGO(dzieci bucza)fakt ze wygralem pinujac RVD ale w tym tygodniu pokaze wam ze poknam JEFFA w 1vs1 matchu.
JEFF dla mnie nie stanowi zadnego problemu,tego cpuna moge go pokonac jedna reka,w tej walce bede mogl cie zniszczyc raz na zawsze(dzieci bucza)RVD mi nie bedzie przeszkadzal w naszej walcze bo nasza walka to single match,wiec JEFF szykuj sie na bady jakich jeszcze nigdy nie dostales.Pokaze ci dlaczego nazywja mnie unleashed,obaj o tym wiemy ze to ja wyjde zwyciesko z naszego pojedynku.
twoi fani mnie nie obchodza moga sobie na mnie buczec ile chca to i tak mnie nie obchodzi, bo twoi fani sa takimi samymi  cpunami jak ty(publika buczy)buczcie sobie ile chczecie i tak to mnie nei obchodzi bo ja mam swoich fanow ktorzy  krzycza BATISTA lub  lets go ANIMAL wiec JEFF w ten poniedzialek pokaze ci dlaczego zwia mnie THE ANIMAL.YOU WANT SOME,COME GET SOME!!!

Batista schodzi z ringu i idzie na backstage

Fans dzieci      :bhoooooooooooooooooooo
FANS dorosli   :BATISTA,BATISTA,BATISTA,BATISTA


http://i.somethingawful.com/u/ctstalker/2008_03/2008_03_29_batista.jpg

Nazwa Wrestlera:Batista
Bilans walk na PPV:WIN-0 LOSE-0 DRAW-0
Bilans walk na zwykłych galami:WIN-2 LOSE-1 DRAW-0
Typ zawodnika:Face/hell
Pas:
Przedmioty:Metalowa Rurka/Benyna i palnik(do podpalania stołu)stół/Worek ze szkłem/Kawałek drutu kolczastego

1x NHW Tag Team Champion

Offline

 

#60 2010-12-23 19:01:01

Deadman

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-12-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ring

[i] GONG ! Halę wypełnia ciemność, następnie słyszymy orginalną Graveyard Symphony oznacza to jedno - do ringu zmierza Phenom The Undertaker wraz z Paulem Bearerem. Wychodzi on z mgły na rampie i pewnym krokiem pod osłoną ciemności idzie do kwadratowego pierścienia. staje na apronie wykonując swój taunt. Stopniowo zapala się światło. Potem Phenom w charakterystyczny sposób zdejmuje swój kapelusz, zza którego wyłaniają się szatańskie oczy Deadmana. Ma on już mikrofon w rękach [i]

The Undertaker: Kane, Kane, Kane myślisz, że nikt się nie domyśla tego jak jesteś słaby. Jak twoja dusza błądzi po meandrach jak rzeka szukająca ujścia do morza. Nie możesz odnaleźć swojego prawdziwego wcielenia. Chowasz swoją twarz za maską. Tak naprawdę ukrywasz się, ponieważ ogarnia cię coś strasznego. Straszliwe uczucie strachu. Czujesz lęk przed Phenomenem, Najzwyczajniej boisz się grabarza. Żyjesz w obawie przed moją zemstą. Próbując się ukryć przed tym, maskujesz się. Atakujesz mnie, uważasz, że nie jestem tym, kim byłem jeszcze kilka lat temu. Oczywiście nie jestem tym, kim byłem wcześniej. Teraz, gdy nastał czas zapłaty za pół roku upokorzeń za atak na mnie. Undertaker wraca z jeszcze większą mocą. Jak każda zemsta ta będzie równie bolesna. Ale nie taka zwykła jak was zwykłych ludzi z problemami codzienności i przyszłości. O nie to będzie zemsta Undertakera, grabarza zagubiona dusza Kane. Wiesz, co to znaczy. Dobrze wiesz koniec jest bliski. A w poniedziałek Kane dostaniesz sygnał od Undertakera. Zabiorę duszę Jack’a Swaggera zostając pretendentem do pasa wagi ciężkiej potem na mej drodze do mojego skarbu stanie Edge. Nie będzie stanowił on problemu dla upiornej mocy grabarza i Undertaker wróci na należne mu miejsce zostanie mistrzem wagi ciężkiej. Tego dnia nastąpi sąd ostateczny. Każdy z was zostanie osądzony ze swoich czynów. Undertaker będzie królował w New Hardcore Federation. Uważasz Kane, że moja moc została w WWE tu nikt nie boi się Phenomena? Jesteś w wielkim błędzie, nie rośniesz w siłę, nie to Undertaker wzrasta w moc, która znajduje się w tym „kawałku metalu”, dla którego ty nie masz szacunku. Zachowujesz się jakbyś niewiedział, co drzemie w urnie, która należy do mnie. A tak nie jest dokładnie wiesz, co się tam znajduje i w głębi duszy boisz się tego, respektujesz, lecz tego nie okazujesz. Bo nie pozwala ci na to duma. Nie pozwala ci na to chęć wiedzenia prymu w naszej rodzinie. I zapamiętaj jesteś tylko młodszym bratem, zawsze słabszym zawsze w cieniu mojej osoby. Zawsze gdzieś na uboczu, a ja jestem większym z braci destrukcji i nic ani nikt tego nie zmieni. A ty niedługo Spoczniesz w pokoju ! 


[i]Undertaker wykonuje swój taunt i odchodzi w ciemnościach.[i]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsklep wodomierze wrocław nieruchomości rożek do spania