Ogłoszenie

Szczęśliwego Nowego Roku

#1 2010-09-18 09:45:58

 CeeloGreen!

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 65
Punktów :   
Wrestler: Phenomenal

Welcome to Hell 2010

18 Września 2010
Los Angeles, California


NHW presents Welcome to Hell !!!!!


http://img251.imageshack.us/img251/3546/plakat4g.jpg



Theme : Metallica - St.Anger




Wow!!!Coz za wielkie intro na gali!!!Wszedzie wybuchaja roznokolorowe fajerwerki a publicznosc tak szaleje ze to szok!!!Ale nic dziwnego w tym nie ma...wkoncu przed oczyma wszystkimi za chwile na dobre rozkreci sie pierwsze ppv serwowane przez wasze ukochane NHW a mianowicie NHW Welcome to Hell!!!Naprawde zapowiada sie znakomita sprawa...lecz zanim jednak udamy sie na pierwsza walke...czeka nas cos innego...my sami niewiemy co takiego...zachwile sie wszyscy dowiemy...aha...i juz wszystko wiemy...na ringu bowiem stoi Chris Jericho ktory jest w garniturze...wyglada na to ze ma nam cos waznego do przekazania a zatem zamieniamy sie w sluch...



Hehehehe...jestescie wszyscy zalosnymi szkodnikami,klamcami,krwiopijcami,robakami oraz pasozytami...tak mowie do wszystkich was siedzacych na widowni,oraz do wszystkich was ogladajacy PPV...hehe...naprawde jestescie wszyscy zalosni...zreszta kogo obchodzi wasze zdanie?!?Hehe...jednak nikt nie jest takim hipokryta ten wasz włuczęga Chris Benoit...juz ja go naucze szacunku...co on sobie mysli...za kogo ty sie kurwa uwazasz?!?!Wozisz sie na lewo i prawo i myslisz ze mozesz sobie zadzierac z Chrisem Jericho ?!?!O nie,nie i nie...juz ja ci pokaze gdzie jest twoje miejsce...dzisiaj bowiem czeka nas first blood match ...ja zmierze się przeciwko tobie i dzisiaj nastapi twój dzien zaglady...hehe witaj w piekle!!!!Znieszcze cię i sobie popamiętasz że niewolno zadzierać z Y2J'em...tak,tak sie stanie poniewaz JESTEM NAJLEPSZY W SWIECIE W TYM CO ROBIE i moje sugestie oraz rozwazania zawsze sie sprawdzaja!!!!

Rozbrzmiewa Break The Walls Down i Chris Jericho z ironicznym usmieszkiem opuszcza ring nie zwracajac uwagi na niezadowolona publicznosc

Trzeba przyznac ze Chrisowi Jericho naprawde zalezy na tym zeby zniszczyc doszczetnie swojego rywala, no ale przejdzmy juz do konkretow czyli do pierwszej walki poniewaz czeka nas walka Fatal4way !!!!


Hell in a Cell -Fatal Four Way Match
http://psd-dreams.de/data/thumbnails/37/CM_Punk_Render_By_PSDD-Dipset3.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/65/Ken_Kennedy.jpg vs
http://psd-dreams.de/data/thumbnails/13/550_Edge.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/207/TheRock4_Jerisma.png


Na ringu jest już cała czwórka przygotowana do walki...

GONG!


Wszyscy skupieni patrzą na swych rywali...I każdy ruszył na środek gdzie mamy malutki brawl...Po chwili widzimy,że trójka zawodników rzuciła się na CM Punka po czym wyleciał on z ringu...Jednak także i Mr.Keneddy wylatuje poza trzecią linę...Czyzby zmowa Rocka z Edgem??...Niee...Edge łapie Rocka i posyła go Irish Whipe'm na liny...Jednak gwiazda kontruje Edga i to on odbija się od lin po czym nadziewa się na Scoop Powerslam!!!...The Rock tauntuje jednak widzimy na ringu już CM Punk, który wymierza Superkick...Ale Rock unika po czym podnosi rywala i szykuje się to Running Powerslamu,jednak Punker zeskakuje i wykonuje Superkick!!!...Streaight Edge warrior pinuje...1...ale Rock szybko odrzuca...A na nogach jest już Edge,który łapie Punka i wykonuje Short-arm Clothseline...Po chwili rywal się podnosi i otrzymuje kolejny Clothesline od Rated R Superstara...CM Punk sturla się poza ring..I jest atakowany przez Kennedy'ego!!!...Tymczasem na ringu Rock,który się podniósł skontrował ruch edga i męczy go Headbuttami...Edge z Rockiem w narożniku ,a Punker jest obijany przez Kennedy'ego,który rzuca nim o schodki i wykonuje Irish Whip na barierki przez,które przelatuje...Edge tymczasem wykonuje Irish Whip na liny po czym Swinging Neckbreaker na biegnącym Rcoku!!!...I próba pinu...1...2...I People Champ odpycha...Edge jest wściekły!!!...Oddala się troszkę od leżącego Rcoka i szykuje się na Spear!!!...Rock wstaje a Rated R wykonuje Spear...Ale Rock unika!!!...I kontuje na Rock Bottom!!!....Przejście do pinu...1...2...i Kennedy przerywa!!!!...CM Punk leży poza barierkami...Edge na ringu,a Rcok okłada Kennedy'ego...Asshole jest w poważnych tarapatach bo The Rock jest wściekły!!!...People Champ wykonuje Fallaway Slam...Następnie podnosi Kennedy'ego i wykonuje mu Overhead Belly to Belly Suplex...Na tym jednak nie kończy...Podnosi Kennedy'ego i mamy Rock Bottom!!!...Ale nie!!!...Asshole kontuje to na DDT!!!...Stoi przed wielką szansą...Jednak podnosi się Edge...Ale zauważył to Asshole i wymierza mu...The Mic Check!!!...Edge sturluje się z ringu...Kennedy i Rocker...Tylko oni dwoje są na ringu...Kennedy podnosi swojego rywala...Ale Rock chce wymierzyć mu kilka punchy jednak Kennedy wymierza mu Knee Lift...Następnie dokłada Snap DDT...I wchodzi na trzecią linę...Tauntuje...I mamy Kenton Bomb!!!...Udany!!!...Przejście do pinu...1...2...przerywa Rated R Superstar poczym okłada Kennedyego i wyrzuca go z ringu, następnie podnosi The Rock i wykonuje Edgecution po czym posyła go do narożnik i mamy Running Clothesline Rated R jest mocno zdenerwowany idzie do przeciwnego narożniku i szykuje się do swojego finishera Rcok powoli się odszęsa i wstaje ale mamy SPEAR prosto w people champ i pin 1...2...3!!! Tak jest zwycięscą tego Fatal four way match jest Rated R Superstar Edge!!!!


Wow coż za ekscytująca walka i niesamowita wygrana Edga ake to dopiero początek ponieważ jeszcze pięć walk!!!!!



Przenosimy się na backstage gdzie widzimy jak Dolph Ziggler który rozmawia z reporterem...
R: Dolph jak się czujesz tu w NHW, zapewne żałujesz że nie wystąpisz na dzisiejszej gali WTH...
Dolph: To po prostu chore...jestem największą, najpiękniejszą i najbardziej utalentowaną gwiazdą tej federacji a nie walczę dzisiaj o żaden pas, muszę porozmawiać z Shanem, choć teraz będzie o to raczej trudno...

Nagle widzimy biegnącego w ich kierunku zmęczonego po walce Edga...wygląda na to ze chce coś powiedzieć do Zigglera...


Edge: Ohho...kogo my tu mamy, Dolph Ziggler...Czy ty naprawdę uważasz się za najlepszego ? Nawet taki dziadek jak Bret Hart by Cie pokonał...Jednak to co mnie zszokowało bardziej to to ze uważasz się za...najpiękniejszego....Przecież wszyscy wiedzą że to ja jestem tu jedynym i niepowtarzalnym łamaczem damskich serc...nikt nie może równać się z moją romantyczną naturą...
Dolph: Bardzo śmieszne, nie wiem co tu robisz ale już zaczynasz działać mi na nerwy...Chętnie pokażę Ci na co mnie stać...Co ty na to ?
E: Proponujesz mi walkę, czy chodzi Ci raczej o..
D: Tak, chcę z Tobą walczyć, ale widzę że ty już się boisz...Więc może załatwmy to szybciej...*Dolph próbuje uderzyć Edga ale ten robi unik i Ziggler wlatuje w drzwi od szatni Undertakera...po chwili słychać stamtąd dziwne odgłosy...


Hell in a Cell  - First Blood Match
http://psd-dreams.de/data/thumbnails/280/Chris_Benoit.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/165/Chris_Jericho_17_2.jpg

Po trzech minutach walki…

Zdecydowaną przewage ma Chris Jericho, jednak żaden przedmiot nie został wyjęty z pod ringu.  Jericho irishwhipował Benoita do narożnika, wbił go clotheslinem, i wykonał bulldoga. Y2J uśmiecha się i podnosi jedną rękę do góry, bierze rozbieg, i chce wykonać Lionsaulta, ale Benoit wystawił kolana! Jericho trzyma się za brzuch i zwija się z bólu, a Benoit złapał go od tyłu i wykonał Back Suplex! Benoit wie że to czas ta jakiś przedmiot, wychodzi za ring, szuka czegoś pod nim czym może rozpocząć krwawienie przeciwnika, wyjął na razie tylko krzesło, ale zaraz, te krzesło jest owinięte drutem kolczastym! Benoit chce wejść z nim ma ring, ale Jericho wykonał Baseball Slide! Benoit dostał krzesłem z drutem! Ale jednak jeszcze nie krwawi, tak więc walka trwa dalej. Teraz to Y2J szuka  czegoś pod ringiem, znalazł kij, i od razu wymierzył potężny cios w plecy Benoita, a potem w twarz! Nie jest to na pewno najprzyjemniejsza chwila dla Benoita, ale Jericho nie czeka na nic i zaczyna uderzać głową przeciwnika o klatkę! To musi boleć! Lecz Benoit dalej nie krwawi! Jericho wciąga Benoita na ring, ale ten jakby się odrodził, i wykonał German Suplexa! Dorzucił drugiego! I jeszcze trzeciego! Benoit jest wyraźnie zdenerwowany, poszedł za ring, i wyjął pinezki! Rozsypał je po ringu, ale nie zauważył Chrisa Jericho który wykonał buldoga na te pinezki! Co to już koniec walki? Nie, Benoit upadł obok nich! Jest teraz jeszcze bardziej zdenerwowany, wziął Jericho i wykonał DDT na pinezki! Koniec, Jericho krwawi! [gong!] Chris Benoit jest zwycięzcą! Ale co to Jericho zzdenerwowany wstaje i wykonuje z zaskoczenia Codebrekera ! Podnosi ręke do góry i wskazuje że to on jest zwycięscą!!


No proszę...To jednak Chris Benoit został zwycięscą tej cięzkiej walki...Spodziewałem się raczej wygranej Jericho ale on ostatnio jest chyba w dołku, jeśli chodzi o formę... A teraz zapraszamy to bardzo hardcorowego match a wystąpią w nim Mick Foley hardcore champ i Sabu pretendent do tego tytułu !!!


Hell in a Cell - Barbed Wire Massacre -Hardcore Championship
http://psd-dreams.de/data/thumbnails/67/Mick_Foley.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/197/530_Sabu.jpg

Gong !
Zaczeli, między tymi zawodnikami drzemie wielka nienawiść. Sabu rzuca się z pięściami na Foleya, lecz ten unika i kopie kolanem Sabu w brzuch. Mick wykonuje irish whip na Sabu, lecz ten wykręca rękę rywalowi, i wykonuje bodyslam. Sabu rozbieg od lin i mamy running leg drop. Sabu podnosi przeciwnika, lecz ten wykonuje low blow ! Tak to jest legalne w tym pojedynku. Sabu leży na macie i zwija się z bólu. A tym razem Foley schodzi za ring i bierze krzesło, wrzuca je na ring. Podnosi drugie krzesło i znów wrzuca je za ring. Foley już na ringu, trzyma krzesło w rękach czeka aż Sabu wstanie. Homicidal powoli wstaje, Mick zamach i Chairshoot ! Sabu trzyma się na nogach, Sabu aż podsunęło do lin, Foley znów rozmach, lecz nie tym razem Sabu odskakuje a Mick uderza o liny. Sabu podnosi drugie krzesło i atakuje nim nogę Foleya, i drugi i trzeci strzał. Mick upada na mate. Sabu wykonuje serie uderzeń krzesłem w Foleya. Oddał aż osiem strzałów. Homicidal schodzi z ringu, szuka czegoś pod ringiem. I wyjmuje jarzeniówki ! Wziął cały pęczek jest w nim 8 jarzeniówek. Wchodzi na ring, zamach lecz Hardcore Champ unika, i wykonuje clothesline, Sabu upada i upuszcza jarzeniówki. Foley wykonuje całą serie stompów obija Sabu. Lecz teraz czas na jego DDT ! Tak Mick uderza pięściami o matę, to oznacza tylko jedno, Sabu wstaje, a Foley próba DDT, nie ! Sabu jakimś cudem odskakuje i odpycha Micka na liny, Foley rozpędzony od lin, Sabu wykonuje na nim flapjack ! Foley uderza o mate ringu ! Teraz Sabu podnosi jarzeniówki i tauntuje. Kładzie je na ringu, układa w dobrej pozycji. Podnosi Foleya i wykonuje piledriver na jarzeniówki ! To może być koniec Hardcore Chamiona ! Pin 1..2..Kick Out ! Mick wykopał nie odda swojego Beltu. Foley wstaje, Sabu rozbieg od lin i próba Spinning heel kick, lecz Mick unika i łapie za nogę Sabu. Wykonuje Giant Swiming !Foley schodzi z ringu. Szuka czegoś pod ringiem i wyciąga jarzeniówki ! Wrzuca je na ring, lecz to nie wszystko znajduje krzesło które jest obwiązane drutem kolczastym. Randy wchodzi z tym na ring. Sabu wstaje, Foley bierze wymach krzesłem i wykonuje potężnego Chairshoota ! Sabu jest zakrwawiony ! To nastąpiło niemalże od razu ! Przypina 1..2..Kick Out ! Mało brakowało. Mick podnosi Sabu i próba DDT na jarzeniówki, lecz Sabu odbycha Foleya i wykonuje dropkick. Mick jeszcze na nogach, Sabu rozbieg od lin i mamy one-handed bulldog na jarzeniówki ! Orton krwawi ! Następnie wchodzi na narożnik i mamy splash na Foleya i  jarzenówki oj to musiało boleć!! Pin 1...2....3!!!! Tak jest mamy nowgo Hardcore Chamiona aj est nim The Homicidal Genomiciadal Sabu!!! Sabu tauntuje wznosi pas do góry a Foley zostaje wyworzony na noszach do szpitala...

Cóż za hardcorowa walka czyli Mick chyba nie pojawi się już na Hardcore Rumble możliwe że nawet nie pojaiw się tu przez jakiś miesiąc ... Ale cóż to już za nami teraz czas na walke o pas WHC czyli Triple treath match!!!!


Hell in a Cell -Triple Theat Match - NHW World Heavy Weight Championship
http://psd-dreams.de/data/thumbnails/71/HBK8.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/44/546_The_Miz.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/64/680_John_Cena.jpg

Gong!

HBK i The Miz od razu rzucili się na Cene. Pobili go i poza ring na kltkę. HBK jednak po wyżuceniu puchuje głowę The Miza i wykonuje dropkick który powala Miza. HBK nie zatrzymuje się wykonuje Mizowi Irish Wheep w narożnik po czym szybko do niego podchodzi i trzy chopy. Po chwili jednak Miz łapie HBK wpycha w narożnik i trzy mocne punche w głowę które zamroczyły HBK. Miz robi mały rozbieg i wykonuje Swinging Corner Clothesline który powala HBK na ziemie. Próba pinu 1...2.. lecz nie. HBK jest jeszcze zbyt świeży. Miz wstaje i patrzy na leżącego HBK a tam za nim czai się Cena odwraca szybko Miza i wynosi pod Attitude Ajusment! Lecz nie Miz wyprowadza łokcie w głowę po których schodzi z pleców Miza. Widząc zamroczonego Cene wykonuje Irish Wheep na liny lecz to był jego błąd ponieważ Cena wracając do Miza wyprowadza Running Leaping Shoulder Block odbija się od najbliższych lin i znów to robi. Miz próbuje uderzyć Cene w głowę lecz Cena się uchyla i wykonuje Protoplex! Ręka Ceny idze w górę i pokazuje Mizowi You Can't See Me odbija się od lin i wykonuje Five Knuckle Shuffle. HBK widzi co się dzieje wchodzi szybko na trzecią linę i wykonuje Mizowi Flying Elbow Drop! Miz wyturliue się z ringu i leży nieprzytomny obok klatki. Gdy HBK wstaje patrzy na Cene a Cena patrzy HBK. I po chwili wymieniają się punchami. Tak HBK wychodzi z tej wymiany zwycięzko. Po chwili wykonuje Cenie Atomoc Drop. Cena chodzi po ringu obolały. Gdy się odwrca do HBK ten znów wykonuje Atomic Drop. Cena opiera się o narożnik żeby przeczekać ból ale HBK podchodzi do niego wychodzi z nim na środek i wykonuje Scoop slam. Cena leży na ringu a Miz obok klatki nadal nie może się pozbierać. HBK staje przy narożniku tupie nogą w podłogę. Wiemy co to oznacza! HBK szykuje się do wykonania Sweet Chin Music na Cenie. Cena wstaje i po chwili dostaje Sweet Chin Music. HBK odciąga Cene na środek i pinuje. 1...2...3 i koniec tego pojedynku. Shawn Michaels broni swój pas.

Zmęczony bierze mikrof i mówi
SM: Jestem kontuzjowany nie wiedziałem że moji przeciwnicy są tak dobrze wygrałem jak to mówią Polacy picem udowodniliście mi że jestem już za stary i trzeba zamknąć ten rozdział dziękuje za miły choć krótki spędzony czas w tej federacji odchodzę i swój pas oddaje w ręce Shana zrób z nim co chcesz, a i zapomniał bym znalazłem już kogoś na moje miejsce jest John Morrison i pewnie dzisiaj przyjdzie przywitać się na ringu jeszcze raz wam dziękuje Dobranoc.

HBK schodzi z ringu przy ogromnych oklaskach...

No no no nikt by się tego nie spodziewał ale no cóż w końcu to młodzi teraz rządzą tym światem ...


PROMO MONDAY NIGHT HARDCORE

A teraz czas na kolejną walke którą jest walka o główny pas naszej kochanej federacji...



Hell in a Cell -Last Man Standing - NHW Championship
http://psd-dreams.de/data/thumbnails/48/Tommy_Dreamer_2.jpg vs http://psd-dreams.de/data/thumbnails/7/Batista_34.jpg

po 5 minutach waki

Sędzia doliczył już do 6! Jednak Batista już stoi, Dreamer nie czeka i wyrzuca Animala z ringu! Dreamer wychodzi na krawędź ringu i mamy Planche! Dreamer po chwili wstaje i ustawia Batiste na stole komentatorskim, wchodzi na narożnik i skacze wykonując Leg Drop w głowę Batisty! obydwoje leżą sędzia odlicza ale na 5 wstaje Dreamer i podnosi Batistę, popycha go w stalowe schody, kieruje się w okolice ringu i wyciąga spod niego worek z pinezkami, rozsypuje je w okolicach ringu, podnosi Batiste i mamy Bodyslam na pinezki! Spora ilość jest wbitych w plecy Batisty, Dreamer idzie za ciosem, po paru chwilach znajdują się w okolicach Titantronu, Dreamer spycha Batistę na dół! Animal spada na jakieś stoły i coś innego! Dreamer idzie za nim, aż w końcu przemieszczają się na Backstage! Dreamer właśnie rzuca Batistą o ścianę, gdy Tommy chce wykonać uderzenie Batista kontruje na Irish Whip w ścianę! Dreamer się odbija a Batista dokłada jeszcze uderzenie głową o ścianę, Dreamer widzący zbliżającego się Batistę wyprowadza Low Blow! Batista się odwraca a Dreamer wykonuje Bulldog! Dreamer po paru minutach jest cały we krwi to samo Batista, są w okolicach Titantronu, Dreamer spycha Batiste na dół! sam zeskakuje na Batiste! obydwoje leżą , sędzia liczy 1...2...3...4...5...6...7..Dreamer wstaje i podnosi Batistę widać że nie chce jeszcze kończyć tej walki, Dreamer ustawia krzesło, chyba szykuje się do DreamerDriver! Jednak Batista kontruje na Back Body Drop! Batista powoli się odwraca, wykonuje Stompy, po chwili odchodzi, i odpoczywa a sędzia liczy: 1...2...3...4...5...6...Jednak Batista sam podnosi Dreamera! Widać, że chce jeszcze popastwić nad rywalem, Batista popycha Tommy'ego na bandy, później wykonuje Scoopslam na rampę, sędzia zaczyna liczyć, ale BAtista na to nie zwraca uwagi i podnosi Dreamera i popycha go na ring, później akcja przenosi się pod stół komentatorski, Batista chce wykonać Powerslam, ale Dreamer się uwalnia! i kontruje na DreamerDriver! stół cały się rozpada po potężnym Piledriver'ze!
Sędzia liczy ale przestaje bo Dreamer atakuje jeszcze krzesłem, uderzając na ślepo z ogromną furią po całym ciele Batisty! później odchodzi od Animala a sędzia po chwili dolicza do 10! Dreamer broni pas! Ale co to?! jakiś zamaskowany człowiek biegnie w stronę ringu! Ale kieruje się w stronę Batisty! podnosi go i wykonuje Vertebreaker! podnosi rękę w geście zwycięstwa i pokazuje gest w stylu podcinania gardła, a później kciuki na dół, a na Batiste spada z góry ogromna ilość krwi! Tajemniczy osobnik nie sćiąga maski tylko wskazuje że niedługo będzie posiadał ten pas i przy wielkich gwizdach schodzi z ringu i udaję się na backstage!!!

Cóz za emocjunujaca a zarazem piorująca walka!!

A zaraz Main event czyli 18 man hardcore rumble match kto wygra kto zgarnie kontrakt na pas ??? Nie możecie tego przegapić już po reklamach!!

REKLAMY



A teraz to na co wszyscy czekali czyli!!!


18 HardCore Rumble Match


#1 wchodzi na ring... Tommy Dreamer!
#2 powoli wchodzi na ring... Edge.

GONG!
Zaczynają od klinczu, którego bez problemów wygrywa silniejszy fizycznie ECW Original. Podnosi Edga i rzuca go Irish Whipem o liny i biegnie za nim. Gdy Edge odbijał się od lin, Dreamer uderzył go Clothsline'm, ale ten zatrzymał się na ringu przytrzymywając się lin, lecz Dreamer zaczął go kopać, aby ten zleciał z kwadratowego pierścienia, aż tu nadszedł czas dla wejścia nowego uczestnika walki.
Z #3 wczodzi... The Undertaker!
Dreamer od razu puścił Edga i zaczął przygotowywać się na Takera. Edga przesunął się do narożnika i sobie tam odpoczywał i przyglądał sie klinczu Deadmena z Tommym Dreamerem. Taker rzucił Dreamera o narożnik, podnosi go i próbuje Old School, ale zostaje zaatakowany przez Dreamera w czułą część ciała i spada pod narożnik. Dreamer ustawił sobie Deadmena pod Dreamer Driver, rozpędza się, aż go Edge łapie za nogę, przez co tylko Edge został na nogach, gdyz już zdązył odpocząć. Zaczął kopać Dreamera, aż odliczanie doszło do 10.
Z #4 wbiega na ring... The Rock!
Edge od razu do niego podbiega i wyrzuca go Spearem przez liny, a więć People Champ od razu po wejściu do ringu kończy swoją przygodę w Hardcore Rumble Matchu. Edge podbiega do Undertakera, ale ten łapie go za gardziel i wykonuje mu Chokeslam za ring, więc Edga też już nie ma na ringu. Dreamer już wstał, Taker zaczął patrzyć na Dreamera swoim typowym spojrzeniem, Dreamer się nie przestraszył i zaczął atakowac Takera punchami, Deadmen nie pozostając dłużny także oddaje mu tym samym, czyli punchami, tyle że mocniejszymi. Tą potyczkę na mocne punche przegrał Dreamer, przez co Taker rzucił go na liny, a gdy wracal wykonał mu Sidewalk Slam przez co Dreamer został powalony. Dreamer zaczyna wstawać, a Taker widzi, że ktoś zmierza na ring.
Z #5 szybko wbiega na ring Batista!
Taker zaczął atakowac Dava, zostawił Dreamera bez przysłowiowej opieki. Animal widać, że już nie jest taki szybki jak za czasów WWF, więc Taker łatwo go powala. Podszedł do Dreamera, ale ten szybko go zaatakował w kolana, i zaczął oslabiac właśnie tą część ciała najpierw punchami, a gdy Deadmen upadął na matę, kickami. Nagle przybiegł Batista, i chciał pomóc wyrzucić Takera z ringu, Dreamer zgodził się na pomoc. Obydwaj podnieśli Takera, podeszli do lin i chcieli mu wykonać Suplex, ale Taker skontrował tez na Suplex, ale podwójny, przez co o mało obydwaj nie wylecieli za ring, w ostatniej chwili się złapali lin, a zarazem ringu.
Z #6 wchodzi... Hurricane!
Super Hero attakuje każdego po kolei atakuje Widmill Kickiem, dzięki czemu wszyscy leżą na ringu, a Hurricane tauntuje do publiczności. Wszyscy powoli wstają, Taker biegnie do Dreamera, a Batsita do Hero. Taker uderzył Tommy'ego Big Bootem, a w tym samym momencie Dave atakuje Hellmsa punchami, a zaraz po tym wykonuje mu Side Effect! Taker podnosi Dremara, i rzuca nim w Animala! Zaczęła lecieć krew Batiscie z pleców, ale nie za mocno. Taker podnosi Hurricane i wykonuje mu Tombstone Piledriver.
Z #7 wchodzi wolnym krokiem... Randy Orton!
Orton wbiega na ring i powala Undertakera Clothslinem. Dreamer wstaje, Randy atakuje go punchami, a na dodatek dorzuca European Uppercut. Rzuca Dreamerem o liny, aby ostatecznie wykonac mu Dropkick, bo sam też odbija się od lin, udaje mu się. Batsita powoli wstaje, idzie w kierunku Herosa, aby go wyrzucić z ringu. Udaje mu się. Hurricane już z nami nie ma. Taker już odpoczął po CLothslinie od Ortona i chce mu się zrewanżować, chce mu się odwdzięczyć tym samym, ale przez liny. Deadmen biegnie na Ortona, ale Randy ugina liny, przez co także The Phenom wyleciał z ringu!
Z #8 wchodzi... Raven!
Wszyscy rzucają się na Ravena, którego szybko wyrzucają z ringu. Taka legenda wrestlingu, a u nas od razu wypada z ringu. Może to spowodowane jego wiekiem, lub tym, że jesteśmy w NHW, a nie w WWE czy też w TNA. Dobrze, przejdźmy do walki. Teraz dochodzi do starcia Dreamera z Ortonem. Animal przygląda im się, aby w odpowiednim momencie zaatakować któregoś z rywali. Dreamer przepycha Vipera do narożnika, wktórym siedział Dave. który widząc jak się do niego zbliżają uskoczył i uniknął uderzenia. Dreamer okłąda punchami Ortona w narożnika, aż Batista rzuca Tommy'ego w ten narożnik gdzie jest Orton, więc Dreamer ląduje na Randy'm, a Bestia się rozpędza i Clothsline do narożnika.
Z #9 wchodzi... Mr.Kennedy!
Ken biegnie z Clothslinem na Batiste, ale ten kontruje Back Body Dropem i Missster Kennedy ląduje za ringiem. Dzisiaj legendom coś słabo idzie. Wszyscy już doszli do siebie, mamy na ringu 3 wrestlerów: Tommy'ego Dreamera, Dave Batiste i Randy'ego Ortona, który rzuca się na Animala. Tommy natomiast mu  pomaga i razem atakują Ortona. Próbują go wywalić z ringu stojac przy linach. Orton trzyma się lin, jest bardzo dobrym przeciwnikiem, ciężko go będzie dzis pokonać. Orton stoi już za linami, Dreamer z Batista atakują go cały czas punchami, ale Orton się nie daje i sam robi to samo nie pozostajac dłużny. Orton European Uppercutem powala Zwierzaka, więc został mu jeszcze Dreamer do wydostania się z opresji. Orton znienacka kopie Dreamera w jego męskość, to musiało boleć! Dreamer zwija się z bólu na macie. Dave natomiast już wstał i próbuje zaatakowac Ortona od tyłu, ale ten w odpowiednim momencie się odwraca i RKO! Ale to przecież Hardcore Rumble Match, nie jakiś zwykły match.
Z #10  szybko wbiega na ring... Jeff Hardy!
Hardy pomaga Batsicie i atakuje Ortona! Hardy atakuje Randy'ego punchami, kopie go w krocze i chce wykonać mu Twist of Fate! Randy kontruje to na Back Body Drop i Jeff Hardy leży na Batiscie, gdyż Viper trafił tym back Body Dropem w Batiste. Dreamer już wstał i chce się zemścić na Ortonie za to co mu zrobił. Biegnie prosto na Orton i powala go Clothslinem. Dreamer ściąga koszulkę i tauntuje przygotowując się do DDT Dreamer! Udało mu się, widać jaki jest szczęśliwy, jeszcze na dodatek przeszedł po Ortonie. Teraz atakuje Hardyego i Animala.Widać że sobie pomagają i nie dają się zaskoczyć i powalają Dreamera Dropkickami. Jeff Missile Dropkickiem. Batista podnosi Dreamera do Batista Bomb, a Jeff wchodzi na narożnik. Mamy Batista Bomb, a zaraz po tym Swanton Bomb.
Z #11 wchodzi... CM punk!
Animal wychodzi do Punka i powala go Big Bootem! Orton niespodziewanie wstał i atakuje Animala punchami, a potem wykonuje mu swoje DDT! Orton teraz idzie do Jeffa, któremu robi to samo. Podnosi Streight Edga i wyrzuca go z ringu Irish Whipem, którego kończy Clothslinem przez liny. A więc jednego mniej.
Dreamer leży koło narożnika, którego atakuje Orton stompami, osłabiając jego kończyny. To samo robi z pozostałymi, czyli z Batista i z Jeffem Hardy. Randy ogląda się za siebie czy tam czasem Dreamer nie wstaje, ale na szczęście nie wstaje. To samo robi z innymi, też patrzy się czy nie robią czegoś niespodziewanego.
Z #12 wchodzi na ring... Sabu!
Homiciadal atakuje Ortona powalając go Cross body! Teraz to on przejął inicjatywę. No no no Sabu jest teraz na fali lepiej się do neigo nie zbliżać. Sabu odbija się od lin i Legdrop na Ortonie. Z drugiej strony ringu widzimy jak wszyscy wstają i zaczynają walczyć. Dreamer unika Dropkicku od Jeffa, ale nie zdąłył uniknąć tej samej akcji od Animala. Dreamer powalony, a Animal i Hardy pozbywaja się go z ringu. Sabu natomiast cały czas kopie Ortona, wchodzi na narożnik i Moonsault. Sabu atakuje Animala i Jeffa Clothslinem i wyrzuca ich za liny. A jednak nie, obydwaj złapali się za liny, czego Sabu nie zauważył i poszedł w stronę Ortona, gdyż myślał, że już 2 rywali jest po za ringiem. Orton tymczasem już wstał i rzucił się na Sabu, atakował go punchami, aż słyszymy pewien theme.
Z #13 wchodzi... Chris Jericho!
Jericho od razu zaczyna atakować, najpierw uderzył Ortona Drop kickiem, potem Sabu tą samą akcją, a Hardyego i Batiste podwójnym Clothslinem. Chris Jericho pokazał, że jest najsilniejszy w tym momencie. Czeka kto wstanie pierwszzy, 1. udało to się Ortonowi, i to właśnie on dostał Bicycle Kick!. Jericho zostawił sobie Ortona, okłada go kickami, a na koniec wykonal mu Legdrop. Sabu wstał i wziął się za Jeffa  i Batiste, a konkretnie za Animala. Homicidal wykonał mu Suplex za liny, ale ten utrzymał się na ringu, w zamian za co wykonał mu irish wship a następnie spinebuster i Sabu długo nie miał inicjatywy. Jeff Hardy natomiast bardzo mocno kopnął Animala i wyrzucił go z ringu. Ciekawe czemu zrobil to Jeff, przecież współpracowali.
Z #14 wchodzi... Dolph Ziggler!
Już zbliżamy się do końca naszego ME Welcome to hell. Dolph zaczyna od Jeffa Hardy'ego, którego bez żądnych preblemów pozbywa się z ringu Lariatem. Mocny początek, jeśli będzie mu tak dalej szło to może nawet wygra Hardcore Rumble Match. Chris Jericho tymczasem dosłownie przed chwilą wykonał Ortonowi Codebrekera na środek ringu i zaczyna biec do Zigglera. Atakuje go potężnym Spearem do narożnika. Chris jest dzisiaj w bardzo dobrej dyspozycji. Tymczasem Sabu bierze się za Ortona. Homicidal wynosi Randy'ego i Scoop Slam. Potem jeszcze Legdrop i Moonsault na Ortonie. Randy jest już bardzo osłabiony. Natomiast Jericho wyprowadza serię punchy na Dolphie. Były mistrz Ic za czasów WWE jest w niezłych opałach.
Z #15 wchodzi... The Miz!
The Miz atakuje Sabu Clothslinem i mówi, I'm is winner Hardcore Rumble Match, because I'm The Miz, and I'm awesome! The Miz atakuje Ortona jego stumpami wykonując je w sposób Randy'ego. Natomiast Jericho teraz próbuje wyrzucić Zigllera ringu, ale jakoś mu nie wychodzi. Przyszedł mu na pomóc Sabu, który ledwo co wstał, udało im się wyrzucić bylego zawodnika WWE, ale Y2J zaczął atakować Sabu, który mało brak i by zleciał, ale przytrzymał się lin i utrzymał się w ringu. Randy teraz wstał i pod wpływem gniewu uderzał Miza punchami, ale on nie będąc dłużnym także zadawał mu ciosy. Tą konfrontację wygrał Orton, ale z problemami. Przenieśmy się teraz na drugą stronę ringu, gdzie dochodzi do starcia Chrisa z Sabu. Homicidal dostawał, ale się podniósł i to teraz on objął inicjatywę wykonując mu Suplex. I chciał wykonac Legdrop, ale Jericho zrobił unik i Sabu wylądował na macie. Chris powoli wstaje i podnosi rywala, aby wykonac mu Irish Whip o liny a potem Powerslam!
Z #16 wchodzi... Vampiro!
Jest to mało znany wrestler w naszej federacji. Orton wybiegł i od razu wyrzucił go z ringu Clothslinem. Debiut w NHW nie może zaliczyć do udanych. Orton znęca się nad The Mizem osłabiając jego wszystkie kończyny. Nagle atakuje go Y2J, który przed chwilą znokautował Sabu Absolute Annihilation. Chris J wykonuje Randy'emu Spinebuster na The Mizie. Jericho został sam w ringu, czyli tylko on stojał na macie, reszta leżała. Jericho czekał na tego, który pierwszy wstanie, okazało się, że był nim The Miz. Przeszli do klinczu, którego bezproblemowo wygrywa y2j, gdyż jest silniejszy fizycznie. Wpycha go do narożnika i okłada go punchami, aż tu Orton uderza go od tyłu w tył głowy. To musiało być bolesne, gdyż Chris zwija się z bólu na macie. Orton znęca się teraz na Jericho swoimi już słynnymi stumpami. Próbuje skoku kolanem z rozpędu, ale rywal uniknął tego uderzenia i to teraz chyba on przejmie inicjatywe nad Ortonem. A jednak nie, obydwaj leżą. Tymczasem The Miz zaczął atakowac Klona, po czym wykonał mu Suplex, a po tym jeszcze Facebuster.
Z #17 wchodzi... John Cena!
Został nam już jeszcze jeden uczestnik Royal Rumble Matchu, ciekawe kto nim będzie. A tymczasem na ring wszedł osłabiony John Cena. Najpierw atakuje Miza wykonując mu Jumping Knee Drop, to samo Sabu, Ortonowi i na koniec Jericho. Piorunujące wejście ze strony Terminatora, ma bardzo duże szanse na zwycięstwo w dzisiejszej walce. Teraz tauntuje na środku ringu prezentując swoje okazałe mięśnie, musi mieć bardzo dużo siły! John podnosi Ortona i wykonuje mu Neckbreaker. Tymczasem reszta już wstała, Y2J zaczął atakować Sabu, a Miz oparł się o narożnik i przyglądał się walce, nie uczestnicząc w niej. Y2J wrzuca Sabu do narożnika, a tuż po tym wykonuje mu Bulldog na środku ringu. Przenieśmy się teraz do Johna Ceny i Randy'ego Ortona. Widzimy, że Randy przejął inicjatywę atakując go punchami, następnie rzuca go Irish Whipem o liny, a gdy członek Chaingang przyleciał do niego wykonuje mu Powerslam. Randy przygotowuje się do RKO, ale Sabu jakimś cudem uwalniając się od Jericho uderza Randy'ego punchem i od razu zakłada mu STF! Gdy Cena wstał od razu puścił. Jericho przyglądał się temu co robi Sabu, aż zaatakował go Miz i wykonał Skull Crushing Finale! Chris nieprzytomny!
Z ostatnim #18 wbiega na ring... Shawn Michaels !
Ależ wielki pop publiczności. Przecież on miał kontuzję, nic nie zapowiadało jego powrotu, ale wrócił, zobaczymy czy dobrze się przygotował do tego matchu pewnie chciał jeszcze raz ostatni zawalczyć na tym oto ringu ale co to za nim jescze biegnie Mick Foley obaj wchodzą na ring. Shwn Od razu rzucił się na Johna Cene atakując go Clothslinem, aby go wyrzucić z ringu, ale The Miz też tam wkroczył a także Foley zaczęła się bójka pomiędzy nimi lecz nasz hardcor szybko wstał i wykonał podwójny Drop kick i z ringu wylecieli John Cena i Mick Foley. Cactus Jack zaczął atakować Johna już za ringiem. Zaczął się pomiędzy nimi brawl, który przerwali ochroniarze, ale rywale chcieli się wyrwać, lecz nie dali rady. Przejdźmy do pojedynku, gdy Orton opierał się na linach i odpoczywał Mr. Wrestlemania podbiegłszybko do niego i wykonał SweetChiNmusic Randy Orton za linami !!. Zostało 4: Shawn Michaels, Chris Jericho, The Miz i Sabu. Jericho już powoli wstawał po finisherze przyjętym od Miza, ale zaatakował go Sabu. Podniósł go i chciał wykonać na nim Body slam, ale nie dał rady, Chris kopnął go w twarz. obydwaj powoli dochodzili do siebie. Natomiast Showstopper klinczował się z The Mizem, Miz przepchnął Shawna do narożnika i zaczął okładać go punchami, po czym wykonał mu Bulldog. Znowu zaczyna udawać stompy Ortona. Natomiast Chris już wstał i zaczął kopać ciało Sabu, widać że go mocno wkurzył. Podniósł go i wykonał mu Suplex za liny, ale ten się zatrzymał. Chris gdy to zauważył walnął go Lariatem i było po sprawie. Teraz zostało tylko 3 zawodników. Jericho zaczyna atakować The Miza. Wykonuje mu serię punchy, a po tym jeszcze dorzuca Scoop Slam. Teraz pora zająć się Michaelsem, tak pewnie pomyślał Chris zaczynając kopać Shawna. Gdy Mr.Wrestlemania wstał wykonał mu DDT. Jericho dominuje w ringu. Gdy The Miz wstał atakuje Chrisa Clothslinem, ale ten unika i kontruje Back Body Dropem i The Miz ląduje po za ringiem.  Zostało tylko dwóch: Chris Jericho i Shawn Michaels . Y2J podchodzi do Shawna i pokazuje na logo Welcome to hell, które znajduje się pod sufitem hali, w której dziś mamy PPV. To może oznaczać tylko jedno, Chris wskazuje na to że Shawn jest teraz w piekle. Jericho czeka aż Shawn wstanie, gdyż chce wykonać mu Codebreakera, udało mu się! Shawn w tej walce już dużo oberwał, a zapewne oberwie jeszcze więcej jak będzie tak dalej walczył. Jericho rozpędza się, odbija od lin i Legdrop. Następnie podnosi Mr.Wrestlemanie i zakłada mu Arm drag. Shawn cierpi, ale jakoś szybko się wydostaje kontrując na Headlock. Teraz to Y2J cierpi, a Shwan, mistrz Headlocku zapina mu tę akcję jak najmocniej, i najlepiej potrafi. Shawn puszcza i szykuje się do SweetChinMusic! Gdy Shawn leci, Chris rzuca go o liny, a gdy wraca wykonuje mu Bicykle Kick, co oznacza, że zbliża się finisher. Gdy Michaels wstał, Chris wkłada go sobie w krocze i widzimy Mega Power Slam! To musiało boleć, a Jericho musi być bardzo silny wykonując takie akcje. Widzimy, że Chris chce się pozbyć Shawna. Gdy Micheals wstał, a minęło od ataku przeciwnika parę ładnych minut Y2J wykonuje mu Irish Whip na liny i uderza go Clothslinem, ale Micheals podgina liny, i to Jericho wypada! GONG! Michaels się cieszy niemiłosiernie, słychać theme Sexy Boy, aż tu nagle przerwa. Sędzia mówi, że Chris wyleciał przez 2 linę, więc walka się nie zakończyła, jeszcze ją kontynuujemy! Shawn nie dowierza, a Jericho wykorzystująć sytuację wykonuje Shawowi Codebreakera, poprawia Lariatem i to Mr.Wrestlemania ląduje za ringiem! Koniec tej bardzo emocjonującej walki! GONG! Zwycięzcą 18 Man HardCore Rumble Matchu został Chris "Y2J' Jericho!

Chris Jericho dostaje kontrakt na wybrany przez siebie pas gratulacje i powodzenia w dalszej karierze!!!


Na koniec jeszcze raz został puszczony theme song gali i Pierwsze w historii NHW PPV schodzi z anteny...!!!!


Nazwa Wrestlera : A.J. Styles
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika: Tweener
Pas: Brak

http://fc08.deviantart.com/fs33/f/2008/292/2/d/Metallica_userbar_by_GreGfield.png

Offline

 

#2 2010-09-18 09:49:05

 Kazek

Webmaster

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 147
Punktów :   
Wrestler: Christian

Re: Welcome to Hell 2010

Gala najlepsza jaką widziałem jest po prostu zajebista. Najlepszy ME ,ale inne walkie też super. Jestem ciekaw co Y2J zrobi z swoim Tittle Shot'em??? Daje 10/10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nazwa Wrestlera : Christian
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:2-1-0
Typ zawodnika: Heel
Pas: Brak


2 won SotW

Offline

 

#3 2010-09-18 10:54:39

 Darman

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-08
Posty: 31
Punktów :   
Wrestler: CM Punk

Re: Welcome to Hell 2010

Gala świetni napisana, zwłaszcza ME 10/10


CM Punk
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwyklych galach:2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas:Brak

Offline

 

#4 2010-09-18 11:23:43

 Dave Batista

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 83
Punktów :   
Wrestler: Dave Batista

Re: Welcome to Hell 2010

10/10


http://i.somethingawful.com/u/ctstalker/2008_03/2008_03_29_batista.jpg

Nazwa Wrestlera:Batista
Bilans walk na PPV:WIN-0 LOSE-0 DRAW-0
Bilans walk na zwykłych galami:WIN-2 LOSE-1 DRAW-0
Typ zawodnika:Face/hell
Pas:
Przedmioty:Metalowa Rurka/Benyna i palnik(do podpalania stołu)stół/Worek ze szkłem/Kawałek drutu kolczastego

1x NHW Tag Team Champion

Offline

 

#5 2010-09-18 11:45:12

 Vampiro

http://img10.imageshack.us/img10/8049/moddv.png

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 75
Punktów :   
Wrestler: Vampiro

Re: Welcome to Hell 2010

Nie możecie się postarać przy ocenach?!
----------------------------------------------

Gala bardzo dobra, walki nie długie, więc chce się czytać, ale Backstage nie istnieje, wiem że to PPV, ale BS chociaż mały może być, więc teraz oceny

walki: 10/10
BS: 1/10
Show: 9/10

Jak widać oceny sprawiedliwe a samo PPV bardzo dobre


Vampiro

Streak: 2-0-0

Carrer Highlights:

Former TagTeam Champion/with Sabu

1x Hardcore Champion - Current

Offline

 

#6 2010-09-18 13:14:48

The Buffalo

http://img232.imageshack.us/img232/8973/booker.png

Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 62
Punktów :   
Wrestler: Edge

Re: Welcome to Hell 2010

Świetne PPV. Chyba najlepsze jakie widziałem! Spodziewałem się swojego występu na Hardcore Rumble Match ale ogółem było dobrze .


http://tinypic.pl/i/00024/8fwklqu66eej.gif
Gif autorstwa mojego kumpla z PBF'a http://www.wweonline.pun.pl/forums.php polecam. Mi bardzo się podoba. Robi je na zamówienie.
Nazwa Wrestlera: Edge
Bilans walk na PPV: 0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami: 2-0-1
Typ zawodnika: Heel
Pas: WHC

Offline

 

#7 2010-09-18 18:41:19

 Oner

http://img403.imageshack.us/img403/3770/vipn.png

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 63
Punktów :   
Wrestler: The Rock

Re: Welcome to Hell 2010

hmm sorry za moją cholernie krótką walke ale na nic nie mam czasu.. gratuluje dla Sabu i Jericho

Offline

 

#8 2010-09-25 07:09:19

Noor3x

http://img253.imageshack.us/img253/9608/userwq.png

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 39
Punktów :   
Wrestler: John Morrison

Re: Welcome to Hell 2010

Wow!!!...Pokazaliście klasę,oj pokazaliście!.Oczywiście 20/10 ...Co to za walka?:Barbed Wire Massacre


http://www.i-point.nazwa.pl/host/upload/1505/gbertet5r41.png
http://img216.imageshack.us/img216/5402/hhhpedigreesulesnar2fw4ce5cl.gif

Nazwa Wrestlera:John Morrison
Bilans walk na PPV:0-0-0
Bilans walk na zwykłych galami:0-0-0
Typ zawodnika:Tweener
Pas:Brak
Przedmioty Hardcore:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plskup złomu Piła Wiedza savo