Ogłoszenie

Szczęśliwego Nowego Roku

#1 2010-12-18 00:30:06

 Vampiro

http://img10.imageshack.us/img10/8049/moddv.png

Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 75
Punktów :   
Wrestler: Vampiro

wywiadzik - manama

Planowałem zrobić z każdym userem wywiad, akurat na GG był Manama więc z nim zrobiłem



1. którego wreslera najbardziej lubisz?

-Cóż najlepszy wrestler hmm Cm Punk


2. Czym oprócz wrestlingu sie interesujesz?


-Najbardziej piłką nożną a tak to jakieś bzdety


3. skoro lubisz piłkę to chciałbyś być kiedyś piłkarzem? a może jednak wrestlerem?


-Szczerze mówiąc z takich marzeń dawno wyrosłem i ani tym ani tym po prostu lubię ogląda jak robią to inni

4. a muzyka? jaką lubisz


-Z Muzyką to u mnie jest różnie zazwyczaj słucham tego co wpadnie mi w ucho  a szczególnie to słucham enrique iglesias gdyż ostatnio jego muzyka mi się spodobała.


5. ( dobrze chociaz ze nie Biebera xD) Jak sądzisz, co chiałbyś osiągnąć?


-Hmm dobre wykształcenie i przy tym dobrą pracę w co bardziej wierze : D


6. (Każdy tak chce ;P) Więc chciałbyś zostać urzędasem i siedzieć przed kompem xD. A co skłoniło się do oglądania wrestlingu?


-Kto mówi o dobrej pracy jako urzędas xD A do wrestlingu skłonił mnie mój kuzyn który gdy przyjechał do mnie na wakacje pytał mnie czy będzie miał gdzie WWE obejrzeć i tak z nim obejrzałem i mi się spodobało.

7. czyli oglądasz WWE, a inne fedy? jak tak to jakie?


-Czasem walki Hardego i segmenty w TNA obejrze a tak to mnie inne nie ciekawią a Hardy w TNA zwłaszcza jako Heel przypadł mi do gustu.


8. a lubisz Vampiro? zastanów się co odpowiesz xd


-Ciebie jako usera tak a o istnieniu takiego wrestlera nie wiedziałem więc ci nie odpowiem


9. wpisz sobie na YT: Human Torch Match Vampiro vs Sting // a tak wgl. to skąd jesteś?


-Aktualnie zamieszkuję ziemie lubuskie : D (jak to średniowiecznie zabrzmiało xD)a dokładnie Sulechów małe miasto blisko zielonej góry dokładnie 20km jakoś.


10. (chyba tam kiedyś byłem xD) a teraz możesz zadać pytanie mi


On: Lubisz śnieg xD ? Nie no jak się nazywasz i ile masz lat to najważniejsze : D .


Ja: -hmm nazwiska nie dam, ale imie tak, a mianowicie, uwaga, już za moment...Paweł, a jestem z Krakowa
00:28:34
hah teraz to dodam xD


Następny odcinek wywiadu, będzie z: a nie powiem


Vampiro

Streak: 2-0-0

Carrer Highlights:

Former TagTeam Champion/with Sabu

1x Hardcore Champion - Current

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plskup złomu Piła Wiedza savo